Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:30:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Help..  (Pročitano 4352 puta)
10. Jan 2006, 13:50:36
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da cu poludeti..Vec dugo imam nesanice,nemam volju za nista,skoro nista me ne cini srecnom...Imam strah da ne ostanem bez neke bliske osobe..Moji roditelji su bolesni..i oni ne bi da se lece..mozda im i bolest nije toliko ozbiljna..ali ipak..
Nekad legnem i ne mogu da se uspavam jednostavno mislim "sta cu ja bez njih",i pocnem da placem..Molim vas kaazite mi sta da radim..prosto sam opterecena time..ne prodje sat da ne pomislim o tome..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Milicaa, moras biti hrabra i verovati da ce ipak biti bolje. Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znam da je najlakse reci nemoj misliti o tome i budi jaka i hrabra, ali zaista to moras biti. Ne gubi nadu i ne gubi pozitivnost u svojim razmisljanjima. Kada si sama i kada te muci nesanica i preopterecina si sa teskim mislima dodji kod svoje " Burek Family "... Ovde je uvjek dosta ljudi sa razumnim odgovorima koji ce te saslusati i djeliti savjete, i mnogi ce pokusati da ti pomognu i utjese nebitno da li je dan ili pola noci. Budi pozitivna. Welcome  Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2006, 02:55:50 od vibra »
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
Opusti se devojko...(znam da to nije lako) Ali nisi jedina. Mnogo nas ima probleme,ali najlakse je puknuti. Kada god ti je teshko seti se da na ovom svetu ima neko kome je u tom trenutku teze nego tebi... I od goreg ima gore... Mene to odrzava u zivotu... Opusti se blesava... Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Znam kako ti je, probaj da porazgovaras sa njima, reci im kako njihov stav utice na tebe, mozda nadjete resenje, u svakom slucaju Burekdzije su uvek tu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav za Milicaaa !!!  Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

avatar_ani_050.gif
(3.22 KB, 58x64)
avatar_ani_036.gif
(6.97 KB, 64x64)
avatar_ani_109.gif
(5.39 KB, 79x85)
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
само разговор води ка рјешењу мени је покојни отац 10 година био инвалид прве категорије тако да знам како је кад око себе имаш болесне људе + што радим у болници. само лијепим ријечима им приђеш и објасниш све твоје проблеме. А добродошла ти нама  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Tako je cg_ac, upravo o tome sam pricao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo jedne mace...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Ja_sam_mala_i_um.gif
(14.16 KB, 162x188)
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
strah od samoce je jedna od najcescih ljudskih fobija , niko nije imun na to ,u bilo kom zivotnom razdoblju...
najizrazenija je u post adolescentskom periodu i narocito kod osoba koje su jedinci u porodici , koji imaju starije roditelje za koje su cvrsto vezani. Tesko je prihvatiti slabosti ljudi koje smo idealizovali ,koji su  uzor i oslonac u zivotu , a cinjenica je i da nas taj osecaj beznadja najvise "hvata" kad osecamo da je potrebno da sada mi pruzimo nekom pomoc i utehu ,a to je i nama samima potrebno. Pokusaj da unapredis malo svoju drustvenu svest , da se prilagodis vise ljudima koji i nisu u tvom neposrednom okruzenju , upoznas nove , pronadjes sebe u necemu sto radis i  gde mozes da  doprineses da bi dobila potvrdu sopstvenih vrednosti..."da se osetis korisnom i posebnom"...
Ovo je cesto problem trenutka ...tj. neke lose prolazne faze kada ne sagledavamo stvari racionalno, vec u ocajanju trazimo uzroke takvog stanja tamo gde ih mozda i nema ....sama si rekla da mozda i nisu toliko bolesni....mozda je to samo neki tvoj strah od nemoci  ,smrtnosti kao neminovnosti ljudskog postanja ili usamljenosti...komunikacija i otvoreni razgovor kao i u vecini slucajeva jako pomaze....a sto se tice nesanice potrudi se da kad dodje vreme spavanja ocistis svoj um od dnevnih teskoba jer je zdrav san najbolji lek...sa svakim komadom odece koji skines pre nego sto legnes ubedi sebe da je to jedna briga manje koju si ostavila za sobom u danu koji je protekao.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:30:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Help

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.176 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.