Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hipohondrija, mizantropija... Pomoć, saveti!  (Pročitano 18026 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
zdravka Ćolića    Smile
Smile

Smile

A sto "zdravka" malo?  Smile  Smile Smile

Aj da ne offujemo vise.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

It's true that we're all little insane.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D900i 1.0
WhiteGoa,b@mbin@,vanyo,amonas,serbianfighter(izdvajam WhiteGoa)hvala vam na rijecima potpore,bilo mi je potrebno.Ovde se ne odlucuje treba li da se ubijem il ne!Ja sam upravo resila da zelim da ZIVIM kad sam zatrazila pomoc.Sta vise WhiteGoa bio si u pravu(imam neki veliki respect prema tebi)za mene smrt ne predstavlja kraj!Smrt mi je inspiracija!Od sad trudim se da uspem,da ne dozvolim neprijateljima da mi se smeju a ovi padovi do sad samo ce mi pomoci da postanem jaca.Ima i tu Darvina,ziva bica se adaptiraju i prilagodjavaju spolnjim uticajima stvarajuci nove mehanizme odbrane.Ja upravo stvaram i b@mbin@ hvala za ono da moja dusa nije labilna vec u pubertetu i tek treba da se razvije.Idem samo pravo nikom idealno nije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Sta vise WhiteGoa bio si u pravu(imam neki veliki respect prema tebi)
e dete moje... bolje se ubij                                                                                                                              Smile

zdravko greska u pisanju  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
@gottago
U svakoj sali pola istine...  Smile

@Ame lee
Drago mi je da si shvatila poruku. Smiley  Smile
Verujem da imas dosta potencijala u sebi ali on nista ne znaci ako nemas dovoljno motivacije da se on u potpunosti iskoristi.
Sad kad si nasla motivaciju (inspiraciju) imaj na umu da ce uvek postojati prepreke koje ce te sputavati. I nije neki problem ako ti padnes, padaju i mnogo veci od tebe. Problem je ako ne ustanes. Ako ustanes tesko da ces se opet saplesti na istom mestu, zar ne? Kao sto rece bices jaca.
Quod non me delet fortiorem facit
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
Zanimljiv topic...nisam ga bas citao naslov me je privukao Smiley
Pregledao sam okom samo postove, i da kazem eto da muzika ima uticaj na stavove i razmisljanja (samo ako im dozvolimo).
Ja to kazem jer slusam jako depresivnu muziku, ali to ne treba da nam ogranicava nacin razmisljanja, iako to nekada radi.
Znaci sve je na tebi, jako zvuci mrsko kada ga cujes 1000 puta, ali tako je.
Samo hrabro i srecno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Ipak bi bilo bolje da se ubije... ako ce pisati 'vako ovo nakaradno "v" i ako ce se vatati za "Darvilovu" teoriju k'o pijan plota... nije bas neka svijetla buducnost...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


" Sumnjati u sebe prvi je znak inteligencije!"

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
ok dame i gospodo da pocnemo....
za pocetak,tema mi je izgledala privlacno a i vase diskusije....a stvari stoje ovako :posto je u opisu teme da se daju saveti i odredjene vrste pomoci koje mi sami ne ucavamo,zeleo bih da vidim vasu mastu,kreativnost i inspiraciju na delu.....unapred se izvinjavam ukoliko sam pogresio temu ili ako trazim mozda previse....

...recimo da imate neku osobu koja ne vidi smisao zivota ni u cemu,u svemu sto pokusa da radi jednostavno izgubi smisao.recimo da nije tako od uvek ali od odredjenog perioda jednostavno svaka stvar pocinje da gubi smisao i pored cinjenice da nada umire poslednja,nada pocinje da bledi u sutonu besmisla....recimo i to da osecaj da je "drukciji od drugih" ne izlazi kao resenje problema ili kao jedini razlog za svaljivanje ovog problema jer opet,nisam siguran da li je ovo neciji citat ako nije bice mi drago da je moj,sve u svemu citiram-"svi smo mi isti.samo svako na svoj nacin!".....dakle u ovom osecaju svesti nisam nasao resenje...pokusavao sam i pokusavam da analiziram i nadjem resenja u drugim osecajima svesti...jer recimo da bih ja licno trazio resenja u stanju svesti ali opet recimo da je to stvar licnog nahodjenja i da se mozda resenje tu ne krije ali ZATO MI JE POTREBNA VASA POMOC I VOLEO BIH DA ANALIZIRATE PRICU I DA CUJEM ODGOVORE I ZANIMLJIVOSTI,DA VIDIM NA DELU VASA RAZMISLJANJA!!!....a dok to radite bio bih zahvalan ako ne trazim previse,a opet to je stvar ljudske prirode,da obratite paznju na po meni mozda najbitnijem ljudskom faktoru "alter ego",tzv "drugo ja".....ja bih ga okarakterisao kao veoma bitnog u mislima i razmisljanjima coveka,pa i u postupcima......a definisao bih ga kao osobu,naravno sigurno ne vidljivu nego recimo duhovnu koju izgradjuje nasa podsvest na osnovu svesti koju nastaje iz zivotnih situacija,pre svega onih kada shavtimo da nije sve onako kako nam se cini....kada pocinjemo da sumnjamo u sopstvene postupke,kada izadjemo iz predivnog sveta maste i shvatimo da smo u surovoj realnosti gde se sve svodi na jednu stvar.na jednu stvar koja predstavllja put za povratak u svet maste,idile,naravno relativne jer nista nije savrseno pa ni taj svet maste gde ne maris za nista,gde ti se cini da sa lakocom osvajas mont everest ili preplivas tihi okean,gde ne postoje granice ispred tebe,gde mislis da ti nije nista ravno....sve do trenutka kada te ne okruzi veliki kineski zid,kada shvatis da granice postoje samo da ti nisi video dovoljno daleko...i onda se sav svet maste i pozitivne energije razbije kao kap kise o zemlju,izgubis se i uzalodno pokusavas da nadjes put natrag,da povrati samopouzdanje...ali surova a opet neizbezna realnost sve svodi samo na jednu stvar koja dakle predstavlja povratak u "zemlju cuda"....ili mi bar tako mislimo (izvinjavam se ako sam uvredio nekog,opet ovo je stvar licnog nahodjenja,a ovo je ipak demokratska zemlja tako da svako ima pravo na svoje misljenje,naravno ne trazim da se svi slazu samnom)...dakle jedna stvar koja je toliko dovedena do perfekcionizma da vam moze zameniti mastu iluzijom a da vi to i ne primetite,a onaj svet maste iz dana u dan izgleda sve dalje i dalje....ne bih da napominjem o kojo stvari je rec,da ne bude posle da je uvek rec samo o tome,ali pretpostavljam da moze uticati na svest osobe sa pocetka price a znam da ce dosta vas skapirati o kojoj stvari je rec....

to je to,voleo bih da cujem vase odgovore
P.S. izvinjavam se ako sam vas davio i smorio,ali hteo sam da podelim to sa vama.unapred hvala!!!
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da ti previse razmisljas... Smiley
Svi smo mi trenutni spoj atoma koji ce vec sledeceg trenutka da se rasprhnu i da traze nove parnjake.  Smile
A, svest... podsvest.. i tako to... ispucavanje elektricnih impulsa i nista vise... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 
ok dame i gospodo da pocnemo....
za pocetak,tema mi je izgledala privlacno a i vase diskusije....a stvari stoje ovako :posto je u opisu teme da se daju saveti i odredjene vrste pomoci koje mi sami ne ucavamo,zeleo bih da vidim vasu mastu,kreativnost i inspiraciju na delu.....unapred se izvinjavam ukoliko sam pogresio temu ili ako trazim mozda previse....

...recimo da imate neku osobu koja ne vidi smisao zivota ni u cemu,u svemu sto pokusa da radi jednostavno izgubi smisao.recimo da nije tako od uvek ali od odredjenog perioda jednostavno svaka stvar pocinje da gubi smisao i pored cinjenice da nada umire poslednja,nada pocinje da bledi u sutonu besmisla....recimo i to da osecaj da je "drukciji od drugih" ne izlazi kao resenje problema ili kao jedini razlog za svaljivanje ovog problema jer opet,nisam siguran da li je ovo neciji citat ako nije bice mi drago da je moj,sve u svemu citiram-"svi smo mi isti.samo svako na svoj nacin!".....dakle u ovom osecaju svesti nisam nasao resenje...pokusavao sam i pokusavam da analiziram i nadjem resenja u drugim osecajima svesti...jer recimo da bih ja licno trazio resenja u stanju svesti ali opet recimo da je to stvar licnog nahodjenja i da se mozda resenje tu ne krije ali ZATO MI JE POTREBNA VASA POMOC I VOLEO BIH DA ANALIZIRATE PRICU I DA CUJEM ODGOVORE I ZANIMLJIVOSTI,DA VIDIM NA DELU VASA RAZMISLJANJA!!!....a dok to radite bio bih zahvalan ako ne trazim previse,a opet to je stvar ljudske prirode,da obratite paznju na po meni mozda najbitnijem ljudskom faktoru "alter ego",tzv "drugo ja".....ja bih ga okarakterisao kao veoma bitnog u mislima i razmisljanjima coveka,pa i u postupcima......a definisao bih ga kao osobu,naravno sigurno ne vidljivu nego recimo duhovnu koju izgradjuje nasa podsvest na osnovu svesti koju nastaje iz zivotnih situacija,pre svega onih kada shavtimo da nije sve onako kako nam se cini....kada pocinjemo da sumnjamo u sopstvene postupke,kada izadjemo iz predivnog sveta maste i shvatimo da smo u surovoj realnosti gde se sve svodi na jednu stvar.na jednu stvar koja predstavllja put za povratak u svet maste,idile,naravno relativne jer nista nije savrseno pa ni taj svet maste gde ne maris za nista,gde ti se cini da sa lakocom osvajas mont everest ili preplivas tihi okean,gde ne postoje granice ispred tebe,gde mislis da ti nije nista ravno....sve do trenutka kada te ne okruzi veliki kineski zid,kada shvatis da granice postoje samo da ti nisi video dovoljno daleko...i onda se sav svet maste i pozitivne energije razbije kao kap kise o zemlju,izgubis se i uzalodno pokusavas da nadjes put natrag,da povrati samopouzdanje...ali surova a opet neizbezna realnost sve svodi samo na jednu stvar koja dakle predstavlja povratak u "zemlju cuda"....ili mi bar tako mislimo (izvinjavam se ako sam uvredio nekog,opet ovo je stvar licnog nahodjenja,a ovo je ipak demokratska zemlja tako da svako ima pravo na svoje misljenje,naravno ne trazim da se svi slazu samnom)...dakle jedna stvar koja je toliko dovedena do perfekcionizma da vam moze zameniti mastu iluzijom a da vi to i ne primetite,a onaj svet maste iz dana u dan izgleda sve dalje i dalje....ne bih da napominjem o kojo stvari je rec,da ne bude posle da je uvek rec samo o tome,ali pretpostavljam da moze uticati na svest osobe sa pocetka price a znam da ce dosta vas skapirati o kojoj stvari je rec....

to je to,voleo bih da cujem vase odgovore
P.S. izvinjavam se ako sam vas davio i smorio,ali hteo sam da podelim to sa vama.unapred hvala!!!
Ne znam da li govoriš o sebi ili nekom drugom ali iz svega napisanog čini mi se da je u pitanju osoba sa ubijenim samopouzdanjem i samopoštovanjem. Osoba koju je neko, možda otac ili majka, ili drugi autoritet iz okoline, toliko kljucao u mozak da se sad strašno boji neuspeha.

Pomoć ovakvoj osobi je otkrivanje svojih kvaliteta sa njene sopstvene strane, povećanje samopouzdanja, promena odnosa prema sebi, izgradnja sportskog duha i stava da svi padamo i grešimo (kao što to reče Goa) i da zato treba ustati i trčati dalje, ali da je odustajanje pre kraja trke garantovani neuspeh.

Mislim da bi čitanje o bihejviorističkom pristupu izgradnje svoje ličnosti i korišćene tih saznanja bilo blagotvorno za ovu osobu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
za ovakve probleme postoji jednostavno programsko reshenje :

     if (osoba u pitanju == Llaazzaarr90)  {
       nabaviti motiku;
       otici izvan grada ;
       iskopati rupu ;
       posaditi drvo ;
       gajiti drvo ;
     // kad drvo poraste sve ce ti se samo kasti  Smile}

 else {  uzeti motku;
           raspaliti osobu u pitanju dobro istom po glavi;  Smile
        }
 
          Smile Smile Smile

P.S.  motka nek bude chvornovata  Smile
« Poslednja izmena: 09. Jan 2009, 17:59:21 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.