Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Haus: Igrao bih za Srbiju  (Pročitano 10494 puta)
26. Dec 2005, 04:28:47
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Haus: Igrao bih za Srbiju
Postojala je mogućnost da uzmem srpsko državljanstvo, ali ništa se nije uradilo po tom pitanju. Vratio bih se u Partizan, gde sam proveo dve prelepe godine

Bivši košarkaš Partizana Frederik Haus ostao je u sećanju ne samo simpatizera crno-belih već i celokupne srpske košarkaše javnosti. Tamnoputi Amerikanac, koji sada s velikim uspehom nastupa za Ljetuvas Ritas, kaže za Start da bi, ako se za to stvore uslovi, zaigrao za reprezentaciju Srbije i Crne Gore.

- Voleo bih da igram za reprezentacije Srbije i Crne Gore. O tome se govorilo i dok sam bio u Beogradu, a i kasnije, kad sam otišao u Litvaniju. Pričao sam na tu temu i s mojim bivšim trenerom iz Ljetuvasa, Vladom Đurovićem. Čak je postojala mogućnost da uzmem srpsko državljanstvo, ali ništa se nije uradilo po tom pitanju - ističe Haus.

Nekadašnji ljubimac Grobara nada se da će jednog dana ponovo obući crno-beli dres, jer ga za Partizan i Beograd vežu izuzetno lepe uspomene.
         
Božić u krugu familije

Kako ćete provesti božićne praznike?
- Vratio sam se u domovinu na kratko kako bih sa svojom familijom proveo božićne praznike, ali na moju nesreću neću se dugo zadržati na odmoru jer u klubu imam velike obaveze. Ipak, drago mi je što sam i na kratko uspeo da se vidim s majkom, koja mi je velika podrška u životu - rekao je bivši igrač Partizana.

- U Partizanu sam proveo dve prelepe godine i voleo bih ponovo da se vratim, jer mi je klub ostao u srcu. Stekao sam mnogo prijatelja i ljudi su izuzetno prijatni. Nisam zaboravio crno-bele i često se čujem s Braunom, koji mi obaveštava o svim dešavanjima u klubu.

Žao mi je zbog loših igara u Evroligi, ali Partizan je veliki klub i verujem da će izaći iz krize. U svakom slučaju, na leto bi trebalo da dođem u Beograd - kaže Haus i dodaje da nije postojao neki "konkretan razlog" zbog kojeg je napustio Humsku.

- Prvo mi se desio peh s povredom, vratio sam se u SAD na rehabilitaciju, nakon toga nisam imao nikakve informacije iz Beograda. Na leto sam dobio poziv od trenera Vlade Đurovića da pređem u Ljetuvas Ritas, koji mi je rekao da stvara dobar tim s velikim ambicijama - kazao je Haus.

Ljetuvas Ritas se nalazi na prvom mestu grupe B Evrolige, a Haus veruje da litvanski šampion može daleko da dogura u najelitnijem klupskom evropskom takmičenju.

- Pobede protiv Barselone i Makabija na gostovanju pokazali su da ovaj tim ima veliki potencijal. Mislim da to nije neka prevelika senzacija, jer konstantno igramo dobro. Klub je odlično organizovan i atmosfera među košarkašima je na visokom nivou, što je jedan od preduslova za dobar rezultat svakog tima. Videćete, ovaj tim može još više, iako nas niko u Evroligi ne shvata ozbiljno.

Haus je jedan od najzaslužnijih za dobre rezultate Ljetuvasa u ovoj sezoni, na većini mečeva postiže preko 15 poena.

- Trudim se da u svakom meču dam maksimum. Najvažnije je da me povredu mimoiđu - završio je Haus.
M. Nastić

Izvor: Start-press

(02. May 2007, 21:41:51)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Touch Cruise
Ma kakav haus u reprzentaciji, da je r'n'b mozda bi i mogao... Smile Ozbiljno daleko je on!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Jedno vreme je bio veoma dobar....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ne bih voleo njega.. m. jordana mozda.. ali hausa ne..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung i5700 + D880
Ako bi gledali igracke kvalitete,opusteno bi mogao da igra za nas...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K750i
Naravno da bi mogao da igra za nas. Tim pre sto mi pravog beka-sutera nemamo, a covek je u odbrani veci fanatik od Vese Petrovica.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Niko nije veci fanatik od Vese Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K750i
Niko nije veci fanatik od Vese Smiley

true! Smile
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
Naravno da bi mogao da igra, i garant bi se vise borio od bilo koga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
sjecam se svojevremeno da je bilo price (prije otprilike godinu i po, dvije) da se Boji ponudi drzavljanstvo da igra za nas.
Ma kakav Haus, sve ekipe koje su imale crnca na EP, e bas taj im je bio najgori. Domerkant u BiH, Holden kod Rusa itd. Ljudi su neodgovorni.
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.