Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 305 306 308 309 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142996 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Osma Putnica

Posebna vrsta devojke, odlucno neodlucna.  Prati trend, ne prati trend, kontradiktuje samu sebe kad god stigne. Mrzi i voli sve u isto vreme, redni nihilista.  Jeste i nije i izmedju i opet nije.  Mrzi svakakvu vrstu ogradjivanja tipa, muzicki pravac ili duzina stikle, ako uopste voli obucu.  Pitanje je da li uopste i nosi odecu.  Uvek je zamisljam kako ide gola jer ni jedna moda joj ne odgovara, fura fazon bez fazona sa fazonom. Verovatno pripada nekoj podgrupi Keltskog bozanstva jer se nalazi na svim mestima u isto vreme ali se ne nalazi nigde u opste.  Zeli da definise sebe bez definisanja, i pri tome svesno ne zeli trendove, ali koristi neke trendove, ali onda ti trendovi ne valjaju i tako zaredom.  Veoma je artikulisana osoba, samo ne zna kako da kurtalise i artkiluse sebe jer jos traga za sobom.  Ona je jedan krug,to jest vrzino kolo, sto nije nista cudno za jednu vilu koja nije vila ali jesta vila ali je druid ali je ad infinitum.
U prevodu stalozena ko igla, explozivna ko petarda.  Fitilj se puse, bezmo svi u pic'' materinu.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Uvek je zamisljam kako ide gola
Sta Amerika ucini od coveka  Smile  Smile

Nisi pomenuo da nikad ne brise off  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6630, valjda
Citat
Uvek je zamisljam kako ide gola
Sta Amerika ucini od coveka  Smile  Smile

Nisi pomenuo da nikad ne brise off  Smile

Морам да те демантујем, мене је пар пута обрисала  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Citat
Uvek je zamisljam kako ide gola
Sta Amerika ucini od coveka  Smile  Smile

Nisi pomenuo da nikad ne brise off  Smile

Морам да те демантујем, мене је пар пута обрисала  Smile

Obucena ili gola?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6630, valjda
Citat
Uvek je zamisljam kako ide gola
Sta Amerika ucini od coveka  Smile  Smile

Nisi pomenuo da nikad ne brise off  Smile

Морам да те демантујем, мене је пар пута обрисала  Smile

Obucena ili gola?  Smile

Јбте ладно сам заборавио да је питам  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Mislim da vam je nekoliko off topic tema na forumu dovoljno.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Auuuu Raven, zavrtelo mi se u glavi  Smile Nisam znala da sam tako komplikovana, ja sebe smatram prosekom  Smile Ali dobro, sve u svemu, zanimljivo je napisano, bila-ne bila ja  Smile     Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Auuuu Raven, zavrtelo mi se u glavi Smile Nisam znala da sam tako komplikovana, ja sebe smatram prosekom Smile Ali dobro, sve u svemu, zanimljivo je napisano, bila-ne bila ja Smile Smile
Ja pisem Instruction Manual on how to interact with Osma Putnica  Smile
Tja prosekom, iznad nivoa  Smile
« Poslednja izmena: 26. Feb 2010, 17:09:54 od RavenDark »
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Kumulus                                                            aka Oblachak  Smile

[saljivi deo analize]

Nakon dva nastavka (Terminator 1 i Terminator 2) resio sam da "reziram" i treci deo popularnog serijala.  Smile

Mozete ga skinuti sa rapidshare-a (imate i mirror na megaupload-u i uploading.com )
Terminator v3.0 The Return of Cumulus.rar (pass: judge dread)  Smile

Nakon sto je dobila dve analize, Oblacak je pocela da intenzivno razmislja o smislu zivota i njenog moderisanja na bureku. Izasla je (srecom) na pravi put i pocela da je da cesce svraca u birtiju (to je, jel'te, dobar znak da je na pravom putu  Smile ). Automacki je postala bolja osoba zbog lekovitog delovanja Birtije na nju.  Smile

Elem, ona je ranije bila stalni posetilac kafanice na psihologiji. Onda kad je kafanica zatvorena a birtija bila uglavnom politički obojena, nije vise svracala u istu. Nakon analiza je otkrila da sam i ja u birtiji pa češće svraća.  Smile  Smile Od tada me oslovaljava sa "srce" Wink  Smile

Medjutim, ja se ne dam (narocito kada sam saznao da je postala bakuta  Smile Smile Smile )

Pocela je pomalo i da off-uje (zamislite  Smile ) a primerak njenog prvog offtopica i dalje cuvam i svojoj kolekciji  Smile. Kasnije je to preraslo u vecu ljubav prema offtopicu da sam morao i ja da je opominjem  Smile

jao jao jao

Oblacak, umanji OFF  Smile  Smile Smile

Kada je Goa (aka SISA) pokusao da prosvercuje "3 dozvoljena off-a", Oblacak je odlucila da ga zauzda i pokaze ko ima m... , ovaj nosi pantalone!
To je mimo pravilnika, zato pada u vodu.

Edit:
a tacan odgovor ces nam dati ti, s obzirom da se druzite Smile

U zadnje vreme je u birtiji krenula da oplemenjuje mlade narastaje (jer je ona bakuta) kako ne treba da psuju u svakom postu! Cak je i Bambina (kojoj je jedno vreme pisalo "This profile contains curse language" ) morala da ukloni curse language  Smile Smile Smile

U birtiji ta misija slabije ide, jer mladez "opasno" filozofira o gejovima (tj. gej pravima) u Tolkinovom sabranom delu.  Smile  Smile

Hahhaha, cekaj, zar nisu vilenjaci ti koji su gejicasti?!  Smile

Елфови су ти данашњи метросексуалци, хобити су геј (бар ови из дружине прстенца) а Арагорн је хомофобични латентни хомосексуалац који привлачи девојке али он сам не сме да се упусти ни у једну авантуру... Гандалф воли патуљке и хобите, а Саруман се блајха то већ све говори... Голум је садо-мазо расположен а једини мушкарац у целој причи је приказан као зло хетеросексуализма које својим оком осуде угњетава Дружину прстенца...

Jedna od retkih na forumu koja je neutralna na pohvalu samim tim ima prvi red u Raju. (znam iz prve ruke  Smile )

[deo analize bez za**bavanja]
Pisanje Oblacka sam tek nedavno (da se tako izrazim) poceo da pratim. Jedan period je dugo nije bilo na bureku (tada je "posao" vodila samo Ina). Sa upozorenjima sa "off-om" je dosla bas u onom trenutku kada se u meni dizao neki revolt (nije bitno zbog cega...). Tako da se nasla na meti mog pistolja koji je glasio "kill the rules  Smile ". Druga "analiza" je bila pseudo analiza jer sam jos ratovao protiv pravila u ovoj temi, (sto je Goa primetio).

Tako da sada (ciste glave  Smile ) mogu da kazem da je Oblacak dobra devojka  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile .

Cak mi je postala jedna od najgotivnijih zena na burek forumu. U temi o pohvalama koju sam otvorio je imala najbolji stav (po mom misljenju) u celoj toj prici, koji se radikalno razlikuje od ostalih zena.

Mogao bih da pisem jos mnogo stosta, ali bolje je da zavrsim ovde (ne, necu da je pitam da se uda za mene  Smile )

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
 Smile

Citat
a primerak njenog prvog offtopica i dalje cuvam i svojoj kolekciji

svaka čast, baš si se potrudio  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 305 306 308 309 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.