Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 273 274 276 277 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149506 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG Frizider
Јесте и мени је обрисала пост кад смо већ код тога, воли геноцид над постовима и максимално користи премису записану у правилнику "дискреционо право модератора", ведри и облачи Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
S obzirom da si Ovan, oprastam ti... jedino sto me cudi je to da trazis da se cuje glas naroda, a ne samo i iskljucivo tvoj Smile ... i nisam rekla pravila, vec: Procitaj Pravilnik. i to 15.12.2009 u 11:48:01... bar budi precizan, kad vec citiras. Sto se tema tice, jasno je da su tebi sve vec odavno u malom mozgu, pa ti si Ovan! Smile

Edit:
evo ti jedan Smile zbog protekcije
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 17:44:57 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Oblačak- dokaz kako loše vreme kvari dobre navike.  Smile

A bila je tako cool kad je pisala Burek Ekskurziju.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Apple iPhone 7
iii tad je otvoren ženski kutak i ekskurzije pređoše u Sexkurzije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Lightsoft  Smile

Prvo sto sam primetio kod njega je to da je nevidljiv (invisible) i da nema avatar. Kako su postovi tekli (isprva uglavnom sa tehnickog dela foruma) shvatio sam da je dosta dobro tehnicki potkovan, narocito za Sony Vegas i ostale "video aplikacije".  Smile Tako da sam kontao da se profesionalno bavi tim segmentom.

Kako je vreme teklo a tehnicki delovi foruma mi dosadili  Smile , resio sam da malo bacim oko na filozofiju.  Smile Tu sam ostao zbunjen... Smile Jer sam iz njegove pisanije shvatio da odlicno poznaje Bibliju. I ne samo to, vec da poznaje i citav niz naucnih eksperimenata/slika/... u kombinaciji biblijskih motiva.

 Postao sam jos zbunjeniji kada sam video da tu ima jos prostora! Smile --> da su mu interesovanja jos sira i sira i sira...  Smile Nauka, razmisljanja o Kasiopejcima i ostalim "alternativama". I iako sam imao predrasude prema svemu tome, citao sam da vidim kako to on dozivljava i - shvatio.  Smile

Tako da mogu da zakljucim da iz njegovog pisanja covek moze samo da prosiri vidike. Sa Silvanusom je bio core 2 duo  Smile pa su teme brzo procesirane i davani su dosta kvalitetni odgovori na "Filozofiji" i cini mi se da nikad aktivniji nisam bio na tom podforumu (sve zbog pracenja core2duo moderatora  Smile ).

Ono sto mene divi je to da je u pitajnu "stariji" covek (uslovno receno), koga nije pregazila tehnologija, ocigledno obrazovan i sa stalnom tendencijom da saznaje vise i vise.+ Uz to se bavi nadgledanjem/moderiranjem.+ Ako u nasu racunicu ukljucimo da ima "klinca" i da ima neki posao, pored svega recenog dolazimo do zakljucka da je u pitanju genijalac !

Ono sto sam primetio je to da mu se "da" da nekad "povisi ton" na neke clanove foruma, pa je i Radulac "obrao bostan" na temi o Kasiopejcima. Nije to iz hira vec pojedini clanovi ne mogu da razumeju to sto on prica (ili ne zele da shvate).

Ponekad se tu ubacim i ja pa smirim strasti s mislju da kao supervizor uvek moze da prekine tok teme.  Smile

Jer "Nikad se ne raspravljaj sa budalom! Prvo te spusti na svoj nivo, pa te onda pobedi iskustvom ".  Smile Smile

Ima tu jos dosta da se pise, ali eto to je neka kratka analiza Light-a

 Smile

@Oblacak sorry sto nisam bas bas bas precizno citirao  Smile (poruka je bila u Microsoftovom stilu pa sam je odmah brisao. Hvala sto si ispravila)

Misljenje raje je na osnovu moje subjektivne percepcije. Tema je (ipak) opet zivnula kada se tu nadje i po koji Off  Smile

Citat
S obzirom da si Ovan, oprastam ti
Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Ako je zato --> God bless OVNOVI  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
jutarnja rosa je uvek jutarnja rosa, ona u podne je vec problematicna, valjda sve ide s vremenom, nekada i ziganje u kolenu "objavi" promenu vremena Smile

u svakom slucaju narode, hvala na divnim komplimentima Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
eeeee, hteo sam ja čika Lajtsofta da analiziram... imali smo on i ja nezgodne trenutke. I ja sam iz prve bio ubeđen da je klinac. Onda me je oblio šok saznanja  Smile Onda mi je postao daleko zanimljiviji  Smile
Dobar posao Philosopheru.


Nego, nije mi jasno, kako to - metalac ? Ja sam uvek mislio da se rečnik metalaca svodi na "aaaaargh", koje varira od onog užasnog vrištanja na svirkama, koje dobrano podseća na svinjokolju u Jablaničkom okrugu, pa sve do veselog "aaargh" koje čuvaju za dečije rođendane. Gde li se ti tu uklapaš  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 18:15:41 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Mrgec i ja smo tu da dignemo ukaljani ugled metalaca  Smile  Smile

Ostavljam ti Radulac mesta za jos neku analizu  Smile Neke stvari ce ti postati jasnije  Smile

Narocito Metal strana.  Smile

Treba samo da ti postane jasno da kad jednom udjes u to (ili pocnes da sviras mjuzu) vise nema izlaska iz toga  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Citat
Mrgec i ja smo tu da dignemo ukaljani ugled metalaca  Smile  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Citat
Mrgec i ja smo tu da dignemo ukaljani ugled metalaca  Smile  Smile



 Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 273 274 276 277 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.