Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 307 308 310 311 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149562 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
leonora to je jedna devojka 87 godiste koja kad se predstavi nekome dobije odgovor, sta?  Smile Vole jelenu karleusu znaci da voli i plasticnu hirirgiju i nije zatucana odnosno gotivi gejeve,trandze i slicne pojave. Smile

Sto posto je dobra riba jednostavno ako se zoves leonora ne mozes biti losa riba Smile
Brate jel imas sliku da zakacim u sobu ?  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
leonora to je jedna devojka 87 godiste koja kad se predstavi nekome dobije odgovor, sta?  Smile Vole jelenu karleusu znaci da voli i plasticnu hirirgiju i nije zatucana odnosno gotivi gejeve,trandze i slicne pojave. Smile

Sto posto je dobra riba jednostavno ako se zoves leonora ne mozes biti losa riba Smile
Brate jel imas sliku da zakacim u sobu ?  Smile
Nema al imam ja da cu ti.
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Khmmm....Ali da je i potpises...ok?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Vratite se na temu, ergo ne smarajte off topicom.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Joester je predivna osoba koju prosto da
pozelis da bude uvek pored tebe.
Uvek deli tako divne komplimente ma sta da
kazem vise i ovo je suvisno sve najbolje .
Cvetic za njega Smile

хвала ти.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ZLA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10845
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 7500
Evo da i ja napisem nesto...  Smile

Suuuzi,
devojka koja je uvek raspolozena, omiljena na forumu, koja je uvek spremna da da dobar savet, uvek je puna ideja... Obrazovana i nacitana devojka. Jako fina, komunikativna, privlaci paznju... Puno je volim!  Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mozes nekoga naterati da te voli, sve sto mozes je biti neko ko se moze voleti, ostalo je do osobe da shvati da si vredan ljubavi."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Joester je predivna osoba koju prosto da
pozelis da bude uvek pored tebe.
Uvek deli tako divne komplimente ma sta da
kazem vise i ovo je suvisno sve najbolje .
Cvetic za njega Smile

Slazem se . Smile
      Dodala bih i to da je jako urban , ali ne u nekom isfoliranom smislu vec bas onako kako treba - prihvata nove stvari    ali opet ,kod njega moze da se primeti i lepo vaspitanje i neki tradicionalni oblici razmisljanja .         Mislim da ce biti dobar otac i muz ,poseduje onaj urodjeni  muski instinkt za brigu i ocuvanje bliznjih .Takve stavri ne mogu da se nauce - ili ih imas ili nemas .On ih svakako ima . Primetila sam i to da ume da se stavi izvan granica svog ega ,pohvali drugog ,pruzi ruku boljem - zaista retka osobina u danasnje vreme . A pri tom je jako pronicljiv i ostrouman . Prava humana vodolijica . Smile
« Poslednja izmena: 07. Mar 2010, 19:12:11 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Dzobi

//napomena: dobio sam neku inspiraciju kada sam citao postove Dzobija. Sve slicnosti sa istinom i stvarnim likovima zaobidjite jer je ovo cista zajebancija. Bez ljutnje!  Smile  Smile

Lik koga su sa podforuma filozofije oterali zbog duzine postova. Jednostavno su svi filozofi dobili kompleks nize vrednosti kada su videli kako neko moze da filozofira toliko mnogo o raznim stvarima.  Smile

Slobadidi-ja je covek ubio u pojam toliko da se zapitao da li je on stvarno mesija ili je to Dzobi. Prvi put je posumnjao u to da zivi vec 10 000 godina. Nedoumicu je resio prihvatanjem da je Dzobi zapravo Toma Blizanac (tako da Slobica ipak ima sanse da se Vaznese  Smile ). EyepheelYU je takodje popizdeo pod naletima Dzobija jer je na njegova besomucna pitanja Dzobi imao odgovore (EyePhil to naravno nije ocekivao jer su svi ostali vec digli ruke od njega, a to sto neko nece da odgovara mu je davalo lazni osecaj da je u pravu  Smile ). I on je morao neku istinu da prihvati te ga je okrivio da nema razuma uopste (da, prethodno ga je upitao kako razumni ljudi uopste mogu definisati sta je razum).

Markos_TheWhite je ubrzo postao MakrosCrni.  Smile

Cak na jednostavnoj filozofskoj temi "masturbacija" odgovorio je "punim plucima" i time postavio rekord u duzini posta Najvecih Odvala Burek Foruma.  Smile Smile

J-bote...  Smile svaki podforum ima svoju temu o masturbaciji... tj. citajuci ovo, trebalo bi...
Mogu da zamislim kako bi to izgledalo:  Smile

Tema: Masturbacija

Forum:                                         Naziv teme:

Zanimljivi linkovi                         - da li je to zanimljivo?
Vicevi                                      - da li je to smesno?
Zanimljivosti iz sveta                   -  da li ga i drugi bacaju?
Simpaticne slicice                       - da li moze to da se vidi negde?
Blablaonica                                - da li da pricam o tome?
Svastara                                    - da li ga neko baca (anketa)?
 - Besplatni oglasi                        - da li neko hoce da kupi tehniku bacanja?
Lobotomija                                - da li da se igramo sa tim?
Dopisivanje                                - da li ga neko baca (verzija bez ankete)?

Sex                                           - no comment
Priroda, zdravlje                          - da li je zdravo?
Turizam                                     - da li je isto bacati ga svuda?
Muzika                                       - da li bacati u tisini?
Film                                           - da li ga bacate u 2 ili 3D?
Astrologija                                  - da li svi znakovi podjednako bacaju?
Nauka                                        - da li je bacanje naucno dokazano?
Kafana                                       - da li i pijani mogu da bacaju?
Zelje                                          - da li zelite da ga bacate?

Mobilna telefonija                         - da li bacate istom rukom kojom drzite i telefon?
Internet                                     - da li imam dobru brzinu bacanja?
Kutak za gamere                          - da li je neko vec obrnuo to bacanje?
Hosting, web zarada                     - da li mogu da zaradim pricajuci o tome na netu?
Art, fotografija                             - da li je to umetnost?
PC klinika                                     - da li me kompjuter tera na to?

Drustvena hronika                         - da li je neko umro od bacanja?
Psihologija                                    - da li je to normalno?
Religija                                         - da li je to greh?
Istorija                                         - da li se zna ko ga je prvi bacio?
Knjizevnost                                   - da li se postoji Nobel i za bacanje?
Politika                                         - da li vam se baca dok gledate skupstinu?

Sprot                                           - da li imate rekord u bacanju?
Navijacke strasti                             - da li volite da vas bodre dok bacate?
Automobilizam                               - da li ste ikada bacali u autu?

Predlozite, pitajte                           - da li moze da se napravi ceo podforum o mastrubaciji?
Conquztador                                  - da li mozete da uvedete pitanja i o mastrubaciji?
Obavestenja i novosti                      - da li neko zna nesto novo o mastrubaciji?

Ja se izvinjavam na ovoj upadici, ali bilo je jace od mene...  Smile

U birtiju je poceo da svraca kada je spremao najteze ispite. Nisu ga isprepadale zemunke, filozofi, azdaje, pa ni duhovi koji tabure u birtiji vec godinama.  Smile

Posto je dobio ban na filozofiji, resio je da predje na psihologiju kao neko medjuresenje. Ovde se pokazao kao totalni pogodak! Jer kada ljudi (pokusavaju da) procitaju sta je Dzobi napisao shvataju da nesto zaista nije u redu sa njima (jer cim je toliko dugo, znaci da su prsli  Smile ) i stvarno se obrate nekom strucnijem "fizickom licu".

Anea mu je nudila razne tutorijela pisanja kratkih postova i u vise navrata ga prekidala sa domacim klipovima sa youtube-a.  Smile

Dok se tusira (ovo je najbolji deo  Smile ) razmislja o velikim zivotnim pitanjima! To su velike misli, siroke kao okean (ko su misteriozni clanovi burek foruma, kakav im je stil pisanja, koji je prored, ko bi mogao biti neki novi clan). Jer lepse je (u tusiranju) misliti o burek forumu nego valjano istrljati patkicu!  Smile

Goa the teat je digao ruke od njega (mada je priznao da bi se nekim citanjem sigurno mogla nac' po koja pametna misao  Smile ), Oblacak ga je pustila da pise sta mu je volja, jer cim je mnogo pisanija, nije OFF.

Ubrzo je postao Lerr-ov idol, jer je isti shvatio "rupu u zakonu" kako da mu se ne brise Offtopic.  Smile
----------------------------------------------------
Ajd malo i ozbiljne price:  Smile
Hehe, dobar nam je Dzobi. Voleo bih da sa njim porazgovaram uzivo (bolje je da ga slusam nego da citam  Smile ) jer voli da pojave sagleda sa svih strana i to "koncizno" ispise. Cini se (sta znam kakav je van foruma) kao da je kulturan i lepo odgojen momak. Posto toliko razmislja o raznim stvarima iznudi i dobre dosetke i "vesto" me nasmeje (ne do suza, ali je blizu  Smile )

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Tja... dirnut sam... Smile  Smile

Mada moram da priznam da prvi deo bas i ne razumem oko slobadidija i to... dok sam za Eye"nepostojeceg" i sam cuo i imao "cast" da citam njegove postove... Dosta zbunjujuci, ali to je zbog toga jer imaju samo jedan ugao gledanja (ovo moze da bude i njegova analiza) pa ako nemaju uporiste u naucnoj osnovi - ne postoje...  Smile

Ono sto si dobro zapazio, a i mene je prijatno iznenadilo zbog rasporeda na forumu, ja sam vise sklon filozofiranju, ali na zalost, vecinom ovde na psihologiji nalazim teme iz realnog zivota i o situacijama sa kojima se i sam srecem... tako da, dok bi to tamo (na pravoj filozofiji) bilo samo "prosipanje mudrosti" ovde neko mozda nadje u svemu tome i koristan savet... ukoliko jelte... uopste i procita moj post...  Smile

A za birtijcu, pa na neki nacin moram i tebi da zahvalim sto sam sada i tamo... jbg, da nisam "provalio" tvoju relaciju jos oko one teme sa pohvalama... a i trebao mi je argument... al' kad ja tamo - ono medjutim... prijatno prijatno... dobri ste vi ljudi...  Smile

Jedna mala ispravka... Anea je zaduzena za muzicku digresiju, dok je Bambina ta koja mi finansira casove kratkog pisanja... ocigledno kol'ko para toliko muzike - samo kod mene to funkcionise malo u kontra smeru  Smile

Uzgred, meni je kupatilo oaza mira i inspiracije... sad ide smeshni deo - tamo sam smislio i svoju prvu pesmu (ljubavna, da ne pomislite nesto  Smile )

Sto se ozbiljnijeg dela tice, iako ovo prethodno sporim samo u navedenim granicama  Smile s obzirom da sam chis' Nishlija (dobro de, sa ponekim primesama iz Vranja) mogu ti reci da svo ovo piskaranje (a mogu da zamislim kojim ga delom te reci vi smatrate) uzivo mnogo krace zvuci - pricam brzo i shtekam se na recima - shodno poreklu  Smile

Tako da... nije problem... ukoliko se nekad bude pogodilo da se zadesih kod nas (Nish bre  Smile), imash pivo od mene i "mlacenje prazne slame" dok god si voljan da produzavas "nektar" inspiracije... (Samo je prva tura na moj racun...  Smile )
« Poslednja izmena: 09. Mar 2010, 01:37:36 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Stari dobri Dzobi u svom stilu ...  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 307 308 310 311 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.