Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 264 265 267 268 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1148303 puta)
Svakodnevni prolaznik


Crazy Frog, where are you now ???

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 245
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kada sam to pisao bio sam jos maloletan... Smile Smile Smile
Ostajem pri svome stavu - sad vec mozes da me hapsis...  Smile

Ok da ne pisem novu poruku i da idem u off...
Mislio sam na analizu... Smile

A ovo za poruke je stvarno smesno...
Da sam hteo da pisem imao bih vise od tebe   Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2010, 15:28:58 od cavoski »
IP sačuvana
social share
Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, a još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
1. Radi se o broju tvojih poruka.
2. Tvoj stav, tvoj problem.
3. Tema.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
Lightsoft

Delija,tepac bio mozda  u mladosti. poznavaoc ne bas dokazanih teorija u fizici,teoreticar nwo i reptila dejvida ajka,fantom noci vec godinama,ume da izbalansira svasta Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 1800
b@mbin@...

da se razumemo, interesantno mi je da čitam vaše analize... mrzi me da analiziram ljude.  Smile b@mbini sam jučeR obećao (odseći ću sebi prste jednog dana) i vala ima da je saranim kako dolikuje krštenom čoveku:

Zamislite kako bi izgledao 'dark side' kad bi se pojavili na Zemlji. E, pa odmah ispod te naše Skupštine, po hijerarhiji dolazi b@mbin@. Čudno žensko stvorenje iz svemira... sa zabrinjavajuće dobro izvajanim nogama, u stanju je da i najodanijeg džedaja prebaci na drugu stranu. Smile
Odrasla je na Beta Kentauriju odakle su je izgnali Lordovi Tame jer je Vejderu spalila mačku i prostrla krzno na njegov jastuk posle čega je jadnik presviso, may the Force bless his soul...
U stanju je da napravi i učestvuje u lavini offtopica, a posle da briše i opominje. Dete sa moderatorskim statusom, to mi se mnogo sviđa  Smile
Ljubitelj svega vanvremenskog, vanzemaljskog i genijalnog. Trenutno vežba kako da ljudima uđe u glavu i natera ih da izvrše samoubistvo kašikom. Frojd bi je se plašio... Voli Hladno Pivo, Ramba, Pajtonovce, slučajni offtopic, Star Wars, spam, eggs, bacon and spam... i odnedavno pilates ili šta već... Ima i inteligencije za razne vrste humora.
U stanju je da natera i Gom Džabara da mu se smrkne samo na spomen njenog imena. Ima izrazitu moć prosuđivanja, procenjivanja, elokventna, zabavna itd... Zaklaće vas na spavanju...
Iskreno mislim da bi bila dobar alpinista ili mačevalac da je krenula na vreme.
Ne voli fenseraj, foliranje, kajle, Šabane, Jašare, Fazlije, domaće estradne fukse i uopšte kad neko nema stila...
Ne voli kad neko osuđuje bilo šta ili bilo koga na osnovu debelih generalizacija...

Drugim rečima, tipična novosađanka... (za ovo će me stvarno zaklati)  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Hahahaha, carski, odlično!  Smile

Taman sam krenula da oštrim nožOve,  ali ovo mi je razmekšalo moje mračno srce:
Zaklaće vas na spavanju...
  Smile

Divno, koliko si me pljunuo, toliko si me i nahvalio, za sad možeš mirno da spavaš.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Tipicna novosadjanka iz Kule Smile Smile (or something  Smile )

kulj je analiza osim ovoga Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ma, time je samo pokušao da se samosahrani, vidiš da ima autodestruktivne porive:

(odseći ću sebi prste jednog dana)
Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2010, 17:14:35 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 1800
a jebga, nije bitno... bitno je ovo "tipična"  Smile

IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Pa sad... ja i ne znam šta sam, da li Novosađanka (jer sam rođena tu) ili Kuljanka, jer sam veliki deo dosadašnjeg života provela tamo. Smile

U svakom slučaju, akcenat je na tipična.  Smile
Da si rekao ''tipična Kuljanka'' pljunuo bi me 16 puta više nego za ovo ''Novosađanka''.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
da osma putnica ne bi bila usamljena zrtva moje analize, evo bambina se ponudila, pa sto da joj  ne omogucimo to kozmicko iskustvo:  Smile


- otkako je zavrsila faks malo se nafurala, ali boze moj, valjda ce se vratiti na stari put  Smile
- cim je pocela da se bavi vjezbom, treniranjem i to, oma je otvorila temu o kondiciji da nam se pofali o svom novom hobiju, a bogami tu i tamo izmedju redova naglasi da ide i u teretani i ni manje ni vise, udara one bokserske vrece sta li, a koja je namjera svega toga, zakljucite sami  Smile
- malo joj je fax isprao mozak (vjeruje npr da su gejevi normalni  Smile ), ali to valjda ide s tom bransom, tako da je to ne izdvaja narocito od ostalih doktora koji cackaju po glavi  Smile
- primjetila sam povisenu dozu samoljublja otkako se pocela druziti s pojedinim osobama, ali necu o tome javno  Smile
- kad ustane na lijevu nogu zna joj se desiti da joj se rasudjivanje malo poremeti, tad bi je naradje pogledala vako  Smile ali onda se sjetim da je bik u horoskopu i nekako se sazalim  Smile
- ne bih se slozila s kolegom gudom da zna bit zlopamtilo, vec vise da u tom trenutku svadje i prezira s pojedinom osobom, zna da bljuje vatru ispod povrsine, a nekad i zloupotrebljava svoje moderatorske funkcije ako cemo iskreno  Smile nekoliko puta je obrisala totalni un-off s teme. i to moj  Smile Smile
- mislim da je u stvarnom zivotu prava mala zenica, valjda zbog frizure  Smile
- osim ovih nezanemarljivih mana, ima i lijepih stvari kod nje, ali o tome drugom prilikom, mrzi me da tipkam vise  Smile


Seig Heil  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 264 265 267 268 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.