Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hiljade devojcija silovano u Britaniji, policija je znala i nije uradila nista  (Pročitano 6009 puta)
11. Mar 2018, 23:15:28
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 1
Ne znam gde bi ovo moglo da ide, ako nije mesto ovde. . .  premestite, hvala :) Na prvi mah moze da naslov deluje kao glupost ali nije.  Mislim da je interesantno. . .  pre svega videti kako odredjene zemlje srljaju u, prosto receno, debilizam.  Elem. . .  ne verujem da ce se ovo naci u novinama kod nas, i vecinom je prevod/bazirano sa stranih izvora.

U zadnjih par godina u Britaniji je isplivalo da su na hiljade devocica (vecinom belkinje) silovane i prostituisane od strane tkz.  "Grooming gangs", koje su vecinom (84%) Britansko-Pakistanske, sa muslimanskim poreklom, dok je ~7% populacije Britansko-Pakistanska.  U vecini slucajeva nazivaju ih "Azisjkim" bandama s' tim da je i to malo problematicno, pre svega od strane onih koji nisu od "Britansko-Pakistanskog" porekla, ali jesu iz Azije.

Desavalo je se duze od decenije u 15+ gradova po Britaniji: Roterdam, Njukasl, Yeovil, Bristol, Derbi, Oxford, Telford, Ajlsburi, Banburi, Halifaks, Kejlej, Rocdejl, itd, i po nekim izvorima jos uvek se desava.  Problem je sto je u dosta slucajeva do sada. . .  policija, i oni zaduzeni za to, su znali.  I ne samo to, nego su i namerno ignorisali to, pre svega zbog "rasizma" i "politicke korektnosti", ali i drugih stvari.

Za par primera, u Yeovilu, sredinom Jula 2011 godine, policija je znala je jedna 29-o godisnja osoba imala seks sa decom koja su imala 14 godina, i pomenuo je i odnos sa 16-godisnjom devojcicom.  Ipak, kada je sledeceg meseca ta osoba prijavila da ga je ova devocica verbalno vredjala na osnovu rase, oni su je tuzili.  U reportu cak pise da policija nije znala sa cim je "vaznije" da se bave; tkz.  "zlocinom mrznje" ili ekspoltacija maloletne devocjice.

Izvor: hxxp:|| archive. fo/b86o3#selection-1615. 0-1615. 191   (S' tim da sam direktno iz izvestaja uzeo, ali ovo je sazetak).

Isto tako kada je jedna osoba koja je istrazivala preko deceniju ranije takve stvari u Roterdamu i napisala izvestaj u kojem je identifikovala preko 270 zrtava decje prostitucije, poslala taj izvestaj Roderdamskom Odboru, taj izvestaj nije bio objavljen.  Cak sta vise, po njenim recima, oni su pokusali posle toga da je (neuspesno) najure.  Isto kaze (za sta oni kazu da nema dokaza), da su podaci u vezi izvestaja "nestali" nedelju dana posto je dostavila izvestaj.

Kada je dostavila izvestaj, jedan zvanicnik rekao joj je da, "Nemoj to vise ikada da radis.  Nemoj da ih zoves Azijskim muskarcima".  Posle toga ju je poslana na dvodnevni kurs u vezi "ethnicity and diversity" ilti etniciteta i razlicitosti, da joj "poveca svestnost u vezi etnickih problema".  Jedna devojcica koju je intervjuisala rekla joj je da je onaj koji ju je zlostavljao da ce igrati "na kartu rase" ako policija pokusa da uradi ista.

Izvor: hxxp:|| archive. fo/WS6kc

A i ovaj artikl prica o tome: https://www. forbes. com/sites/rogerscruton/2014/08/30/why-did-british-police-ignore-pakistani-gangs-raping-rotherham-children-political-correctness/

Za detalje, koje bih radije da ne prevodim, a onaj ko zna Engleski, pa. . .  bolje da ne zna.

Recimo, kako policija nije verovala sest devojcica koje su silovane godinama, po njenim recima:

"I turned up at the police station at 2/3am, blood all over me, soaked through my trousers to the crotch.  They dismissed it as me being naughty, a nuisance.  I was bruised and bloody. "

"I made a complaint about a man who trafficked me from a children’s home.  He was arrested, released and trafficked me again. "

hxxp:|| www. thejournal. ie/oxfordshire-1970460-Mar2015/

"The victim said Sageer had been taking drugs before the second rape in the alleyway during which he pulled her hair and grabbed her neck.  His cousin Mohammed Whied, 32, sat on his car bonnet and watched Sageer have sex with the girl in the car at Clifton Park.  ‘Sageer was banging her head against the window telling her to scream and he called her a white sl*g,’ said Miss Colborne.  The fourth rape occurred when Sageer pulled the girl from Whied’s car and had sex with her in some bushes near Rotherham Museum.  She cried and he called her a ‘big baby’ before flicking cigarette ash into her hair. "

hxxp:|| www. dailymail. co. uk/news/article-3844496/All-white-girls-good-sex-just-sl-gs-Eight-members-openly-racist-violent-Asian-sex-gang-raped-sexually-degraded-three-teenage-girls-Rotherham. html

"'I never had sex when I was sober,' one said.  'I wanted to leave.  I was given drink.  I kept saying no and fighting them off.  I was very tired and fell asleep.  When I woke, I had been raped.  When I was asleep I was raped. '"

hxxp:|| www. dailymail. co. uk/news/article-5426395/Report-Asian-grooming-gangs-abusing-700-girls-women. html

"The thing you have to understand about this rape of children is it's not just sexual abuse.  It is unspeakable levels of violence, victims being raped with knives, victims being raped with bottles, victims having their tongues nailed to tables.  These are sometimes girls who are picked up from a children's home on a Friday, are being raped during the course of a weekend by hundreds of men and returned with bleeding groins back to the children's' home on a Monday morning and they don't do anything about it at all. "

https://www. informationliberation. com/?id=55424

I, ovo je izaslo danas, za Telford, da (u gradu koji ima ~170,000 hiljada ljudi) do, ako ne i preko hiljadu devojcica je silovano, i da nisu uradili nista.

Jedna koja je tada ima 14 godina, je rekla: "Night after night, I was forced to have sex with multiple men in disgusting takeaways and filthy houses.  I must have been getting the morning after pill from a local clinic at least twice a week but no one asked any questions.

"I fell pregnant twice and had two abortions.  Hours after my second termination, I was taken by one of my abusers to be raped by more men.  The worst moment came just after my 16th birthday when I was drugged and gang raped by five men.  Days later, the ringleader turned up at my house and told me he’d burn it down if I breathed a word of what had happened. "

"In another case, a 14-year-old was groomed by an 18-year-old Asian man in 1985.  After she had his baby he passed her to friends to have sex with and allegedly rape her. "

I 5 njih su ubijene.  "Lucy Lowe, 16, was killed in 2000 along with her mother and sister after her 26-year-old abuser Azhar Ali Mehmood set fire to their house.  In 2002, 13-year-old Becky Watson died in a car accident that was reported at the time as a “prank”.  The Mirror investigation found she suffered two years of abuse by an Asian grooming gang which began when she was just 11. "

https://www. mirror. co. uk/news/uk-news/britains-worst-ever-child-grooming-12165527
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
ko zna zašto je to dobro...
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Imaju li te zenske osobe muske rodbine?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nym
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
Usrao sam naslov nenamerno.  Sto se acc-a tice, @mods. . .  znam da je dupli, ali zbog mojih nekih gresaka nemam pristup proslim acc.  Ako nije problem, banovati njih a ovaj ostaviti, sto ce biti zadnji.  Ako jeste, ok je.

Citat: dabisha link=topic=661585. msg12404127#msg12404127 date=1520808147
Imaju li te zenske osobe muske rodbine?

Heh.  Imaju, neke.  Nema puno takvih slucajeva da se znaju, gde su se takvi umesali, pre svega jer su ovi pretili devojcicama, kako ce im pobiti porodicu, ili uraditi slicno sa njihovim sestrama/majkom/itd. . .

Ti, vecinom ocevi, koji su jurili te sto su napadali njihove cerke, su obicno bili uhapseni. . .  Recimo:

"Rotherham dads were arrested after tracking down abusers"

“In two of the cases, fathers tracked down their daughters and tried to remove them from houses where they were being abused, only to be arrested themselves when police were called to the scene. "

“In a small number of cases, the victims themselves were arrested for offences such as breach of the peace or being drunk and disorderly, with no action taken against the perpetrators of rape and sexual assault against children. "

Isto tako, dosta nece ni da pricaju zbog pretnji i napada na njih ili njihove porodice: "Many children refused to give evidence, or withdrew statements as a direct result of threats, intimidation and assaults against them or their families. "

https://www. thestar. co. uk/news/rotherham-dads-were-arrested-after-tracking-down-abusers-1-6807187

Nisu samo ni belkinje, treba napomenuti, iako su vecina.  Isto su napadali i "Sikh" devojcice, zbog cega se neki povezuju sa Britanskim desnicarima.  Isto tako su zvali na to da prestanu da ih zovu "Azijske" bande, zato sto su vecinom Pakistanski muslimani, po njihovim recima:

hxxp:|| www. independent. co. uk/news/uk/crime/sikh-group-calls-for-politicians-and-media-to-stop-using-term-asian-to-describe-rotherham-grooming-a6901166. html

Inace, ovo je izaslo danas: Jedan policajac je bio suspendovan kada je dao papire novinama i izvestaj koji je narucen od strane odbora, i koji je poakazao da su socijalni radnici znali za ove zlocine jos pre skoro dve decenije.  Dok je zena koja je bila zaposlena od strane "Aksis Saveta" bila primorana da napusti posao jer je pokusala da prica o tome.

hxxp:|| www. dailymail. co. uk/news/article-5489911/Telford-whistleblowers-raised-fears-scandal-silenced. html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Prilicno nas boli kurac za sve to.......kako tebe licno pogadja ta situacija? I kako mozemo da ti pomognemo? Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2018, 18:57:42 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
govori  u svoje ime, samo psihopate bez trunke empatije može da boli uvo za ovako nešto
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Izvini Majko spam Terezo sto ti oskrnavih internet cas saolin monastva na ovaj dan, stidece se moji potomci vekovima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
Ima koga zanima, zbog raznih razloga.  Koga ne zanima moze lako da zaobidje; ako mislis da doprinosis nesto sa ovim, pre svega meni, pa ne bas.  U svakom slucaju, da iskoristim tvoje reci, "Kako tebe licno pogadja ova tema? I kako mogu da ti pomognem?"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Dont blame me, islam made me do it.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.