Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HITNO! Imam jedan web problem...  (Pročitano 10182 puta)
22. Jan 2005, 17:40:18
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Pazite ovo napravio ja svoju flash web stranicu u jednom stvarno cool programy koji se zove Trendy Flash Site Builder. I zavrsim ti ja sve sto treba jos samo da ga uploadujem na moj domain kad mi on kaze nesto 404 error access forbiden index is not in our data base i jos par sranja ne mogu popamtiti sve. pa jer ima neko mozda neki predlog. stvarno mi hitno hitno treba.
Ajde moderatori, administratori i svi ostali kultivatori do some magic!!!
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Nemoze ti niko pomoci ako ti ne znas da nam objasnis lepo sta je problem, o kom serveru se radi, da li sve radis kako treba, kad ti se pojavljuje ta greska, kako glasi cela greska... ja znam da ti je hitno, svima je nesto hitno, ali ja tebe brate u opste nisam nista razumeo ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
izgleda da sam uvideo problem server je izgleda linux a ja sam stavio da mi site radi kao da je server windows. ako problem nastavi da me zajebava ja cu se javiti.
hvala
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kakve to veze ima za flash da li je server linux ili windows... jedino sto je case sensitivty na linuxu za file name, inace to bas i nema neke narocite veze.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Pa jel sada radi ?
Ako sam dobro razumeo .. moraš i dalje imati index na sajtu .. a kako ćeš povezati *.swf je druga stvar ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
ne znam da li znate za taj program (trendy flash site bulder) ali je prilicno dobar 5 minuta ti je gotov site. nego kad ja sacuvam site onda ide procedura kako se zove site, ovo ono, da li je server linux(jeste) ii da li je full screen ili u nekom delu prozora. e sad on to meni sacuva kao index.html i ja reko sad sve je u redu, uzmem windows commander da preko ftp-a prebacimto na site i sve on to lepo tamo snimi, ja odem na site kad tamo stoji ovo:
"Object not found!
The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.
If you think this is a server error, please contact the webmaster
Error 404
www.flashnet.co.yu
Sun 23 Jan 2005 12:09:40 PM CET
Apache/2.0.40 (Red Hat Linux)"

u medjuvremenu pizdim...

nadjem sebi nekog za besplatni hosting i nadjem ti ja nesto(www.asphost.com), opet ja uzmem taj  index.html i uploadujem ga i odem sad na taj moj drugi site kad tamo pise ovo:
"404 Page not found

The file you are searching for is not located on our servers.  
Please check to see that you have entered the correct URL."

i sad sta ja da radim, pomoc bi mi stvarno dobro dosla
inace taj flashent mi je i internet provider ali nece da se zajebava oko mene kao da prestanem vise da ga gnjavim nek sam saznam kako se pravi site i uploaduje i sva ta sranja!
ovo je sad nevezano za problem. ako imate neko bolje resenje sto se tice pravljenja sita, ali stvarno mi se ne uci taj jezik jer cu ga koristiti 2 ili 3 puta pa mi se bas ne isplati. i koji je najbolji nacin zarade sa sitom, ali to je sad za vec neki drugi thread.
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sednes... napises kako valja sve sto hoces da kazes, napises detaljno sta znas, sta ne znas i sta ti treba, pa mozda ti i pomognemo... ovako samo pises gomilu bespotrebnog i beskorisnog teksta.. a na kraju ne znas nista, ne zanima te da naucis, a pitas kako da zaradis...
Lepo detaljno navedes sta ti treba zajebi taj tfsb, reci sta ti treba, sta imas, raspitaj se detaljno, napisi, pa ti mozda i nadjemo neko resenje, ovako apsolutno nikom nista nisi rekao.
Cinjenica je da index svakako nisi uploadovao gde treba.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Ovako. Ja sam 100% to uploadovao kako treba ali ne shvatam sto mi kenja. ali ok ajde zaboravicu taj program.
Sta ja hocu. Hocu da napravim jedan pristojan personal site, gde ce biti stvari o meni, mojim drugovima, neke nase slike i moja dostignuca u "filmskoj industriji", a fazon je sto mi to treba da relativno brzo napravim. Nije kao da me jure kopljima ali upoznao sam neke ljude iz US-a, Nemacke itd. koji bi stvarno zeleli da pogledaju moje filmove i da naprave neki feature o njima, a ja necu da im dam cisto linkove vec da to bude neki pristojan site, a ne shiti word document. Prilicno mi kul izgledaju flash siteovi pa sam pomislio da napravim jedan u flashu. Imam kuci najnoviji Flash ali jebi ga kad ne umem da ga koristim. Tako sam dosao do tog programa tfsb, i bio sam zadovoljan jedino sto su mi mogucnosti bile malo suzene ali pomirio sam se s tim.
Citao sam dosta ovde na forumu o svim tim jezicima, nije da su teski, ali mnogo mi je to zajebancije samo da bi napravio svoj site. Naso sam isto na forumu o tim zaradama ali to mi je ta tema sad jako daleko tamo u nekoj pozadini i nije mi u opste bitna.

Ovo je po meni bas detaljno pa sad ako opet niko ne razume sta zelim onda nek sve ide u q..c!

hvala
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Shvatili smo Smiley ti bi da ..bes a da ga ne gurnes Smiley
1. Nisi uploadovao kako treba tj gde treba jer html file nije nesto sto moze pogresno da se procita, to je tacno onako kakvo je i sa serverom nema nikakve veze kao ni flash. To su sve jezici/aplikacije koje se izvrsavaju sa klijentove strane, server based php/asp/perl etc mogu da budu tema za razmisljanje.
2. Za dan svakako sebi napraviti dobar sajt neces, ni pristojan, mnogo je jednostavnije dogovoriti sa nekim i platiti neku cifru da ti to zavrsi, ili zakupiti nalog na nekom svetskom ili lokalnom cms sistemu gde sa par klikova mozes da dodjes do sajta, ili lepo sedi nacrtaj par lepih slicica za sajt, pogledaj kako funkcionise ftont page ili dreamweaver i napravi nesto krajnje jednostavno, sa stilom, a sto ce ti zavrsiti posao.
3. Po meni je to sto pises opet prazno i opet nista konkretno nisi naveo. Ni kakav je problematicni server na koji dizes, ni gde dizes, ni konkretno kako ta prezentacija izgleda tj u kojoj je formi postavljas na server
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
A da daš ti nama link ka sajtu .. ako nije problem Wink .. i reci da li si ostavio naziv index.html kada si izvršio upload .. proveri i sa index.htm .. ako ga je komander preimenovao .. (extenziju) ..

Kaji je naziv *.swf fajla (možda isto index)  ili ima neki drugi naziv ?
Da li si napravio sajt da se *.swf učitava u index.html ili se pokreće u novom prozoru ?
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.