Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hendikepiranog mladića vezali konopcem za drvo  (Pročitano 1306 puta)
11. Jul 2006, 13:44:35
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Hendikepiranog mladića vezali konopcem za drvo

PARAĆIN - Izjavom Danijela Markovića iz Paraćina, hendikepiranog mladića, kojeg su, prema navodima optužnice, zlostavljali Darko Minić, Nemanja Rakić Kipac i Marko Dramićanin iz Paraćina, nastavljen je glavni pretres u Opštinskom sudu u Paraćinu. Marković je ostao pri ranijim navodima da je jula prošle godine bio kod mosta u centru grada kada se zaustavio kombi koji je vozio Mimi. U njemu su bili Dramićanin i Minić, koji su ga pozvali da ode sa njima u park "7. juli" na periferiji grada da se tamo "zezaju". U kombiju su bili i Magdalena Tungoš i Pepsi, dok je Rakić došao svojim vozilom.

- U park smo stigli prvi. Svi su izašli iz kombija, osim Magdalene i mene. Rekli su mi da treba da vodim ljubav s njom, što sam ja odbio. Oni su onda ljuljali kombi i smejali se. Pustili su me tek nakon 20 minuta, a Magdalena je i dalje ostala u kombiju. Onda je stiglo još petnaestak ljudi. Mare je rekao: "Daj da ga vežemo". Minić me je zagrlio, nešto mi pričao i doveo me do drveta. Potom mi je konopcem koji je doneo iz kombija vezao ruke, kojima sam zagrlio drvo. Kipac me je dodirivao za polni organ, a onda je Dramićanin ubrao koprivu od oko 40 santimetra i prlio me njome po polnom organu i stražnjici - s mukom se prisećao Danijel.

Prema njegovim rečima, dok je on zapomagao i zvao u pomoć, niko nije reagovao. Samo mu je Dule Crni stavio cigaretu u usta da ne bi mogao da viče. Posle desetak minuta mučenja Darko ga je odvezao od drveta. Okrivljeni su potom seli u kombi i otišli, a Danijel se u grad vratio kolima Baneta Milačića. Na pitanje sudije Angeline Matić da li se seća da je neko to snimio mobilnim telefonom Danijel je odgovorio da su to učinili Goran i Dane i da je on te snimke kasnije video kod nekoliko drugara. Na isti način o ovom događaju su saznali i nadležni organi. Danijel nikome nije smeo da ništa da priča jer se plašio da ga, kako je izjavio, ne tuku.

Kada ga je Nenad Sadžakoviić iz Jagodine, jedan od branioca okrivljenih, upitao zbog čega nije pobegao ako je Darko išao do kombija po konopac, već je i dalje ostao sa rukama oko drveta, Danijel je rekao zbog toga što mu je pretio Mare, a ne okrivljeni.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.