Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 326 327 329 330 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149692 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
ThePhilosopher

Kada upoznam nekog jedan od prvih utisaka po kojima procenjujem inteligenciju, obrazovanje i psihičko stanje je muzika koju sluša. Fil spada u one koji slušaju komplikovanu, misaonu muziku nabijenu energijom modernog sveta. Dobar znak da se vredi potruditi i upoznati ga ali da to upoznavanje neće biti brzo i lako.

ThePhilosopher ili Fil kako ga zovemo je pre svega veliki idealista. On je dobar, blag i trpeljiv iz uverenja, ne iz gluposti. Dozvoliće da ga manipulišu jer ne želi da se ogreši o manipulatora. Daće dušu svima spreman da svojim bolom plati potragu za nekim ko zna da ceni takvog čoveka. I baš ta nesebičnost stvara njegove zlotvore od onih kojima da najviše i ne uzme ništa za uzvrat. Kad nešto vidi kao napad na sebe ili nepravdu ljuti se iskreno iz srca. Burno protestvuje, traži pravdu i objašnjenja, ali se brzo povuče uplašen da će povrediti druge isterivanjem istine na čistinu. Proći će još mnogo godina, a Fil će jednog dana postati cinik.

Diplomirao je i radi kao informatičar. Izuzetno je inteligentan i voli da svoje znanje podeli sa drugima. Zato je radiša PC klinike, autor mnogih tutorijala, posebno posvećen mobilnim telefonima namenjenim zahtevnim korisnicima. Voli računare i elektroniku jer su pouzdani, ne lažu i daju mu mogućnost da iskaže svoju kreativnost.

Fil je i vernik, više od toga on je adamsko koleno, čovek visokih principa i moralnog integriteta. Veruje u Boga ali je njegova vera moderna. On jasno vidi Božansko u drugim religijama i usvaja ga podjednako kao što je kritičan prema ljudskim slabostima hrišćanske dogme. Njegova vera je čvrsta kao stena jer je utameljena na osećanju Svetog Duha u njemu samom.

Osim toga Fil je i filosof u svakom pogledu, radoznali posmatrač ljudi koji pokušava da dokuči tajne umom. Neumorni čitalac vredne literature. Tihi posmatrač ljudi oko sebe koji bira društvo intelektualnog izazova. Voli društvo nas brbljivih iz Birtije, ali se sam ne upušta u praznoslovlje jer sebe vidi kao mnogo ozbiljnijeg, pokvarićemo ga kad tad.

Plitke osobe verovatno ga ocenjuju kao dosadnog jer se ne opija, ne luduje po splavovima i ne razmeće se kolima. Plitke osobe i nisu njegov svet, on ih odbacuje s umerenim prezirom. Njemu treba neko ko će moći da leti dovoljno visoko, kome će biti zanimljive mudre priče i koga će opijati osećaj duhovne slobode.

Pare uvek može da zaradi, vredan je, ali se nikad neće obogatiti jer kad zaradi dovoljno za svoje potrebe posvetiće se nečemu drugom što je hrana za dušu.

Vanyo

Ostriga jedna od čoveka čvrsto zatvorena u svoju ljušturu. Ma on je kul i nije mu ništa. Ma sve je sranje i kuracpalac. Zajebavaj ga i sam će sebe zajebavati još surovije. Umetnik bre, ko je još video vajdu od takvih. Ako kažeš častim pivo on će odgovoriti častim kafu. Ako očekuješ da nešto uradi dobiće blokadu i nikad to neće uraditi.  Ako ga uvrediš zatvoriće se još više i kad tad će vratiti s kamatom.

On pametan i bistar? Ma jok, duhovitost je slučajna. On talentovan umetnik? Ma jok ko će da se drka s bojama i da ništa ne zaradi od toga. On na korak da bude arhitekta? Ma jok, nikad tašna-mašna nikad stalni posao. Njemu je stalo? Ma jok, ide da vozi GTA i gleda kriket bejzbol cele noći.

Nadam se da je konačno sreo svoju muzu, svoju vilu koja zna da otvori tu školjku i iznese na svetlo biser iz nje.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 11:09:43 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
LG Frizider
Nemoj da mi mesas bejzbol i kriket krv ce da padne! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nemoj da mi mesas bejzbol i kriket krv ce da padne! Smile

Bejzbol, kriket, kuracpalac, sve je to isto dabl dač.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
Proći će još mnogo godina, a Fil će jednog dana postati cinik.

don't we all eventually ...  Smile  Smile

Сими право да ти кажем изненадила си ме, свака част  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Дефинитивно једна од најквалитетнијих и најисцрпнијих анализа... Свака част...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Citat
Dozvoliće da ga manipulišu jer ne želi da se ogreši o manipulatora

ovo si htela lepim recima da kazes da je povodljiv Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC Wildfire S
Mislim da ima tu malo više ulepšanih stvari...  Smile
... anyway, indeksirano, ajmo dalje sa analizama.   Smile


Edit: Devica od Gvadalupe i ja vam dajemo naš blagoslov da nastavite ćaskanje ovdeSmile  Ili ovde... ili maltene bilo gde ovde. A možete i ko svi normalni ljudi da odete na sex forum i gledate sličice.  Smile To vam je više Devicina preporuka.  Smile
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 19:48:01 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Zmaj011

Zmaj je upravo ono što mu ime kaže, čovek zmaj, vrednica koja ne miruje. U njegovih 24 sata ima dovoljno vremena za posao, pomoć u kući i bašti, zidanje, popravljanje kola, braću, rođake, forum,... samo ne znam koliko vremena ima za Zmaja.

Po legendi zmajevi su vrlo nepoverljivi prema ljudima i ne mogu se videti osim ako sami to dozvole. Kad su ljuti zmajevi bljuju vatru, a kad im je neko drag otkriće nežno srce. 

Zmajevi su slabi na lepe devojke, vole da ih ukradu i odnesu u svoje gnezdo, ali ne zadržavaju ih dugo pored sebe.

Zmajevi se nikad ne žale oni samo rašire krila i lete bez obzira na oluju, sunce ili kišu. 

Nije lako imati prijatelja kad si Zmaj.




Edit by Goa: Nastavak diskusije o prethodnoj analizi se nalazi ovdeSmile
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 20:34:49 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ај чисто да Гои направим посла ... хвала за ово тапшање по рамену  Smile Smile

и да нисам Београџан па да будем 011 ... ја сам села ... сеоско сам дете, јео сам месо а сад једем паштете, носио сам опанке а сад носим старке, купово за динара а сада за марке  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
ma htela sam da ispravim ali mi je goa ukinuo edit
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 326 327 329 330 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.