Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 272 273 275 276 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146499 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Omanjite malo sa off-ovanjem, hoćemo analize, ne off!
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
vanyo ... kada bi mu pravo ime bilo slicno kao i nick na forumu (Vanja), bio bi mi omiljeni clan .. ovako je .. ko zna na kom mestu .. posle svih  Smile  Smile  Smile  Smile 

sorry, nije mi legla uplata na ziro-racun "novac za pozitivnu analizu"
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 03:40:08 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Oblachak

Njeno "ime" je Moderator T-800, visoko-tehnološki kibernetski organizam, namenjen za moderisanje foruma. Očigledan dokaz je njen mali fond reči, koji se pretežno sastoji iz "bićeš banovan", "banovan si", "banovanje" itsl. Ona je produkt tajnog eksperimenta,  izvršenog sa namerom da se stvori mašina, sposobna da stane na put razularenim forumašima. Od kada je puštena u rad, procenat OFF-a na Bureku je rapidno opao, a  tema "OvDe Se IzIvLJaVaJtE Do MiLe VoLJe" je preimenovana u "Ovde Kucajte Lepe I Pozitivne Stvari, Strogo Vodeći Računa O Toleranciji I Odnosu Prema Drugima" . Uplašeni novom pretnjom, učesnici "Srpskog nacionalističkog foruma" sada liče na forum B92. Učestvovala je u trećem delu "Terminatora" gde je Švarciju ispomerala dupe, opominjući ga usput da se drži teme filma, u pauzi između dizanja stvari u vazduh.  Poslala je više postova na "groblje foruma" nego jurišni konjički bataljon, a u naučnoj literaturi, izraz "Damoklov mač" je zamenjen sa "Oblachov prst". Inače, pseudonim "Oblačak" je aluzija na ono šta ostaje od člana koji joj se zameri.
Serbian Fighter je pokušao da joj objasni da je ipak, on, glavni, ali se pokorno povukao, pod pretnjom bana.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 15:41:57 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
T-800  Smile

Smile

P.S. Pa vidim ja da SF u poslednje vreme mnogo manje pise na Psihologiji.  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 15:47:20 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
radulac bravo, nadmasio si sebe Smile

p.s.
sada mozes u peMziju, bice isplata redovna, ne brini Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 15:50:13 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
 Smile
Ajoj Radulac, Radulac ...  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
radulac bravo, nadmasio si sebe Smile

 Smile hvala, malo sam se pribojavao tvoje reakcije  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
ne brini, nista strasno... samo bancic od 33268 minuta Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Haha, moj Radulac  Smile. Pa ne znas ti da su mi od decembra 2009 (dalje unazad nisam pratio) pobrisane (citaj: reciklirane  Smile ) samo dve poruke. Jednu od njih je izterminirala (Q:) cik cik pogodite ko!?  Smile

A: Oblacak  Smile

Ta poruka glasi:
Citat
Ne kontam uopste. Evo sada procitah analize koje su bas super. Ima tu i komentara i posalica i OFF-a, ali to sve spada u neformalno psiho opustanje. Bas, ova tema me je nekako opustila jer ima dosta kreativnih misli i ideja ali i dobrih analiza kao npr. od Sesircica. 

Nemojte da zakljucavate, uvodite pravila pa da tako postane formalna   Ovako je bas super (nek se cuje i glas naroda   )

Cini mi se da je Bambina bila dosta opustenija po ovom pitanju a da Oblachak zabusava   
(neka ovo bude psiho osobina   )

A kada sam joj poslao PP sa pitanjem zasto je brisla poruku, kaze: Procitaj pravila.

Madafakin' rulz  Smile

Khm, dakle  Smile

Oblacak - ubica postova  Smile. Ubila je toliko postova da kada sve saberemo dobili bi svedoka stvaranja istorije.  :mrgreen:Tako da je svedok i po moderiranju i po ubijanju.  Smile Dalje, voli da cita knjige o birokratskoj strukturi gde je uvidela da jedino nametanjem formalnih pravila covek moze da opstane u drustvu.  Smile Ako se javi problem, odgovara kratko i (ne)jasno sta je zapravo problem i delegira odgovornost.  Smile  Smile

Obozava da postavlja teme koje su "hot water" // teme sto vec svi odavno znamo "negde u malom mozgu".  Smile

Poneki clanovi imaju kod nje protekciju ( ja ne, pa mi je post izbrisan  Smile ) kao Grande Spammer i Offer Burek foruma - Fahrenheit tako da je ovaj post ostao u zivotu pored naglasavanja Bambine da se LJudi pridrzavaju teme  Smile

Sve je u okviru teme.  Smile
--> Ovaj spam je ostao neprimatan za kibernetsko oko Oblacka. Valjda zato sto Sunce ne vidi kroz oblake.  Smile

Nadam se da ce ovaj post preziveti  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
au sine, igraš se vatrom.... već čujem "you are terminated" praćeno bljeskom i kricima...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 272 273 275 276 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.