Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:24:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hitler i Rotsild [samo za ozbiljne]  (Pročitano 63675 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Sony xperia
Ajd' vise se drzite teme.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
Upap ja sam mislio za postove posto i ja imam 2 posta  zaredom a priznajem kada gresim,jesu Anenerbe u pravu je Lajt,Upap i bi ti voleo da licis na nas Belce ili  jos bolje na nas Mediterance.Onda Upap dobrodosao u grupu moji snovi hahaha.  Smile .
čekaj be ace, nema tu sad jel bi voleo! ili jesi, ili nisi. sad, po tvome jesam li ja arijevac: visok sam 1.80, imam smedju kosu, zelene oči, ravne crte lica, prćast nos ( kriv ali ne na dole,kao orao, vć na gore, kao jbg. kao svinja ) imam rupicu na bradi, beo ten, srazmerne udove...imam 100 kg. šta još?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Haha 100 kg,elegantno popunjen,bas te briga, e nisam pozadinac da me zanima da li si Apolon ili nisi,po kriterijumima koje si opisao ti si Dinarac-Sloven ali verovatno imas  i neke ne- bele gene cim saljes takve postove elem Lajte sto se tice teme ovi bankari su izmislili Federalne rezerve u USA 1913,Rotsildi su osnovali prvu privatnu banku u istoriji covecanstva a to je banka Engleske u 17 -tom veku, Rotsildi su kupili skoro celu britansku vladu odnosno celu Britaniju pomocu svojih kurira sa crvenim torbama posle bitke kod Vaterloa 1815, Rotsildi su odgovorni i za Veliku depresiju 1929 i ta Velika depresija je delimicno odgovorna za izbijanje 2 bratoubilackog svetskog rata kasnije 1939,odgovorni su i za ovu sadasnju vestacku-kreditorsku-nekretninsku-finansijsku krizu i da kupili su pola Boke Kotorske za male pare i Isak Rotsild je u Bokoj Kotorskoj proslavljao svoj 40-ti rodjendan na svojoj jahti i bahanalisao se ko da je car Boke Kotorske.
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
ace be, mlad si, opterećuješ se štivom koje je svako na ovom forumu barem jednom pročitao, ako ne kroz literaturu, a onda na forumu siurno je upoznat sa porodicom rotšild. pre nego počneš da proučavaš to, potraži termin "crno plemstvo", vrati se u doba faraona....želja da se vlada svetom stara je koiko i sam čovek, počevši od plemenske zajednice, preko drugog plemena...pa do današnjeg vremena kada svetom, to jeste ljudima vladaju korporacije, koje su vlasništvo malog broja ljudi. kompleksna je to tema, ni malo prosta, čak naprotiv. tvrditi da je nešto zavera, a informacije sakupljati u prostoru, koji kontrolišu isti ti zaverenici, postavlja se pitanje, šta je ustavri zaista zavera, da li oni koji o njoj pričaju na glas, da li si oni glasnici zaverenika, ili su zaverenici zaista nevidljivi ljudi, bratstva, konglomerati.....itd. oladi malo, poludećeš a ni dvadeset napuniti nećeš.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Upap i je rekao Lajt da se drzimo teme,ja to postujem a to sto sam rekao su fakti i to mozes bilo gde na netu da nadjes jer net jos uvek hvala Bogu ne kontrolisu Krivi Nosevi,jeste u pravu si to za faraone ali faraoni nisu imali u planu NWO,Rotsildi to imaju jer su bolesni i istripovali su se da su neki Bogovi,jednostavno.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 22:26:51 od Ace Makedonski »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
Upap i je rekao Lajt da se drzimo teme,ja to postujem a to sto sam rekao su fakti i to mozes bilo gde na netu da nadjes jer net jos uvek hvala Bogu ne kontrolisu Krivi Nosevi,jeste u pravu si to za faraone ali faraoni nisu imali u planu NWO,Rotsildi to imaju jer su bolesni i istipovali su se da su neki Bogovi,jednostavno.
ace, polako. kažeš da net ne kontrolišu krivi nosevi? težnja ka globalizmu je ništa drugo do želja istih da kontrolišu svet. net je samo na prvi pogled slobodna zona, medjutim, ono što je net, možeš slobodno smatrati proizvodom kreatora NWO preko kojeg direktno utiču na svest običnog čoveka. naravno da je želja faraona bila da vladaju čitavim svetom, to je želja svakog vladara, malog ili velikog. misliš li da je hitler mogao predpostaviti još dok je bio student, kako će provesti poslednju deceniju ipo  svog života, to nije mogao predpostaviti ni deceije pre te decenije. misliš li da je sloba sam došao na ideju,jednog jutra dok je kenjao u svom WC da ćepostati remetilački faktor na balkanu, kasnije stub i garancija mira i na kraju ratni zločinac? neko tim isturenim igračima šapuće i usmerava u kom pravcu će poći, čisteći im taj isti pravac do cilja, kad postanu ono što postanu, prvo što im se oduzme jeste kontakt sa stvarnošću i radi im se na svesti o njihovoj bitnosti kako za narod, zemlju, svet....itd. kažem ti ace, kompleksna tema, kojoj plašim se ti još nisi dorastao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung SGH-E590
A jel znas ti macedonac sta je Hitler mislio o slovenima?
Jbt kako bi olupo sve ove naciste po Srbiji, pa j*bo bi im mater maloumnu...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Uzeli iz Hitlerove ideologije šta im se sviđa. Proglasili se arijevcima.
Možda je to način da se leče kompleksi. Pošto su u životu niko i ništa, barem u glavama pokušavaju sebi dati veću vrednost i značaj i staviti se iznad ostalih.
Najlakše je jevreje, crnce i kineze okriviti za svoje neuspehe.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Gottago Mormonu ...

a koje je veroispovesti bio Isus ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Ajde vratite se na temu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:24:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.