Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hello there from outer space!!!  (Pročitano 2538 puta)
30. Dec 2003, 01:26:36
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
He he mislili ste da ce te da se otarasite mene tako lako e pa necete... ili mozda hocete   ko to zna...  :wink: ... No dobro evo dobio sam "jedinstvenu" priliku da se pojavim ovde ali unfortunatly samo na kratko   Smile  kao sto znate (bar tako mislim da znate) nisam u mogucnosti da izlazim na net bar jos neko vreme ovo vam tipkam u velikoj brzini jer se nalazim kod svog "big boss-a" i ne daj Boze da udje....(da ne bude zabune jer je 01:07 kada ovo tipkam a spominjem big bossa) nalazim se u njegovoj kancelariji do pre pola sata radili smo godisnji popis (koji smo hvala Bogu konacno zavrsili) a on je otisao da nam donese nesto za jelo (izgladneli smo ja i kolega od silnog brojanja i piskarana) tako da sam ugrabio povoljnu priliku da vam se javim pozdravim i kazem da mislim na sve Vas tu da mi nedostajete i da jedva cekam da kupim novi kompijuter i zakacim se na net (ahhhh sama pomisao na kompijuter i net me vraca u zivot i daje mi snagu da nastvim dalje...khm khm sto bi neki sada rekli ala *erem Wink ) e pa da da ne zaboravim jer necu imati drugu priliku, bar ne uskoro, da vam SVIMA CESTITAM NOVU GODINU I BOZICNE PRAZNIKE E PA LJUDI: SRECNA VAM NOVA 2004. GODINA I DA VAM SE ISPUNE SVE ZELJE DA BUDETE DOBROG ZDRAVLJA I DA IMATE MNOGOOOOOOOOOO PARA I JEDNOM RECJU ZELIM VAM SVE NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ Svom kumu zelim da cestitam bozic doduse sa zakasnjenjem ali sam mu sms (opet sa danom zakasnjenja) cestitao ... e pa KUME evo i zvanicno ovde  SRECAN BOZIC vidim da ima dosta toga novog sve je za pohvalu sto se vizualnog dela foruma tice sto se tema tice ne mogu da govorim o tome jer nisam prisutan ali se nadam da je sve pod kontrolom i da je sve AllRight ovde  (sada ne mogu da pregledam svih 13739 poruka  Smile )Smile izvinite jos jednom ako je sve napisano s'brda s'dola ali imam razloga za to evo prilazem i jedan dokaz koji ne ide meni u korist ali da vas podseti od kada nisam na forumu:
    [/list:u]  Smile  Smile  Smile  !!! Eto toliko od mene ovaj put moram da bezim jer ce gazda uskoro da naidje sa toliko zeljenom hranom za nas izgladnele i iznemogle "mucenike"  :wink:  !!!!

    Ljubi Vas sve cika Killer  :wink:  Smile

    Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

    prijava.JPG
    (23.17 KB, 488x172)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pazi se ZETE ne moj da vrdas sa strane i redovno da podnosis izvestaj Smiley
Ajde sale prijatelju, srecno u novoj godini, pa ako bog da da se skoro opet vidimo, okupimo i proveselimo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Killeru, zete moj, pa gde si??!! Stalno pitam seju za tebe! Drago mi je da si dobro. Na bureku je za sad sve u redu, mada nam nedostajes.
Zelim ti sve najbolje u Novoj Godini, da ti se sve zelje ostvare. I da kupis sebi najbolji komp sto postoji. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ja cu ti vec cestitati kad za to dodje vreme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Desi bre kume!
Srecna i tebi nova godina, i dobro nam dosao makar na kratko!

CMOKa
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Kume da se i ti javiš jednom. :wink:


Ajd, ajd pazi se pa bismo se m,ogli malo češće SMS-om čuti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.