Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Haski - chat o najlepsem psu - kupovina ! ! !  (Pročitano 44031 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 6300
Da nije pobegao, oni vole da beže...ne tuguj, možda će se vratiti ..
Koliko je star?

imao je tek 5 meseci...
jednom sam ga video sa ogrlicom koju sam mu kupio ali vec je nasao drugog vlasnika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Kako ''našao drugog vlasnika''? Imaš li možda slike psa sa tom ogrlicom? Ako imaš, pravac kod tog lika kod kojeg je tvoj pas, lepo popričaš sa njim odakle mu pas, odakle mu ogrlica...valjda će biti čovek pa će ti vratiti psa. Ako ne, onda sa slikama pravac u policiju. Ja ne bih odustala tako lako  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 167
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung 
ako plave mrzi da se cimaju palicu u ruke pa kod tog lika
cekaj kad si ga video kako te nije prepoznao??? Smile

IP sačuvana
social share
Kada sam obavestio roditelje koliko mi treba za nov kompjuter rekli su mi : "Sine što se lepo nedrogiraš, ko sva druga deca! "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 6300
Kako ''našao drugog vlasnika''? Imaš li možda slike psa sa tom ogrlicom? Ako imaš, pravac kod tog lika kod kojeg je tvoj pas, lepo popričaš sa njim odakle mu pas, odakle mu ogrlica...valjda će biti čovek pa će ti vratiti psa. Ako ne, onda sa slikama pravac u policiju. Ja ne bih odustala tako lako  Smile
kupio sam ga 90 e.,..kupio sam mu crwenu ogrlicu na kojoj je pisalo DZEKI....
nemam mnogo slika sa njim...
kad sam prolazio ulicom pre mozda 2 nedelje,sreo sam ga..ucinilo mi se da nije to on ali kad sam prisao video sam to..prisao mu povukao ga za uvo jer sam ga tako dresirao odma me je prepoznao...poceo me lizati a ja ga maziti...
taj covek(on je mnogo veci od mene)mi je rekao da ne diram psa....!
ja sam se pozalio ocu..on je prijawio tog coveka ali policija nije imala sta da kaze...samo :"resicemo mi to"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 167
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung 
da li je tacno da haskiju nesmrdi dlaka?drug me ubedjivao siguran je da se neusmrdi ako je napolju ali nije znao da mi objasni kako to
IP sačuvana
social share
Kada sam obavestio roditelje koliko mi treba za nov kompjuter rekli su mi : "Sine što se lepo nedrogiraš, ko sva druga deca! "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Imate li nekoga u policiji, oni ne reavaju ni krupnije probleme (znam iz iskustva) a mogu da mislim kakava im je reakcija na ovo. Onda sa tvojim ocem i kao što neko reče-sa palicama pravac kod tog lika ili se odšunjaj kod njega pa ukradi sam svog psa...ne mogu da verujem kakvih sve skotova ima! Javi šta je bilo

praskevichius, pa ako ga redovno kupaš i četkaš neće mu smrdeti dlaka... znam da dalmatinci nesnosno smrde... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 6300
ja imam vise od nekog,stric mi je glavni u odeljenju za ukradene stvari...ali ja ne zelim da pravim frku...

evo sta je bilo:
juce sam ga video opet i sa tatom ga zaustavio ...ali covek je samo pricao da mu je spasio zivot od sintera i posle ga je izlecio jer je bio iz ujedan...verovatno se klao sa nekim psom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.