Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 274 275 277 278 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1148937 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
@ThePhilosopher
Citat
"klinca"
Klince  Smile

Hvala za ostalo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
@thug4ever

Decko sa coska da smo iz istog kraja druzili bi se sto posto. Smile Prilicno je stabilan i stoji  na zemlji. Preteruje sa travom sto ce sigurno, ako vec nije, dovesti do toga da pocne da trokira i losije da pamti Smile Uci dva fakulteta sto bi znacilo da je mnogo pametan ili da mu matorci imaju kesa vise sam sklon da verujem da je ovo drugo u pitanju Smile . Decko je odrastao na ulici (tako se kaze Smile ) i zna sta prica kako kazu "ako si video sve ulice procitao si sve knjige"  Smile ... Nije kavgadzija verovatno u ekipi starijih huligana iz kraja stoji po strani i trudi se da im se ne zameri Smile Zanimljiv mi je uglavnom i volim da citam sta pise Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Light - baraba kojoj se svi forumasi u analizama slihtaju do zla boga da ce pre izaci bozja opsednutpst iz Slobedidija nego oni iz Lightovog... moderisanja...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
 Smile

Javio se i inventar foruma.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Citat
@thug4ever

Decko sa coska da smo iz istog kraja druzili bi se sto posto.  Prilicno je stabilan i stoji  na zemlji. Preteruje sa travom sto ce sigurno, ako vec nije, dovesti do toga da pocne da trokira i losije da pamti  Uci dva fakulteta sto bi znacilo da je mnogo pametan ili da mu matorci imaju kesa vise sam sklon da verujem da je ovo drugo u pitanju  . Decko je odrastao na ulici (tako se kaze  ) i zna sta prica kako kazu "ako si video sve ulice procitao si sve knjige"   ... Nije kavgadzija verovatno u ekipi starijih huligana iz kraja stoji po strani i trudi se da im se ne zameri  Zanimljiv mi je uglavnom i volim da citam sta pise


Dobro, nije da nije... Smile Sto se tice faksa i nemam nesto kesa, jednostavno je tada siituacija bila da upisem dva. Dobro poznajem matematiku, pa sam na nagovor keve morao na ekonomiju. Tek kasnije sam shvatio da u zivotu mora samo da se umre.  Smile

Citat
Decko je odrastao na ulici (tako se kaze  ) i zna sta prica kako kazu "ako si video sve ulice procitao si sve knjige"

 Smile

Citat
Preteruje sa travom sto ce sigurno

To nije istina, ono sto vecina kazu da propaganda, sto kazu, nije istina.  Smile

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Crazy Frog, where are you now ???

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 245
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mrgec i ja smo tu da dignemo ukaljani ugled metalaca Smile Smile

+1

Treba samo da ti postane jasno da kad jednom udjes u to (ili pocnes da sviras mjuzu) vise nema izlaska iz toga Smile


100% tacno... eto i dan danas ne mogu da nadjem exit... Smile
IP sačuvana
social share
Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, a još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG Frizider
Филозоф Smile

Још тактичар шлихта се лајту уместо облачку која га мрзи и брише му постове из чистог мржњивог хира. Вероватно му ни шах не иде добро јер му жао да поједе фигуру а ни на мицама се није прославио. Воли цвеће и пролеће и шуму и птичице ал само преко дана док се увече маскира у падавичара и плаши ситну децу и старце по ГСП-у својом косијанерском појавом. Бабе у комшилуку га знају као лепо васпитаног дечка и шаљу га за хлеб, млеко, лекове, ДВДијеве Росалинде и остале врсте искоришћавања доброте па му кажу "како си фин дечко срећо бабино" док се смешкају у позадини "хехе овај Ован опет насео на немоћна старица причу" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
Mozda imam izvitoperen smisao za humor, pa mi ovo deluje ... mada, mozda gresim.  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Sta ces...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG 4X HD
I ja sam vrlo iznenađen light-ovim godinama. Smile

A možda je i slagao, ono, daj da napišem 47 da me ne smaraju klinke. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 274 275 277 278 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.