Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:45:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HITNO mi trebaju saveti!  (Pročitano 11111 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2



Radulac, mislim da je covek svestan da gresi i vidis da trazi pomoc kako da se izbori sa tim ...tako da mu ne trebaju moralne pridike !  Smile

pa nije to samo pridika, to je delom i savet ! Napravio si to dete, brini o njemu i uživaj u njemu !
Nemaš više prava na toliki sebičluk !
 Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 16:19:46 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
Nemaš više prava na toliki sebičluk !

Da. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Samsung Galaxy S Advance
Videce tek on sta je patnja kada ga ta klinka bude ucenjivala kada bude pokusao da je ostavi, ili za bilo sta drugo kada ga jos malo "uigra"...

A i ti covece, bas nemas dusu... Zena ti rodila dete, pa i da nije mogla nesto aktivnija da bude posle porodjaja, ti bi trebao to da ispostujes i da se snalazis "na svoju ruku" (ali ne figurativno, nego bukvalno)...

Sest godina si u braku, nista do sada, i odjednom kada treba da "krunisete" taj vrhunac braka bebom, ti zapao u krizu srednjih godina a jos ni do 40-ih nisi dogurao...

Radulac ima pravo... a sto se mene tice, samo me zanima kako si ti uopste dospeo u taj brak tako mlad a "neobuzdan" u "svoje doba"?
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 16:44:55 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
HTC Wildfire S
Samo malo smirite strasti, molim vas.  Smile


The Rock
Nije na meni da sudim niti ću da osuđujem.
I sam znaš u kojoj situaciji se nalaziš a i vala dovoljno si odrastao da razumeš neke stvari.

Samim tim što si se javio ovde svestan si problema i znaš da ne možeš sedeti na dve stolice. Zapravo možeš ali to i nema neku perspektivu.
Samo je pitanje (po meni): "Koliko ti stvarno želiš da rešiš ovaj problem?"
Vrlo lako se može desiti da očekuješ od drugih da te ohrabre u onome što radiš, da ti kažu da je to normalno, da lažeš sebe a kasnije i druge... dakle, pitanje je koliko si jak u svojoj odluci i koliko želiš da rešiš problem.

Ono što moraš prvenstveno shvatiti je da postoji neko malo biće koje nije dužno da trpi tvoje zajebancije i da imaš odgovornost prema njemu i da mora biti sve u njegovom interesu.
Naravno, njegov interes može biti različit. Ponekad je za dete bolje ostaviti ženu jer manje problema, zdravija sredina nego ostati... a ponekad je vrenije i bolje spašavati brak.
Tek nakon njega trebaš da shvatiš šta ti želiš i ti si na drugom mestu.
Zapitaj se dal' ti je sve to toliko potrebno i da li je vredno.
Mislim, ti si stariji od mene dobrih 15 godina... imam 20 godina... zapitaj se da li ti je potrebno da te 15 godina mlađi klinac savetuje kako da vodiš svoj život. I ako se osetiš iole neprijatno... zamisli šta će o tebi pomisliti porodica i ostali ljudi do kojih ti je iskreno stalo.
I dalje ponavaljam, ne osuđujem te... samo iznosim neke činjenice.

A praktičan savet bi bio da otkriješ šta te je privuklo svojoj ženi i ponovo saznaš šta te nateralo da se zaljubiš u nju.
Provodi malo više vremena s njom. Komuniciraj malo više s njom. Vodi ljubav više s njom. Posveti se svom detetu, i uživaj u plodu svog braka.
Budi kreativan i maštovit...
To bi trebalo da ti da odgovore na neka pitanja.
Ne možemo mi znati umesto tebe...
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 16:49:20 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
A,klasicna kriza srednjih godina.Ma sve dok je tebi lepo nemoj da mislis i na zenu i na dete
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N97
Poshto si sa zhenom 6 godina u vezi i braku pretpostavicu da je normalna osoba u pitanju. E sad da postavim pitanje; kako mozhe balava klinka da bude bolja u krevetu od zhene koja ima 31 ? to meni nikako ne ide u glavu.

odgovori sebi na sledece - da li te ta mala vishe privlachi nego tvoja zhena, ali ne tvoja zhena danas, vec tvoja zhena pre 6 godina ?

uvek mozhesh da se posvetish detetu, da nadjesh neki hobi jbm li ga.

a ako si bash reshio da jebesh sa strane, imam dva saveta: 1. ne zadrzhavaj se dugo ni sa jednom vec ih menjaj i 2. niko, ali niko ne sme za to da zna.

ja bolje od ovog ne mogu.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Moje pitanje dragi burekovci je : Kako mogu da raskinem sa njom kad je jedina stvar koja me odrzava u zivotu i osecam se super zbog nje? I dali bi trebao?

Obicno ovo izbegavam da kazem... ali cu definitivno morati... Ta, sa kojom varas suprugu koja ti je podarila bebu pre (svega) sest meseci, ti je jedina stvar koja te odrzava u zivotu??? Ukoliko je to tako... za tebe je jedini lek da potrazis pomoc strucnog lica, koje ce te adekvatno leciti Smile Boze me sacuvaj sta sve necu procitati.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Obzirom da mogu samo da napišem post pun osuda, uzdržaću se. I ne, nemam razumevanja, ovo sutra može i meni da se dogodi (i svima), a ne znam šta bi moglo da me spreči da kastriram dasu koji mi je napravio dete pa otišao da se ševi sa devojčicama.  Smile

Odoh!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
HTC Wildfire S
Jebiga, jeste degutantno... ali je i ljudski.


PS. Potpis.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Šta da ti kažem, danas sam posebno inspirisana, valjda neću nekoga usput smlaviti.  Smile

Tema  Smile  Smile


Edit by Goa: Bez off-a Bambi, bez off-a....  Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 17:14:21 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:45:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.