Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:04:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 50 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Heroes of Newerth  (Pročitano 74057 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
evo za sve koji su zinteresovani za hon, trenutno je samo 10 dolara hxxp:|| heroesofnewerth. com/ref. php?r=025FOO5S
pa ako zelite iskoristite sansu, necete se pokajati u svakom slucaju.  Posebno ako ste voleli da igrate dotu :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


[eX3DR]

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 478
Zastava NS
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung s5230
heroes of newerth je postao free to play.
sad je na fazonu LoL-a ima rotaciju heroja i kupuju se heroji za gold-e ili za silver-s.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Sensation
e ljudi posto ste rekli da je free poceo sam ponovo da igram
mozete me add-ovati nick je Sou11igHteR
btw ako je jos ostao onaj klan burek foruma bilo bi extra da se ponovo sastanemo,poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I plan to live forever... So far, so good...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 301
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Samsung S3 Neo
mogli bismo neki klancic da napravimo Smiley inace ja sam Parizer`czv pa ako hoce neko neka me add Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46762
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Provaljene lozinke Heroes of Newertha



 Nepoznati hacker kaže kako je upao u bazu lozinki samo da pokaže developerima koliko je ista ranjiva i puna rupa

Ukoliko igrate Heroes of Newerth i navikli ste koristiti istu lozinku za sve online račune, možda će vas ova vijest prodrmati i natjerati da promijenite mišljenje.

 Naime, jučerje nepoznati hacker provalio u bazu podataka spomenutog naslova i došao do lozinki kojima se igrači prijavljuju u igru.

Ekipa S2 Gamesa je nakon uočenog napada odaslala priopćenje u kojem od igrača traže da odmah mijenjaju šifre, a serveri Heroes of Newertha su privremeno ugašeni dok se ne pokrpaju sigurnosnim zakrpama.

Navodno se oglasio i nestašni hacker koji tvrdi da je pronašao nekoliko propusta u zaštiti i provalio u bazu samo da developerima pošalje poruku, no informacije o igračima ne namjerava zlorabiti - samo vi promijenite lozinku i ne nasjedajte na ovakve priče.
Damir Radešić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I plan to live forever... So far, so good...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 301
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S3 Neo
Nije mi bas najjasnija slika..? XD Hacker je koliko se secam jos u petak upao, ali se cutalo o tome. Pocelo je tako sto je dao sifre od MoonMeander-a i Nir-a ( competitive igraci ), tacnije okacio ih na nekom forumu, mislim da je tek tada S2 digao frku Smiley Sto je najgore, lik je na HoN reddit-u napravio post, u fazonu, ''Ja sam lik koji je hakovao hon, pitajte sta vas zanima'' XD Najavio je da ce 25. opet nesto biti, mozda cak hakuje celu bazu podataka, videcemo, mada se iskreno nadam da nece :p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
 prodajem SUB ACC, ulozeno preko 1000e u avatarima announcerima,tauntovima,i name color... vise info u inbox
http://www.facebook.com/zberr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I plan to live forever... So far, so good...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 301
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Samsung S3 Neo
prodajem SUB ACC, ulozeno preko 1000e u avatarima announcerima,tauntovima,i name color... vise info u inbox
http://www.facebook.com/zberr

Ulozena srebrnjacima koji su se dobijali preko MM, ili gold coinsima? :p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 50 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:04:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.