Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 303 304 306 307 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149511 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Maslinazelena

Teofil Pančić sa verovatno 20 godina i 30 kilograma manje, narodnim masama poznatili kao Klićolina Neizostavna.

Uveren da je popio svu pamet sveta i da je njegova misija da ostalima donese svetlost u život.  Nažalost često mu pregori fitilj pa umesto da svetli počne da mrači.

Totalni antiprotivnik ubeđen da se svet deli na Sonju Liht i Vojislava Šešelja i da ne postoji istina osim one koju obasjava svetlost Lihta često postaje apsurdan, naporan i kontraproduktivan.

Sanja nas noću, preobraća nas u svojoj glavi strašću jehovinskog propovednika naoružanog Kulom Stražara.

Ako jednog dana organizujemo grupno roštiljanje na Fruškaću očekujem da se pojavi maskiran u Rodžera Federera koji je slučajno tu zalutao i baš pored nas odlučio da provede dan lupajući lopticama u drvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Wildfire S
Izmenjen prvi post...
http://forum.burek.com/hajde-da-analiziramo-jedni-druge-neformalno-psiho-opustanje-t94204.html
...indeksirane sve analize od zadnje do 100 stranice. (sutra do kraja)

Nekim analizama koje se sastoje od jedne rečenice se progledalo kroz prste, budućim neće.
Ukoliko primetite grešku, pošaljite PP.


Vrlo je zanimljivo čitati istoriju analiza za pojedinačnu osobu iz različitih uglova.  Smile
Panta rhei.  Smile

Uživajte.  Smile

I bez mnogo off-a.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 


CoolDrunner , Smile

Jedan od mojih omiljenih likova na forumu ,uvek rado procitam sta je to stvorenje pisalo .Vecito se nesto buni i mekece ,a niko ga ne dira . Mnogi su ljubomorni na njegovu inteligenciju ,obrazovanje i informisanost - verovatno on to i oseca pa se zbog toga i nervira . Nikako da uvidi da on tu nema problem . Smile
Mislim da je jako pazljiv prema svojoj lepsoj polovini i da ta devojka uziva u sigurnosti pored njega .
Cool je jako emotivan i burno reaguje na provokacije ,verujem da ce tu osobinu godinama korigovati ,ukoliko vec nije krenuo sa tim . Zamisljam ga kao srednje visokog ,mrsavog i plavog  Smile
Mrzi nepravdu ,lose ljude i slihtare .
Urban je ,voli nove stvari ,sirokih je pogleda ,nije zatucan ali nije ni od onih sto obavezno prihvata sve novo .

Meni je licno jako simpatican i originalan .Obozavam da se prepirem sa njim . Smile
Volela bih da ga upoznam i popijem pice sa njim . Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Ja ga bas gotivim,covek je car
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Evo još malo od mene......

Koliko smem da budem otvorena o nekome ko svoju neozbiljnost pokazuje na svakom koraku? : ))  Orfa.  Dakle, pored toga što je neozbiljan, nemiran, ne drži ga mesto, on je momak prgave naravi, ume da se uvredi i da uvredi, ume da se raspravlja, ume da bude samouveren i sam sebe da hvali, ne želi da prihvati kritiku, ubeđen je u svoje stavove i neće prihvatiti direktnu pomoć da nauči nešto, učiće između redova.... Ali... sve je to ispoljavanje nepoverenja prema ljudima, sve je to samo vid odbrane od realnosti, sve je to bežanje od problema koji ga okružuju. Negde duboko u njemu krije se jedna divna osoba, ozbiljan i iskren momak, osoba koja će ruku u vatru staviti za nekoga ko mu prijatelj. Jako bistar i prilagodljiv, jedan od omiljenih u društvu( da, da, posebno u ženskom  Smile ).... Zaljubljen je u život i kroz isti ide uzdignute glave... čak i kad je nešto povije on će iscrpeti sav optimizam iz sebe i nakon pada lagano se uzdići, nastavlja dalje pružajući podršku onima kojima je potrebna... Umiljati pogled, vedar duh, zdrav razum i hrabro srce, jednog dana odvešće ga pravim putem.... On je, svakako, osoba kojoj želim sve naj naj najbolje u životu...    Smile     Smile    Smile


citam sad ove analize Smile ovo je genijalno Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
a i dalje stojim iza svake reči o svakom do sad : ))
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One


CoolDrunner , Smile

Jedan od mojih omiljenih likova na forumu ,uvek rado procitam sta je to stvorenje pisalo .Vecito se nesto buni i mekece ,a niko ga ne dira . Mnogi su ljubomorni na njegovu inteligenciju ,obrazovanje i informisanost - verovatno on to i oseca pa se zbog toga i nervira . Nikako da uvidi da on tu nema problem . Smile
Mislim da je jako pazljiv prema svojoj lepsoj polovini i da ta devojka uziva u sigurnosti pored njega .
Cool je jako emotivan i burno reaguje na provokacije ,verujem da ce tu osobinu godinama korigovati ,ukoliko vec nije krenuo sa tim . Zamisljam ga kao srednje visokog ,mrsavog i plavog  Smile
Mrzi nepravdu ,lose ljude i slihtare .
Urban je ,voli nove stvari ,sirokih je pogleda ,nije zatucan ali nije ni od onih sto obavezno prihvata sve novo .

Meni je licno jako simpatican i originalan .Obozavam da se prepirem sa njim . Smile
Volela bih da ga upoznam i popijem pice sa njim . Smile Smile

Hm... crnokos i u poslednje vreme mi je narastao malcice stomacic bez da me je pitao  Smile

O tacnosti ostalih stvari navedenih u analizi mozemo i uz to pice.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Citat
m... crnokos i u poslednje vreme mi je narastao malcice stomacic bez da me je pitao

Ja procenjujem kao Sasa Matic boju zida  Smile

Citat
mozemo i uz to pice.

Ja castim ! Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Wildfire S
Nastavite preko PPa molim vas.  Smile

Idemo dalje s analizama. Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Pa nisi linkovao moje tri analize Raznosaca, radulca i Raven Dark-a .. sve po jedna recenica  Smile  pa te tri su krucijalne  Smile

aj, da ne bude off
ovaj, Goa - ima predrasude prema prostim i kratkim prosto-prosirenim recenicama.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 303 304 306 307 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.