Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 278 279 281 282 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146480 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 1800
 Smile shvata ona šalu, a i nije off, može se smatrati analizom... goddamnit, potrudio sam se Smile



jer ako ne shvata, moram da smišljam ime za novi profil  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 22:18:40 od qcko »
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Meni je Oblacak kul prava Srpkinja  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson K610i
Ljudi, šta vi konzumirate u poslednje vreme, pre nego što uđete u ovaj topic, please tell me  Smile Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Sad je bilo dosta.

Temp lock
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Wildfire S
Stalo mi je do ove teme i volim da je čitam, otključavam je u nadi da će se poštovati pravila, a to su jasno utvrđena 4 pravila:

- Ne tražite i ne zahtevajte analize, drugi analiziraju vas svojom voljom.
- Naravno da je analize dozvoljeno komentarisati, ali treba imati mere, ne idite u off. 
- Svako je podložan kritici. Razlikujte negativnu kritiku od vređanja. (Osoba A nije duhovita ~ Osoba A je jebeni kreten!)
 vređanje će biti sankcionisano od strane moderatora, dok negativna kritika ostaje... ne pravite preveliku famu od toga. To je samo nečije mišljenje.
- Goa je ultra car i sve što radi je tako sjajno. Ne libite se da to spomenete par puta.


 Smile

Šalim se.
Ajde narode, zabavljajte se, analizirajte se u duhu lepog raspoloženja... ali imajte mere. Smile Bez off-a.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
@ Vanyo  Smile


U birtiji (god bless birtija) sam dobio najbolji savet od Enigme i Mrgeca. Velika im hvala  Smile
Ubuduce cu da analiziram samo osobe koje su na neki nacin ostavile dobar utisak na mene. Pa nek padaju komentari od slihtanju, zabole me  Smile

Lolana (preliminarni profil  //nije mi dovoljno interesantna za full  Smile )

Prica o slihtanju je zapravo pozitivna! Pokazuje kako stvari stoje na forumu  Smile To jeste koliko je ko iskompleksiran  Smile I kako neko reaguje na lepe reci  Smile

--> Tako mi i treba sto sam napisao iskren profil i mislio sve najbolje  Smile

Prvo sto sam o njoj mislio je da je neka devojka koja je dosla na forum da se zeza i ubija slobodno vreme (zajebah se  Smile ). Brzo sam je nekako zgotivio. Kako je vreme prolazilo, shvatio sam da je jedan od vodecih off-era na podforumu Psihologija (a i sire  Smile ). Vrlo cesto je opminje Bambina, a ona se toboze pokorava  Smile . Cesto teme skrecu sa svog toka zahvaljujuci njoj.

Kako je vreme dalje prolazilo jedna stvar mi je predstavljala pravu enigmu - njena veza sa hriscanstvom  Smile. Silvanus bi je cesto oslovio sa "seko"  Smile  Smile . U profilu je (donedavno  Smile ) drzala misli od vladike Nikolaja, a na forumu se ponasala sasvim drugacije i promovise razne "misli stranputice"  Smile (po mom misljenju, naravno).

Tip muskaraca koji je privlaci nije blizak hriscanskom konceptu, vec od Nietsche-a (ili nekom drugom  Smile ). BF (totalni kralj, pa mislite o slihtanju sta god hocete) je cesto zezao (da ne kazem podjebavao  Smile ) u raznim segmentima ukljucujuci i ovaj segment.
--> Taj tip muskarca mora da dobro zaradjuje, mora da bude mocan.... Dosta polemika se vodilo oko toga na forumu (i odvracanja) ali bez uspeha.  Smile

Ako takvima kao ona kazete da ne mogu sluziti dva gospodara, onda se vade kako one ipak uspevaju da nadju neku sredinu  Smile Valjda su veci autoritet od Hrista samog  Smile  Interesantno je da je Amalia podrzava gotovo uvek u njenim mislima (da ne kazem da se slihta  Smile )

Kako je dalje vreme teklo, tezio sam da izbegavam njene postove (i thugforever se oglasio po tom pitanju, videh nedavno u jednoj od tema  Smile ). Ali posto je vec resila da kenja, bem li ga. Zavrsavam sa komentarisanjem ovog tipa  Smile

- Tip muskarca koji najvise ceni je "generacija" --> Arlekin. Ne bi me cudilo da ga muva u privatnom zivotu  Smile

Ne zna se razlog zasto je odreagovala ovako u nekom "sliht" fazonu.

(interesantno je da mi je Osma putnica rekla da se slihtam BF-u kada sam ga jednom pohvalio. Evo sada i Lolana za Light-a)  Smile  Smile  Smile

Verovatno zivi u nekom sliht okruzenju jer joj se muskarci slihtaju kako bi je kr**nuli jer starka dobro izgleda za svoje godine.

Ne moze da prepozna kad neko iskreno daje svoju analizu (kao i ova analiza sada).

Ne moze da zgotivi WarBossa koji joj redovno "vadi mast" i unistava nervne celije sa "hotju/netju" i drugim fazonima. 

Kako je vreme teklo, pisala je mnogo stosta. Doza iskompleksiranosti je bila sve veca  Smile Uvek bi se tu negde nasao BF koji bi napisao ono sto ja mislim u njegovom stilu sa dosta "mgreen" smajlija. Valjda sam jedini ja u tim postovima pored zajebnacije video i neki edukativni smisao...  Smile  Smile

Da bi na kraju sa danasnjim danom pokazala neku svoju nemoc (videti citat Anea-e na kraju) totalno me crneci da se slihtam !?

Kada je videla da raja nije odmah nagrnula na mene kako se slihtam (haha) onda se zapitala (moguce da je proradila i njena hriscanska savest  Smile ) da li je moguce da onda mozda gresi !?

Citat
"Mozda se covek stavrno ne slihta ,nego mi ne umemo na lep nacin da pohvalimo nekoga ?
Smile  Smile

Tako je i bilo. Pogresila si. Pohvalio sam Light-a i vise puta mu dao respect za sve napore koje vrsi. I mnogo moze da se nauci od njega. Realno. WhiteGoa je jednom prilikom cestitao Lightu rodjendan sa vrlo lepom izjavom! (necu da je citiram, idite u temu pa vidite sami). Jednu njegovu temu koju citam imam u svom profilu kao omiljenu. Nekada moderira i do 4 ujutru. (kad se vec slihtam nek' se slihtnem do kraja  Smile  Smile  Smile )

Izvini sto sam pokusao da te zainteresujem za Death. Verovatno te vise interesuju splavovi jer po tvom stilu pisanja kontam da su ti mnogo blizi.  Smile

Za kraj, da citiram Aneu:

My $0.02

Biti ljubomoran sto je lajt dobio pozitivan komentar je stvarno jadno... bez obzira ko je pisao o njemu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
I think this is the beginning of a beautiful friendship
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Matori ne mogu da ti procitam analizu od gomile smajlija  Smile

Sto se tice ovoga za Lajta ja za tog coveka imam samo reci hvale, i skroz se slazem sa Aneinim recima u vezi njega.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
@thephilosopher

to nije analiza nego kontrapljuvanje, sto ce reci da ne mozes da prihvatis kritiku  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Zahtevi za verziju bez smajlija na PP  Smile

Ko god ima mozga shvatice da je analiza bas onako kako je vidim, a ne pljuvanje (deo sa pljuvanjem sam izbacio jer su me oladili u birtiji)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 278 279 281 282 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.