Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 318 319 321 322 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142887 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Sandra, za Zmaja si i donekle i pogodila, za Filozofa pa mislim i nisi toliko Smile

Verovala ili ne, postoji neko sa nikom na film/pozoriste/televizija sa nikom dedaibaba   Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 6630, valjda
Neko se posvadjao a taj neko ima neke drugare a i taj drugi neko ima svoje drugare. Ni jedna strana nece da popusti i da se prilagodi normalnom resenju. Dakle neko prica nekome iza ledja a drugi neko prica drugome iza ledja jer je taj neko kriv sto je birtija zakljucana a neko je vredjao nekog administratora. Sada su se neko i neko urotili protiv nekoga jer neko i neko misle da taj neko prijavljuje postove u birtiji. Onda je nekome neki supervizor rekao da neki clanovi imaju tripove u glavi i taj neko je u to poverovao. E sada se svi ti napusavaju i smaraju nas miroljubive posmatrace.

I tako je to bilo .... Nastavite pricu po vasem nahodjenju Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
Da da to je i bio cilj Smile Tako se i ja osecam kad citam neke stvari Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Sandra, za Zmaja si i donekle i pogodila, za Filozofa pa mislim i nisi toliko Smile

Verovala ili ne, postoji neko sa nikom na film/pozoriste/televizija sa nikom dedaibaba   Smile

marko nije ovo baba vangina ordinacija pa da pogadjam . moje midjenje clanova..  Smile
znam o njima sam i pisala ...ne znam kako nik da sklopim u jedninu  Smile...nebitno



Cika Lajt

sa punim postovanjem ispred dela vaseg forumskog nika pisem "cika". nisam osoba koja nekoga os starijih respektujem radi godina nego iskljucivo kada to zasluze.
nisam videla za vreme mog postojanja ovde i vaseg da ste negde na bilo kojoj temi napisali glupost. nacin na koji se ophodite sa ucesnicima je vise nego pristojan. u svakom momentu tu ste kad zatreba pomoc i odgovarate na raznorazna glupa i maliciozna pitanja sa lakocom i smirenoscu kao da vam je neko napisao :kada si jutros ustao ?
nisam videla da gubite zivce , ili mozda nisam zapazila , nijednom .
jedna mirna , dobronamerna i fina osoba. covek koji ima prave vrednosti.
nacitani ste , mislim vrlo vredni , mislim da nikada niste dokoni . cak i kad nista ne radite provodite vreme razmisljajuci. mislim da ste procitali tonu knjiga . i da ste mnogo sati proveli u razgovoru o njima.
mislim da ste zavrsili skolu predavaca.
svo vreme koje ste proveli na bureku iskoristili ste vise nego korisno.
ne padate na provokacije. sklona sam da pomislim da se na svaku uvredu smejete.
dolazim u miru-je vasa recenica, zivi bili -takodje
mislim da za razliku od mnogih koji se kriju ispod bele zastave vi stvarno tako i mislite.
s' postovanjem  Smile





oblachak i anea
dve osobe sa foruma koje bi bile ugoscene u mojoj kuci.
svako normalan sa nekim principima i sa nekim zivotnim iskustvom ne pusta u svoj dom provokatora , izdajnika i propalicu, ali prava j vestina od ostatka izabrati nekoga sa kime ces podeliti intimu svoga doma. tu opet spada vrlo mali broj ljudi. sto se mene tice one su medju njima.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
Kakav Tvin Piks, bog te.... Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
moze li se naruciti analiza ?  Smile



Edit by Goa: Može li se pročitati prvi post teme?
« Poslednja izmena: 26. Jul 2010, 09:36:48 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Kakav Tvin Piks, bog te.... Smile

ma jok ... ovo ti je kao melrouz plejs , jos jedno go*no spelinga  Smile


dulac
najpre me mnog nervirao. naravno priznajem nisam citala njegove postove u celini. videla sam da grubo napada i pomislila :kakav debil ...medjutim ..
nista od prvog utiska nije tacno. decko je izuzetno inteligentan , jednog dana postace cenjen i postovan u svome poslu. ima kodekese kojih se drzi. veliki je nacionalista sto je dodatni plus kod mene. ceni sve sto je srpsko i poteklo iz srbije. jedino sto mu zameram je da bi nekada mogao da sagleda nase lose strane i da prizna da i mi uzviseni nebeski narod nekada gresimo. mada nisam sigurna da je ta njegova totalna ljubav greska. mozda sve ono ne bi ni bilo da je bilo vise dulaca, ko ce ga znati. nek ostane proslost-proslost.
decko nastupa samostalno. najveci plus koji je mogao da dobije od mene. ne tice ga se nimalo sta drugi misle , zasto bi iance okacio sliku sa spajdermenom na uhu .
svoje stavove jasno i glasno zagovara. mada ima neku cudnu odbojnost kad se zene pojave na politici. tada cesto zna da ih casti sa recima : koj' ces ti moj ovde, idi peri sudove zenska glavo...jedino zensko bice koje trenutno postuje iznad svega je njegova majka. sutra ce to biti njegova zena , jer on kad jednom izabere toga ce se drzati i tesko da ce on biti vinovnik nekog razlaza. branice svoju zenu i cuvati kao i svoja ubedjenja do krvi.
cesto zna da me iznenadi u poslednje vreme slanjem cvetica nekoj zenskoj osobi ato znaci da je konacno poceo da se kravi i pokazuje meksu stranu , sto odgovorno tvrdim da ima i da je jedan razmazeni meda koji zeli da ga ceskaju iza usiju.
kao sto sam ranije nekome rekla, ne secam se tacno kome, mogao bi da ostane sam ako ce stalno pokazivati odbojnost prema zenskoj pameti koja itekako postoji . mora da shvati da zene imaju karijere i da nisu samo za sporet i krpu.
e sad. dali se samo dobro predstavio forumu tj. da li postoji neki tamo soft dulac  ili je stvarno bezosecajni mrzilac zena ? ono prvo . ubedjena sam.
dudlac ..svako dobro  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Samo vas molim da ovu temu ne koristite za razgovore o konfliktima na drugim delovima foruma, hvala.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.53
mob
Samsung Galaxy SII
1) Lighte ziv bio  Smile  Smile
2) Sandra, sta reci  Smile Nisi pogodila, ali ima vremena da se upoznamo  Smile
3) Imam 26 godina, posto se dosta vas interesovalo preko PP. Omasila si i godine Wink

'Ajmo sada da krenemo sa analizom Wink Poprilicno me je iznenadila.  Smile

Ovo sa "dvostruka licnost" ne znam bas kako da protumacim.
--> Zvuci kao ono kada se Hari Haler u stepskom vuku gledao u ogledalu. Ko smi mi? Da li smo konzistentni, da li smo sastavljeni od delica? Da li mozemo vaskrsnuti dusu drugoga u sebi? Ili smo zatvoreni i ne mozemo u sebi osetiti drugoga? Prvo treba odgovoriti na ova pitanja Wink Mozda sam nekome konzistentan savrseno, mozda sam nekom dvostruk, visetruk, nije bitno --> treba pristupati coveku kao beskonacnoj pojavi. Treba ga upoznati. Onda svi stakleni delici prave lep mozaik.

Citat
"neko ko ima poterbu da pripada eliti"
--> birtijasi su elita.  Smile Drago mi je sto se slazes  Smile  Smile

Salu na stranu, ocigledno je da sam bio u zabludi i kao magarac protestovao oko nekih stvari, ali nije ni bitno.

Citat
"eliti kako bi se i sam tako osecao."
Mislim da si i ovde pogresila. Moje vidjenje sebe ne zavisi od drugih. A ako vec insistiras jedina elita za mene je ona koja voli svim srcem. Druge elite ne postoje Wink I ka ovoj treba teziti Smiley

Citat
"neko se priklanja coporu"
--> ako si me vec ovako opisala, hajde da kazem u tom kontekstu: ja sam onaj koji zeli da stanje u coporu bude OK. Da bude normalne diskusije, (i ja sam za to da se smanje masne psovke jer su one najbesmislenije), da bude vise ljubavi, postovanja. Da se drugi shvati. Izvini, ako je ispao papak...  Smile I prvi polazim od sebe. I pojedine osobe o koje sam ogresio dusu su dobile izvinjenje.

Citat
"jos jednim nalogom na ovom forumu nije me mnogo zainteresovao ."
Mislim da ovo nisam shvatio !?

Citat
"cesto zna da me iznenadi sa divnim izjava vezanim za ljubav , prijateljstvo , zajednicu . zna da me kurazi kako ne treba da radim ovo ili ono ... "
Ovo vec lici na tebe Wink Samo polako. Tu smo da jos vise rasplamsamo ovaj deo tebe, a onaj kocijaski da zaobidjemo haha  Smile

Citat
"zeli da lici na hijenu , sto je vrlo pogresno i cudno za tipa kojem je vera i bog na prvom mestu."
haha ovo je dobro. Vernicima se dakle zabranjuje pravo da se zezaju. Vrh. Pretpostavljam da mozda moja sala izgleda tako u tvojim ocima? Ko ce mu ga znati  Smile

Citat
"mislim da je prilicno nezreo."
Thank you.  Smile Mada mi ovo ne lici na tebe. Auh, ovaj drugi deo izgleda poprilicno prozivacki. Ne mogu da se pronadjem tu, zaista Smiley
-----------------------------------------------------------------------
sad ide najbrutalniji deo koji nisam ocekivao
-----------------------------------------------------------------------
Citat
najsrecniji je , po svojim recima , kad mu se neko zahvali na profilu na pomoci .
// lose si ovo izvukla iz konteksta. Jednom sam zaista na forumu/birtiji/sta li vec

objasnio kako ja vidim te stvari. Hajde da ovo opet kazem, nije mi mrsko da iskucam. Daaaaa setio sam se. Pisao sam na Religiji kada je jedan lik trazio nesto iz Sociologije, pa je Sova rekao da mu kao ne bi pomogao. Ili nesto slicno bese, ne secam se vise... Koga interesuje neka iskopa temu.

[misao]
Dakle, dosta anonimusa se pojavljuje na ovome forumu, neke verovatno necu upoznati nikada, neko je verovatno dosao samo zbog interesa, ali to nije ni bitno. Ono sto jeste bitno  je to sto ja znam da ce jedan broj njih da to znanje koje im ja (ili bilo ko drugi) prenesem to isto znanje da prenese nekome drugome kada mu bude trebalo. Meni je stalo da vidim to uzajamno pomaganje (makar i toliko da ga projektujem u svojoj glavi. Volim da vidim slogu i medjusobno pomaganje). Volim da razmisljam sa osmehom na licu kako ce taj neko nekad da se seti nekog Fila/Light-a/Chelavog/Crowz-a/Mikele-a/Wayfaringpilgrima ....... na Burek forumu i da pomogne nekom drugom. Ma i da ne pomogne drugom, zelim da na neki jednostavan nacin pokazem svojim ponasanjem da ima ljudi koji ce nesto pomoci i da oni treba tako da se ponasaju. I ja ucim od drugih i to znanje prenosim drugima. I sa svim mentorima imam OK odnos i svi su divni ljudi. Hvala im.

Ono sto imam na svom profilu od komentara nije nista u poredjenju sa onim sta imam u inboxu. A bilo je tu i moderatora, supervozira, prijatelja foruma, itd itd. Nije ni bitno. I da, usrecuje me kada vidim da sam nekome pomogao, da sam uradio dobro delo. To me cini srecnim. Pa makar to bila i neka najobicnija tehnoloska stvar. I ono sto je najbitnije je to da sa nekima ostavarujem specifican odnos koji ne mogu da kazem recima tako lako.

Citat
sad , pitanje na koje nisam uspela sebi da odgovorim je da li je ovaj covek najveci samoljubac kojeg sam videla ili prosto uziva da nekome pomogne.
// shvatices vremenom Smiley


Citat
najpre ce biti , ni jedno ni drugo . nego opet ono jadno , smesno uklapanje.
// sve mogu da shvatim samo ne kako cu time da se jadno uklopim. Takodje ovde se nazira neka vrsta malicioznosti koja mi ne lici na tebe?

Elem, dosta o ovoj komunikaciji na forumu sam naucio od Light-a, Anea, i ekipe birtijske (EC, Zmaj, mrgec, ...).
Jedna od tih mudrosti glasi da ponekad i sama analiza govori vise o autoru analize nego o subjektu. (autor izjave ce se pronaci).

Hvala na analizi, mozda ce jednog dana biti lepsa, kada se bolje upoznamo.
Ziva bila!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
u stepskom vuku

једна од омиљених  Smile Smile

Филе спортски си поднео анализу, свака част  Smile

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 318 319 321 322 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.