Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 334 335 337 338 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142869 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Zoran

čovjek koji me je u početku nekako plašio,bio je previše formalan.  a onda smo počeli da pišemo na sve više istih tema i vidjela sam da je to jedan smireni,stabilni čovjek koji zna da izbroji do 10. razumije se u sve živo,naročito u filmove i o svima ima neki stav samo ga ne iskazuje toliko riječima koliko ponašanjem. cijenim ga i toliko toga se može od njega naučiti. uvijek i prema svima je ljubazan,bar koliko vidim
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ali ovi sa čamugastim avatarima kažu da su indijke odvratne  Smile                   Smile
Crnci i Indijke... Nikako ne ide...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Dobro, de, okanite se tih rasnih predrasuda ili nemojte, ali na nekoj drugoj temi.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
Tepachenko aka Crnja Jr


Verujem da je za mnoge nepoznanica ovaj čovek, jer njega nećete naći na Društvu, Politici, Religiji, a tek nedavno je uzeo aktivnog učešća na Blablaoni i Psihologiji, ali mogu vam reći da je ovaj niga jedan krejzi madafaker.
Od 16 prijatelja koje imam na ovoj frend listi, on je jedini kojeg sam dodao, svi ostali su meni slali zahteve. A zašto? Zato što sam hteo da se zna da je ovaj krejzi madafaker moj drugar.   Smile
Okorela grobarčina. Možete ga naći na Partizanovim temama, bilo fudbalske, košarkaške ili karling sekcije, nema veze, tu je Crnja garant. Zateći ćete ga kako objašnjava da Sale Ilić mora da igra na mestu Saleta Ilića, da CR7 mora na kaljenje u OFK Mladenovac ili kako Raška Katića sputavaju stucne da skoči, a ako to ne radi onda se rutinski pičkara sa Ciganima.
Kruže glasine da se bavi(o) fudbalom, mada i košarku sasvim solidno poznaje. Pretenduje da dobije tužbu od Tegeltije za uznemiravanje. U zadnje vreme, skoro pa svake večeri-jutra, na NBA temi, možete ga zateći isto kako u društvu EC-ja, Crnje Seniora, Latifa, moje malenkosti i još nekih sumiramo utiske odigranih mečeva.
Mlad je. Reklo bi se da je čak mlađi i od mene, možda 20-21 dina u bulji. Zanimanje - nepoznato. Pitali ga neki čime se bavi, a Crnja u fazonu Barnija iz "How I meet your mother" odgovori samo sa " khm, please ".
Kolerična osoba, koja se često vodi emocijama. Brzo se naljuti, ali se brzo i odljuti. Dabome inteligentan, čak iako ponekad ne ostavlja takav utisak, jer često ume da se raspravlja sa imbecilima, sa kojima rasprava nije moguća i to svaki pametan čovek zna. No to je još jedna njegova odlika - istrajnost. Istrajaće i u tome da je Lafajet odličan plejmejker i da je Partizan napravio grešku pustivši ga.
Voli da završi poso. Zato je i uzeo učešća na Blablaonici i Psihologiji, jer su tamo žene, pa da proba da završi neki poso. Inače ne bi on mrdo van Sporta. Ima solidan ukus za pičetinu.
Omiljeni smajliji su mu  Smile rezervisan za Blablaonicu i resto, i  Smile i Smiley 1 rezervisani za Sporske teme, najčešće FK i KK Partizan. Uostalom i vi biste te smajlije stavljali da vam CR7 i tatin sin igraju, (tj sad već igrali) u fudblaskoj ili Pera Božić i Raško Katić u košarkaškoj sekciji omiljenog kluba.
Ume da bude duhovit, ali najveći kvalitet mu je dobrota. Dobar lik u pm i dobar ortak. Zato ga i cenim.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Pogodio si sve e... svaka cas Smile

Zanimanje je i meni nepoznato Smile Lafajet je normalno odlican igrac, samo to jos niko nije shvatio.
Politika me ne zanima, drustva imam a i religiozan sam Smile

I aj sad ti meni kazi brate kako da ne puknes kad ti dodje papalukas sa sve steletom i kojekakvim rokijima i rinakama i krene da palamude kako tole drzi kljuc rata dveju koreja... pa normalno je da ce smajli da mi bude Smiley 1 Smile jebes ga, planem brzo...

Au brate pa ti si ovo sve pisao u 6 ujutru Smiley 1

E da... punim sad 21 Smile
« Poslednja izmena: 05. Dec 2010, 21:27:19 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Društvo iz birtije...
Birtija.skoro otkriveno mjesto,forumska oaza. tu je već godinama uigrana ekipa i tu ne bih ništa mijenjala  :mrgreen:ozbiljno,to su ljudi koji se dobro poznaju,skladni su i lijepo funkcionišu,ne pametuju mnogo jer nema potrebe da se dokazuju,ali se kroz njihove šale i priče generalno prosto vidi da su jako inteligentni ljudi. osoba koja me je uopšte uputila na ljude iz birtije je Filozof,inače jedna od prvih 5 osoba koju sam upoznala na forumu,čini mi se čak i prvog dana,tog 2.septembra.  tog čovjeka prosto morate cijeniti . po interesovanjima mi je najbliži na forumu i lako se razumijemo. šteta što nije toliko često tu,ali sigurno negdje uživa vani i  ima dovoljno obaveza,pa mu je oprošteno. nosi mir u sebi,pravdoljubiv je i dovoljno je da udjete na njegov profil i vidite more zahvalnica zbog pomoći koju je pružao brojnim članovima,pa da vam sve bud jasno,a kad razmijenite sa njim više od 2 rečenice vidite da su ti ljudi bili u potpunosti u pravu. uputio me na birtiju jer je tamo njegovo društvo koje teško da nekom ne može da prija i pošla sam. kad sam pročitala Sandrin komentar za Zmaja da je vaspitan,to mi je za jednog lika poput  njega ipak bilo nekako  neobično kao kompliment,opet je to prikladnije za nekog do 20 godina. a onda sam razmislila i vidjela da to potpuno ide uz njega,jer taj čovjek svakog ko udje u birtiju pozdravi i ljubazno mu se obrati,poželi dobrodošlicu. ima neki svoj humor i nikog ne kači,zbilja je gotivan lik i baš ga volim,dobar je ko leb Smile
tu je i Simjon koja je fina i pametna žena,uvijek se iznenadim temama koje potegne u razgovoru i širini u koju ide Smile prava je čovjek-žena Smile nekako može sa svima,a  ima i dozu bunta u sebi. jedina zamjerka je to što me nekako često iskulira,ali ok ,relativno sam nov lik tamo. Smile

ostale ću u drugom postu Smile
« Poslednja izmena: 06. Dec 2010, 00:25:06 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Sofija, jedna fina crnogorka Smile Uvek fina prema svima toliko da meni ponekad bude cudno. Lako se naljuti, brzo se odljuti. Voli da spamuje sto je veliki plus kod mene i lako nalazi zajednicki jezik sa ljudima. Ne voli vulgarnosti cak i ako su ocigledna zajebancija. U zivotu je verovatno glavna iliti ona sa kojom svi imaju da prozbore koju  Smile Voli da prica i ne ustrucava se da kaze.

Dobra strana: Komunikativna, opustena u vecini slucajeva, nema komleksa(makar ne izrazenih) itd
Losa strana:   neke gluposti joj uticu na raspolozenje, ne prihvati uvek salu na najbolji nacin jer joj je to zastitni mehanizam(verovatno ce to da prodje kad se malo navikne na ljude )  Smile

Evo na brzinu  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija

I aj sad ti meni kazi brate kako da ne puknes kad ti dodje papalukas sa sve steletom i kojekakvim rokijima i rinakama i krene da palamude kako tole drzi kljuc rata dveju koreja... pa normalno je da ce smajli da mi bude Smiley 1 Smile jebes ga, planem brzo...

brate, kada sam došao prvi put na sport, nisam ni ja znao ko je kakav, pa sam isprva napušavao i ja te likove... papalukasu sam rekao da se ubije, steletu da ću ga ja ubiti, rokiju da se obesi, a karina je sam sebe jebao u mozak tako da ja nisam imao puno posla. no jedna rasprava sa svakim od njih mi je bila dovoljna da ukapiram da su to imbecili par excellence i da kao takvi ne zavređuju nikakvu pažnju. evo danas, ja ni ne gledam šta ti ljudi pišu, samo preletim skrolom, jer znam da nije ništa pametno u njihovom postu.

Citat
Au brate pa ti si ovo sve pisao u 6 ujutru Smiley 1

odgledao Dalas - Juta pa svratio na forum i reko aj kad sam tu  Smile


Citat
E da... punim sad 21

ma nema... gađam kao mator  Smile

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Sandra
meni jako mila osoba,nekako o svemu priča rasterećeno i može se osjetiti neka bliskost u dijalogu ili generalno priči sa njom. pišemo često na psihologiji i uglavnom se razumijemo(kao i na Farmi Smile). sve u svemu,prija kao sagovornik Smile
kad pomenuh Farmu,red je pomenuti i Cool-a,sa kojim se takodje mogu složiti po dosta pitanja.
osim toga,u birtiji smo takodje ok i ima neku veselost u obraćanju,kad god udje. takodje se razumije u filmove i stalno je u nekim akcijama u koje i nas pokušava da uvuče. ma Cool je cool Smile
Orf...čovjek koji je mojih godina a za kog sam duuugo mislila da ima oko 40. Smile zna on to Smile zašto? pojma nemam,nekad zbog stila pisanja,nekad zbog nekih postova koje sam pogrešno shvatila Smile
on uvijek ima neke pošalice,ali uvijek zna mjeru. ko zna,možda je to zbog kaputa ili godina Smile Smile (dopunu komentara radim kao revanš Orfu Smile----čak i kada se šali sa nekim,on mu i tada nešto poručuje,kao npr  meni da ne pravim idiota od sebe nervirajući se za  gluposti. tako da ima jednu vještinu,a to je da na malo grublji način čini  čovjeku uslugu tako što  ga jača u hodu Smile
Mega-sugradjanin,forumski rodjak Smile Smile
kako shvatih,arhitekta,zbog čega u startu ima +,to je savršeno zanimanje Smile inače ima neki svoj humor,nije klasični sugradjanin,zbog čega skidam kapu Smile jedino mu zamjeram neke komentare na račun žena,nekad tako pretjera ili se grublje izrazi,ali je poenta jasna. mada znam da nije ništa zlonamjerno,samo ima taj neki način koji nekad zna i da iznervira u trenutku.  Smile
Buki-najveći plus je i onaj po kom sam ga i zapazila-oboje obožavamo Džibonija! Smile
a posle se čovjek počeo pojavljivati na toliko tema i prijatno me iznenadio stavovima i otvorenošću,kao i tim koliko je otišao u dubinu sa procjenom ljudi i situacija. ne usteže se da kaže šta misli i ne trudi se da uljepša. jedino me malo živcira sa onim završavanjem posla,koje mu i stoji u potpisu,a i nerijetko isto i pomene Smile








« Poslednja izmena: 06. Dec 2010, 00:55:53 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Sofija, jedna fina crnogorka Smile Uvek fina prema svima toliko da meni ponekad bude cudno. Lako se naljuti, brzo se odljuti. Voli da spamuje sto je veliki plus kod mene i lako nalazi zajednicki jezik sa ljudima. Ne voli vulgarnosti cak i ako su ocigledna zajebancija. U zivotu je verovatno glavna iliti ona sa kojom svi imaju da prozbore koju  Smile Voli da prica i ne ustrucava se da kaze.

Dobra strana: Komunikativna, opustena u vecini slucajeva, nema komleksa(makar ne izrazenih) itd
Losa strana:   neke gluposti joj uticu na raspolozenje, ne prihvati uvek salu na najbolji nacin jer joj je to zastitni mehanizam(verovatno ce to da prodje kad se malo navikne na ljude )  Smile

Evo na brzinu  Smile
Orfe,dirnuta sam Smile Smile  Smile
pogodio si dooobru većinu Smile
Hvala puno Smile
« Poslednja izmena: 06. Dec 2010, 00:53:09 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 334 335 337 338 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.