Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 248 249 251 252 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142868 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Dzoni ce biti razocharan, ali Vanesa mozhe da odahne.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Fara jos uvek ne poznajem dovoljno (ali ima vremena  Smile), pa zato evo i ja da doprinesem temi analizom jedne malo bolje poznate osobe ..

Bembi Smile

Rodila se kao veoma mlada na jednom lenjom asteroidu u blizini Alfa Kentaura ..
Roditelji su je najpre nazvali Suncica, jer su smatrali da simbolizuje svu neznost i divotu jedne zvezde koja im je podarila uslove za zivot, ali su je ubrzo prekrstili u Ina, jer im je svakodnevno jela dzigericu svojim inatom i svojeglavoscu..
Jos kao devojcurak sa flekama od cokolade na suknjici, shvatila je da je neobicno intrigiraju ziva bica i njihovi koncepti ponasanja, pa je resila da im dodatno zagorca postojanje tako sto ce ih muciti suvisnim pitanjima koja su uzrokovala da se bica zbune ili pobegnu ..
Mladunci muskih bica prilazili su joj da se druze i upoznaju, a ona im je uglavnom postavljala pitanja vezana za zlostavljanje u porodici .. to je pomalo zbunjivalo mladunce muskih bica, ali obzirom da je Ina bila bice sa neobicno lepim ocima, odgovarali su joj na pitanja, a ona je sve to zapisivala u svoju malu crnu svesku i klimala svojom pametnom glavicom dok su mladunci muskih bica pokusavali da joj se priblize..
Negde usput na tom putu odrastanja i raskrscu interesovanja otkrila je cinizam i resila da ga upraznjava kao alternativnu medicinu i rekreativnu disciplinu..
Takodje na tom putu odrastanja otkrila je i alkohol i Ramba Amadeusa, koji su zajednickim snagama doprineli da se izgradi u jednu veoma slozenu ironicnu figuru..
Na Burek forum naletela je sasvim slucajno, jedne tople proletnje noci, dok je na internetu u naletu gladi i uzasa besomucno tragala za receptom kako da u kucnim uslovima napravi Kit/Kat cokoladicu ..

Eto, za pocetak romana je dovoljno  Smile  sledeci put cemo obraditi period adolescencije, koji ce biti dostupan samo starijima od 18 i osobama sa snaznijim probavnim traktom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
U, pa tu ce bti svakakvih bizarre stvari. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Nema nam Bembi  Smile  Smile  Smlavice me kad se pojavi  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple Iphone 8+
orf hahahahahahah

dje me nadje za devojcice Smiley
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ipak sam ja wanna be psiholog Smile usao sam ti u um  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Ala ozive tema ... pu pu pu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple Iphone 8+
nisi Smiley 70%

pomocu ti malo posto sam stariji i prosao sva ta analiziranja... uvek polazis od tri varijante, ne rasplinjavaj se na vise, izgubices se, i kad vidis da jedna vodi ka jednoj od tri drzis se te varijante Smiley

nadam se da si skapirao sta mislim Smiley

------------


light - voli da svetli po temama, uziva da bude u centru paznje, cesto je posecivao pancevo, a voli i tschernobyl Smiley
« Poslednja izmena: 10. Dec 2009, 20:58:01 od v3k4 »
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Bembi Smile

Rodila se kao veoma mlada na jednom lenjom asteroidu u blizini Alfa Kentaura ..
Roditelji su je najpre nazvali Suncica, jer su smatrali da simbolizuje svu neznost i divotu jedne zvezde koja im je podarila uslove za zivot, ali su je ubrzo prekrstili u Ina, jer im je svakodnevno jela dzigericu svojim inatom i svojeglavoscu..
Jos kao devojcurak sa flekama od cokolade na suknjici, shvatila je da je neobicno intrigiraju ziva bica i njihovi koncepti ponasanja, pa je resila da im dodatno zagorca postojanje tako sto ce ih muciti suvisnim pitanjima koja su uzrokovala da se bica zbune ili pobegnu ..
Mladunci muskih bica prilazili su joj da se druze i upoznaju, a ona im je uglavnom postavljala pitanja vezana za zlostavljanje u porodici .. to je pomalo zbunjivalo mladunce muskih bica, ali obzirom da je Ina bila bice sa neobicno lepim ocima, odgovarali su joj na pitanja, a ona je sve to zapisivala u svoju malu crnu svesku i klimala svojom pametnom glavicom dok su mladunci muskih bica pokusavali da joj se priblize..
Negde usput na tom putu odrastanja i raskrscu interesovanja otkrila je cinizam i resila da ga upraznjava kao alternativnu medicinu i rekreativnu disciplinu..
Takodje na tom putu odrastanja otkrila je i alkohol i Ramba Amadeusa, koji su zajednickim snagama doprineli da se izgradi u jednu veoma slozenu ironicnu figuru..
Na Burek forum naletela je sasvim slucajno, jedne tople proletnje noci, dok je na internetu u naletu gladi i uzasa besomucno tragala za receptom kako da u kucnim uslovima napravi Kit/Kat cokoladicu ..

Hahahaha, Munka, ti si car!  Smile  Smile

 Smile Ne, stvarno je odlično, ono za inat si ubola kao prstom u govno, hteli su da me bace kad sam bila mala.  Smile

Bravo, bravissimo!  Smile

BTW, već si me jednom analizirala, oba puta si ''pogodila'' videla dosta toga.  Smile

Eto, za pocetak romana je dovoljno  Smile  sledeci put cemo obraditi period adolescencije, koji ce biti dostupan samo starijima od 18 i osobama sa snaznijim probavnim traktom  Smile
Can't wait...

*Eto, zaglavih na Bureku, a recept za Kit Kat još nisam našla.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Dec 2009, 21:06:58 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Citat
light - voli da svetli po temama, uziva da bude u centru paznje, cesto je posecivao pancevo, a voli i tschernobyl Smiley
Hm ..  Smile interesantno, vec si me zabrinuo.  Smile Danas od pola tri do sada sam imao oko 9 post-a. Zar je moguce da toliko svetlim ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 248 249 251 252 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.