Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:18:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HITNO mi trebaju saveti!  (Pročitano 11109 puta)
24. Mar 2010, 15:21:54
Ucesnik diskusija


volim ljude

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 137
Zastava Šabac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k510I
Imam 34godine ,moja zena 31 .U braku smo 5 godina ,i rodila mi je  dete pre 6 meseci.Imam dobro placen posao,u kojem uzivam i skoro smo kupili novu kucu.U zadnje vreme imam manjak samopouzdanja.Osecam se  kao da mi je zivot postaqo prazan,jer sam vec ostvario svoje zivotne ciljeve,i nemam nista osim da polako cekam svoju starost. Postao sam depresivan i osecam se mnogo starije nego sto jesam.
Evo sad nevolje koju imam. Zadnje 4 nedelje ,varao sam zenu sa 19godinjakinjom koja radi sa mnom.Onaj je najlepsa devojka sa kojom sam bio , i seks je mnogo bolji u odnosu sa mojom zenom,zaista ga ne mogu porediti.Poceo sam se osecati bolje i strasvenije nego prethodnih godina.Svakog dana kazem sebi "Ovo je poslednji dan da varam svoju zenu!" ali ipak se desi to ponov.Jednostavno ne mogu da drzim ruke podalje od nje.Konstantno mi je u mislima i postaje mi velika smetnja,ali nisam siguran dali da odustanem od varanja zene.
Moje pitanje dragi burekovci je : Kako mogu da raskinem sa njom kad je jedina stvar koja me odrzava u zivotu i osecam se super zbog nje? I dali bi trebao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 1100
Citat
I dali bi trebao?
Smile Smile Ма јок бре варај жену  Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 


Klasika - sa zenom ti je dosadno, osecas se kao deda, fali ti gasa, fali ti zivota, adrenalina ...mala te ispunjava, nadahnjuje, strast radi svoje ...Zajebano .
A jesi pokusao sa zenom da ozivis vase trenutke, u kom je ona fazonu, jel se uopste trudi da ti ucini dan i zivot zanimljivim ?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


volim ljude

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 137
Zastava Šabac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k510I
@lolana
Da,jesam pokusao sam,prosle nedelje smo imali strastven seks na javnom mestu,kao sto smo radili dok smo se zabavljali .Nakratko me je to ispunilo ,ali efekat je trajao nekoliko dana samo.
Ne primecuje da se osecam depresivno,jer to krijem od svih.Evo nisam mogao da izdrzim vise,pa ovde trazim pomoc!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ma jebi ti to rodjace, kad zadjes u 70-u pitaj se onda jel si bio lud il normalan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 


Sta ona kaze ? Jesi pricao s njom o vasem zivotu? Jel ona zadovoljna tobom? Kakav je ona tip? Jel kao ti radoznala ili je miran kucni tip ?

Da se ne osecas mozda zapostavljeno jer je ona posvecena bebi ? Ako je tako, to ce proci .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


volim ljude

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 137
Zastava Šabac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k510I
Nisam ,jer mi je nelagodno o tome da pricam,a plasim se razvoda.Mirniji je tip zene ... Kao mladji imao sam dosta devojaka i dok nju nisam upoznao bio sam kao bukvalno kao Nikola iz "Mi Nismo Andjeli"  Smile
6 godina je proslo ,i nisam je prevario ni jednom ,do sad ove afere...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 


Pa nisam ni mislila da je kao ti, znala sam da ste suprotnosti ..obicno takvi kao ti ozene zenu tog karaktera!
Uh pa ti si izdrzao 6 g da budes veran - svaka cast  Smile Smile
Mozda ne bi lose bilo da pricate, da joj kazes kako se osecas, mozda ona nakon razgovora odluci da ti posveti malo vise paznje i vremena ...ukoliko je to moguce zbog bebe.
Sto se tice tvoje ljubavnioce, ne znam sta da ti kazem osim vodi racuna da ne preneses zeni neke polne bolesti ...a sad, da li da se i dalje vidjas sa njom ili ne, to treba sam da odlucis - evidentno je da ti prija i da te podize, a mozda je to samo trenutno  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
i šta očekuješ ? da neko mahne čarobnim štapićem i da problem nestane ? Znaš dobro koje su ti alternative, a za koju ćeš se opredeliti, zavisi iskljućivo od tebe, jer te niko ovde ne poznaje.
Ako misliš da je brak vredan spašavanja (a očigledno misliš), učini sve da ti to ne ugrozi brak. Što dalje znači - ili prestani sa tim, ili nastavi ali dobro sakrij tragove.
Ako nisi naročito vešt u prikrivanju, masturbiraj brate mili po pet puta dnevno, i nećeš moći sa klinkom sve i da želiš.
Troši energiju na drugom mestu, idi u teretanu, cepaj drva, radi nešto jbg...
Ne možeš nikoga da ubediš da je to "jače od tebe", jer svi mi možemo da nađemo snagu volje ako to želimo...
Uostalom, ako ti je najbitniji tvoj osećaj, umesto da gledaš tog bebca kako raste, ni ne zaslužuješ nikakvu pomoć...
Bog te je blagoslovio detetom, imaš dobar posao, ženu koja će čak i na javnom mestu da te oraspoloži, a kukaš "jao, ložim se na klinku".... strašno...
Zbog takvih kao što si ti, dobri momci izlaze na loš glas...  Smile

IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



Radulac, mislim da je covek svestan da gresi i vidis da trazi pomoc kako da se izbori sa tim ...tako da mu ne trebaju moralne pridike !  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:18:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.