Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hapšenje zbog pronevera oko puteva  (Pročitano 10605 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Апартман је још у изградњи, а када буде готов, биће луксузно опремљен ЛЦД телевизором, ДВД плејером, музичком линијом, клима-уређајем, интернет конекцијом

 Smile Smile Smile
wc soljom, tus kabinom ... Smile

јбте кад размислим ... фали ми још само плазма па да и ја живим у луксузу ...  Smile
« Poslednja izmena: 10. Maj 2011, 19:16:32 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Meni fali samo klima Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Pa sve ono je luksuz za ovu seljancuru. Kladim se da misli da LCD TV znaci Licni Kompakt Disk TV...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Zaboravili su da napišu PVC stolarija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
jel taj lcd sa led pozadinskim osvetljenjem i full 1080p rezolucijom,ako jeste onda je stvarno luksuz
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung 
Ja kod kuce sama sam
na sto mesta zvala sam
pitala za tebe sve
ali nigde nema te
(2x)

Gde god da si, dobro si
i sve dobro probo si
ali ono najbolje
kod kuce ti boluje


Daj bar jednom budi dzek
pa mi nadji pravi lek
za samocu pravi lek
ili idi zauvek

Ref.
Dzip, dzip, dzip, dzip
hocu da mi kupis dzip
dzip, dzip, dzip, dzip
nije vazno koji tip

Dzip, dzip, dzip, dzip
da se vozim noc i dan
dzip, dzip, dzip, dzip
kad si duso umoran


Odes, jos se ne budim
vise se i ne trudim
budna da te docekam
jer u zoru dodjes znam
(2x)

Gde god da si, dobro si
i sve dobro probo si
ali ono najbolje
kod kuce ti boluje

Daj bar jednom budi dzek
pa mi nadji pravi lek
za samocu pravi lek
ili idi zauvek

Ref.

Gde god da si, dobro si
i sve dobro probo si
ali ono najbolje
kod kuce ti boluje

Daj bar jednom budi dzek
pa mi nadji pravi lek
za samocu pravi lek
ili idi zauvek

Ref. 2x
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung 
Ово је превише за мене, морам да се урадим.... одмах.... Само не знам како ћу после  до посла  Smile


JELENA KOSTOV: NIKADA SE NEĆU ODREĆI KENETA!

Pevačica otkriva šta se dogodilo proteklog vikenda na granici s Bugarskom, kad je uhapšen njen prijatelj Radosav Savatijević.

Sa Kenetom i u dobru i u zlu!
Zvezda „Granda“ Jelena Kostov našla se u žiži interesovanja kad ju je prošlog vikenda, na graničnom prelazu s Bugarskom, saslušala policija, jer joj je društvo pravio Radosav Savatijević Kene, koji je tom prilikom uhapšen. Kene, vlasnik firme „Pam-ek“ i bivši član UO EPS, uhapšen je zbog sumnje da je učestvovao u malverzacijama vezanim za izgradnju puteva u okolini Požarevca, a Jelena Kostov, za koju se priča da je s njim u vezi,  bila je samo kolateralna šteta. O svemu što joj se desilo, Jelena je odlučila da govori za Kurir.

Otkud ti na granici sa Kenetom?
- Krenula za Sofiju, na nastup koji je bio ugovoren preko „Granda“. Kene ima dobre prijatelje gore i, eto, to je cela priča.

Bili ste zajedno u kolima?
- Da.

Jeste vi u vezi?
- Nismo u vezi. Mi se samo družimo.

Kako ste se upoznali?
- Upoznali smo se na jednoj proslavi i ne znam šta je čudno u tome da neko kao ja, ko je svakodnevno u kontaktu s raznim strukturama ljudi, poznaje i Keneta?! To je osoba od koje možeš da čuješ mnogo pametnih stvari, sa kojom možeš normalno da razgovaraš i lepo je imati takvog čoveka za prijatelja.

Priča se da ti je kupio kola, garderobu...
- Stalno se vrti ta priča, a u pitanju su jedna bunda i auto. Stilisti su se malo zaneli oko te bunde. Videla sam da navode neke svote koje nemaju veze s mozgom. Prvo, ta bunda nije „luj viton“, a kola sam kupila od svojih para.

A ti sama sebi možeš da priuštiš „audi“?!
- Mogu. Pre ovog „audija“ vozila sam „audi A4“. Imam mnogo posla i ne vidim što bi bio problem da sama sebi kupim auto?!

Priča se i da se Kene razveo zbog tebe?
- To je glupost. Čoveka poznajem nekoliko meseci.

Kažeš da ti je dobar prijatelj. O čemu pričate?
- O tome ne bih javno.

Ako se dokaže da je kriv, da li ćeš se i dalje družiti s njim?
- Gledam kakav je čovek, prijatelj, a to šta radi, mene ne zanima.

Znači, nećeš se odreći njega ako se ispostavi da je kriv?
- Zašto bih se odrekla?! Ako si nekom prijatelj, treba da budeš s njim i u dobru i u zlu.


Извор: http://www.kurir-info.rs/stars/jelena-kostov-nikada-se-necu-odreci-keneta-89931.php


Оверлоад, оверлоад, овер.. крррр... лоад  Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia krntija
Kene u kućnom pritvoru

Bivši član Upravnog odbora EPS-a Radosav Savatijević Kene pušten je iz pritvora. On se, uz elektronski nadzor, nalazi u kućnom pritvoru, saznaje B92.

Savatijević je uhapšen pre mesec ipo prilikom pokušaja bekstva iz zemlje, zbog sumnje da je učestvovao u zloupotrebama u izgradnji puteva.

Do danas nema odgovora na pitanje da li je i ko upozorio Savatijevića da će biti uhapšen i da li je on zapravo pokušao bekstvom da izbegne hapšenje.

Radosav Savatijević Kene uhapšen je početkom maja na granici sa Bugarskom pod optužbom za malverzacije u preduzećima za asfaltiranje puteva.

Prema krivičnoj prijavi policije, Savatijević je bio deo grupe koju je predvodio nekadašnji direktor Puteva Srbije Branko Jocić. Zajedno sa Savatijevićem i Jocićem, koji je od ranije bio u pritvoru, u istoj akciji policije je uhapšeno još 13 osoba.

Ova grupa je osumnjičena da je oštetila državu za oko pet miliona evra prilikom izgradnje obilaznice oko Požarevca. Prema krivičnoj prijavi policije, oni su novac izvlačili na račune privatnih firmi prikazujući mnogo veće količine materijala od zaista ugrađenog i radove koji nikada nisu izvedeni.

Tako je primera radi, prema krivičnoj prijavi, novcem poreskih obveznika plaćano iznajmljivanje mašine - glodalice od Savatijevićeve firme, da bi se utvrdilo da glodalica zapravo ne postoji.

Novac izvučen na taj način prebacivan je na račune firmi koje su služile isključivo za pranje novca. Savatijević je bio član Upravnog odbora EPS-a, a Vlada ga je na tu funkciju postavila na predlog koalicije SPS-PUPS- Jedinsvena Srbije.

Kada je uhapšen, novinari su ministra policije i lidera SPSa Ivicu Dačića pitali da li će se voditi istraga o tome da li je Savatijević bio upozoren da mu se sprema hapšenje.

Dačić je na to odgovorio: "Ne mislite valjda da sam ga ja upozorio, nisam valjda lud da se igram sa takvim stvarima."

Savatijević je kućni prijatelj lidera Jedinsvene Srbije, Dragana Markovića Palme, i upravo je na njegov zahtev postavljen u UO EPS-a. Sa te funkcije je smenjen posle serijala Insajder o zloupotrebama u Rudarskom basenu Kolubara, preduzeću koje posluje u sastvu EPSa.

Kako je u objavljeno u serijalu Insajder "Prevara veka", Savatijević je dok je bio član UO EPS-a, preko nekoliko firmi iznajmljivao mehanizaciju rudarskom basenu Kolubara.

Radosava Savatijevića, policija je početkom ove godine isptivala i u vezi sa zloupotrebama u Rudarskom basenu Kolubara.

Izvor: B92
« Poslednja izmena: 29. Jun 2011, 03:06:14 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.