Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 246 247 249 250 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149744 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e,ja cu o Anei...za pocetak,a nadam se nikako i za kraj Smile...

niko,ali niko me nije toliko nervirao u samom pocetku mog dolazenja ovdje kao doticna gospodjica Smile
i niko me se nije desilo da me sistematski nagoni da promjenim misljenja o nekome,kao sto je uradila ona svojim stavovima i postovima.

u pocetku...to je bilo...wow..."vidi je,kako moze..."  Smile...ala me je nervirala...propisno...ovdje to,malo ko moze i umije...(sjetih se...Davidovac...ala  smo znali da se "makljamo")
ali,ja...kada me neko zainteresuje,u bilo kom smislu,pa i negativno...vrlo pazljivo citam ono sto taj neko pise.
isto tako...izbjegavam da citam postove forumasa za koje nalazim da truju i gdje je sve onako kako jeste-prazno...i vrlo sam selektivna po tom pitanju.
i to je jedan od razloga sto jesam dugo ovdje.
i sto mi je dobro Smile

elem,Anea je privukla moju paznju...mada Anei to nije nikakav problem...ona ne moze,sve i da se trudi,da bude nevidljiva...i ne samo to,gdje je ona na temama,tu je ili rsum i lom ili dobra rasprava...
tako da...licno...vrlo rado citam teme,cak i one u kojima ne ucestvujem ili me ne zanimaju ili su mi nejasne...na kojima ista pise...jer ima sta da se cita Smile

prvo,vrlo je jasna,direktna i koncizna.dza ili bu.
uvijek ima izgradjen stav po pitanju onog o cemu polemise.
i mozes da se jedis,a mozes i da imas neoborive dokaze i argumente,ali ti to...u njenom slucaju ili makar vrlo rijetko...nesto i znaci Smile
to je,cini mi se,jedan od razloga sto vole,katkada,da je ne vole.
ali njoj se...jebe.
i to je,ponekad,cini teskim sagovornikom...(zbog toga sto joj se jebe sta ko misli).

drugo,svestrana je.
puna je informacija...nacitana...naginje istorijskom stivu...ne voli klasike (ukoliko sam dobro skontala) i ne voli paula koelja (ako...ko jos njega voli)...
definitivno je jedna od onih od kojih mozete da saznata nesto novo,a nekad i bespotrebno...sto je lijepo,nalazim...

vrlo je cesto na politickim temama,a ja se uvijek blago zacudim kada vidim zene tamo (a ima ih i pored nje) koje kao pisu tamo nesto i gle cuda...razumiju o cemu se tamo prica,a pri tom su im postovi...sa politikom u saglasnosti...
Smile
ja to iz svoga ugla...ja sam emotivno klupko(sa izrazenim politickim stavovima koji naginju kazni na lomaci)...mene politika potpuno emotivno sjebe,pa bi moj post tamo licio na neurastenicni napad sa krikom ...."...dosta,ako Boga znate..." Smile
ne garantujem da se ne bih i rasplakala.

zna biti gruba...imidza radi...ali i njezna na mjestima koja me prijatno iznenade.
tako da...dzaba...ja je,vec jako dugo,ne dozivljavam kao azdaju...(mislim da ce joj zbog ovoga biti posebno krivo,ali sta mogu....)...

oko milion stvari znam sa njom da se ne slazem,ali je sagovornik sa kojim je zadovoljstvo ne slagati se...i ne samo to,mene interesuje zasto se,pobogu,sada nalazi na kontra strani kada su stvari iz moga ugla potpuno ocigledne...(jer,postoje oni sa kojima se ni u ludilu ne bih upustila u takvu pricu i razmisljanje).
vrati loptu...pa vratim ja...pa se fino loptamo...
ona je sjajan "loptas'' ukoliko hoces da se fer igras i da ne ides ispod struka...

zna biti lajava,cinicna,drska,ali i sarmantna,duhovita i neko ko i te kako zna reci istinu,a samo istine radi...(a cesto se pitam...ma koji ce joj to kurac)...
zena je...a ja zene ovdje posebno gotivim (mislim na one koje su dugo i  redovno ovdje)...
bliska mojim godinama Smile...
sa gardom,a nekada ode predaleko u tome,ali to je Anea...ne bi valjalo da je drugacije ovdje.
voli zivotinje,ali nije u fazonu marsiranja za njihova prava (sto me posebno raduje
Smile)...

strogi kriticar vremena u kojem zivimo i razno-raznog ponasanja zbog kojeg mi pripadne muka...ali,u mnogim postovima,vrlo svedeno i oprezno... Anea je neko i ko je samokritican (mada,cesto zna uopsteno da kritikuje,a tek izmedju redova naslutim da je dotakla i sebe)...i to je ono sto je cini forumasom ciji postovi imaju ''tezinu''.

neki njeni stavovi nisu mi bliski...ali je cinjenica da njene poglede na vazne stvari...tipa...porodica,podizanje djece,odnos muskarca i zene...koliko god izgledali ortodoksno i idealisticki postavljeni...izuzetno su mi bliski i nalazim da su ispravni...

eto,otprilike...
o zeni koja me je izuzetno nekada nervirala,a to zna,doduse i sada da uradi....ooooo i te kako...samo sto mi sada nije tesko da postujem ono sto pise... Smile

sto znaci da je...nametljiva Smile
« Poslednja izmena: 10. Dec 2009, 15:16:29 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
jaoj ... donekle ima istine.

Oblachak

Najstarije dete u porodici.

Ne, najmladje.



Nije volela da deli lutke sa drugom decom.

Ma kakvi delila, poklanjala  Smile


U toku osnovne shkole je mnogo chitala knjige i razvila romantichni pogled na svet. U srednjoj shkoli je preshla na romantichne komedije i bezobrazne priche s drugaricama.

Ne bas, ali dobro neka bude.

Usledila su i prva razocharenja shto ju je ojachalo, ali samo na prvi pogled.

Recimo da da... ali bez prvog pogleda.

Posvecena poslu, ali nije radoholik, pre bi se reklo da je odgovorna. Ipak, kad joj prekipi, ostavi za sutra, ili podmekne kolegama svoj deo.

kamo srece da nisam radoholik i da podmecem.


 Hedonista, voli da ugodi i drugima ali "ko ne voli ni sebe ne voli ni druge".


 Smile


Voli fizichki lepe mushkarce, ali da imaju makar malo smisla za humor.


Greska. Pored ogromnog smisla za zdrav humor, zanimljivost medju prvim odlikama.


Voli da pije slatku kafu, belo vino i mojito.


Pijem tursku bez secera, mineralnu vodu i jedan hajni jednom u milion godina.



Voli da jede italijansku kuhinju, shto je izgovor za parmezan.


Da, bez izgovora  Smile


U medjuvremenu se vratila romantichnim komedijama i laganoj muzici.


Nikad nisam ni odlazila, da bih se vratila Smile Da, volim komedije (ne samo romanticne) i da, volim laganu muziku... medjutim, to nije pravilo.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
secircic... hvala... moj duboki naklon   Smile
ja da sam stilska figura, bila bih oksimoron... a tvoj post je razrada toga  Smile
« Poslednja izmena: 10. Dec 2009, 15:32:14 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
@ Oblachak

Oceni ga ti onako koncizno.  Smile Don't bother. Lupao sam prvo shto mi padne na pamet.  Smile

(Chak sam prilichno siguran da imash stariju sestru.  Smile )
« Poslednja izmena: 10. Dec 2009, 15:38:15 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
xexexe  Smile Smile hvala u svakom slucaju.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ja ne smem o Oblačku a o Anei pogotovo...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
smes, samo bez off-a  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
neka, neka, bolje ove što nisu moderatori  Smile

za Aneu ću samo da kažem da deluje ljubazno i prijemčivo (što i jeste, verovatno) ali kad joj staneš na žulj...sine...

kada ona napiše "dosta je bilo igre" samo čekam kada će forum da eksplodira i nagonski odaljavam stolicu od kompa...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Bas lepa analiza Oblacka, svidja mi se  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Kad glumis strogocu to znaci da takav nisi ustvari, nego da takvim zelis da te vide Smile

fahr genijalna analiza, Sesirc interesantno i detaljno  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 246 247 249 250 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.