Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 242 243 245 246 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149436 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
@Fahrenheit

Šmekerica.  Smile    Smile



IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Neeegooo ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Sirkan - svojevremeno su ga oteli Reptilijanci i vršili seksualne opite na njemu, što je prouzrokovalo teške posledice po njegovo samopouzdanje. Onda su ga kontaktirali Kasiopejci, bića iz šestog denziteta, koje je dočekao sa mirovnom ponudom, ali je na svoj užas shvatio da su upravo razvili novu eksperimentalnu metodu - "buljna sonda 2000", koju su nestrpljivo hteli da isprobaju na ljudima. Od tada, sa strahom gleda u noćno nebo, pitajući se koliko su znatiželjni Andromedanci. U međuvremenu pokušava da nas upozori na opasnost avionskih tragova, koji su očigledan dokaz vanzemaljskog prisustva među nama (kao i Milka canić, uostalom) i njihove sprege sa judeo-liberalima koji gospodare Vatikanom, koji je u stvari u nadležnosti izraela, koji je saveznik Amerike, koja je naravno glavni štab komiteta 300, čiji članovi su....... uglavnom, na kraju je sve u rukama istraživačke stanice "Petnica", koja upravlja svetom. Pa vi ne verujte...

Čekić - znameniti bivši Jehovin svedok, toliko zanesen u propovedanju da su ga čak i oni proterali iz organizacije uz komentar "jbt koji si ti sektaš" ! Od tada se skrasio na Burek forumu, propovedajući svoju religiju i plašeći se transfuzije krvi. Zna Bibliju napamet, toliko dobro da može da je citira i unazad ! (zbog čega je zaticao sebe više puta kako beži od razgnevljenih seljana sa vilama). Omiljeni smajli mu je a onaj koji ne može da podnese -  . Hobi mu je svedočenje, po mogućstvu jehovi, a u slobodno vreme voli da zakuca ljudima na vrata da bi porazgovarao sa njima o važnim religijskim pitanjima (zbog čega je, opet, zaticao sebe u situaciji da beži za goli život, ovoga puta od građana).
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Citat
"buljna sonda 2000"

za malo da se udavim cajem  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2009, 00:10:08 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
 Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
Čekić - znameniti bivši Jehovin svedok, toliko zanesen u propovedanju da su ga čak i oni proterali iz organizacije uz komentar "jbt koji si ti sektaš" !

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung Galaxy SII
Hahaha Radulac, ti si carSmile  Smile  Smile Analize su ekstra. I dalje drzim da je najbolja za Slobadidija, ali i ovi ostali su dobro prosli  Smile Nije se dzaba Munka grcala cajem.  Smile

Nemam dosta vremena za forum, upao sam u neku guzvu, trka frka...  Smile Pre sam bio dosta aktivniji...  Smile
Ja cu vam sada predstaviti analizu koja je malo ozbiljnija. Tice se (pre)dobrog Silvanusa!

Naime, imao sam priliku da upoznam ovog dobrog coveka u Beogradu. Posto covek nece da prihvata virtualne prijatelje (ne, nema Facebook  Smile ) resio sam da ga upoznam licno.  Smile

Iz njegovih postova sam predosecao da ce biti neka dusa od coveka. Pokusao sam da zamislim kako ce da govori (kojom brzinom), da li ce da gestikulira, da li je smiren, itd... U postovima persira (jedva ga netarah da mi ne persira  Smile).

Nije uopste ispao onako kako sam ga zamisljao (fizicki). Pogodio sam da cemo moci da pricamo kao ljudi koji se znaju "100 godina". Bas je bio neobican uzitak popricati sa njim. Voleo bih da vise takvih ljudi imam oko sebe. Prva karakteristika koju sam uocio je ta da mnooogo brze prica od mene i da gestikulira dosta vise nego ja. Druga karakteristika je da mozete osetiti njegovu dusu kada ga slusate i pogledate dobro u oci.

Moja sveukupna ocena je da se radi o jednoj divnoj osobi (divna je mala rec, bolje "fantasticna").
Stariji je nego ja, ali smo se odlicno razumeli. Nema tih para koje bi mogle da plate onakvu konverzaciju. Razumevanje, blago otvaranje, filozofiranje, knjige, dosta smo se tema dotakli (sreca pa brzo prica  Smile). O nekim stvarima koje mi je rekao sam dosta razmisljao.  Smile Vidi se da je o takvim temama dosta promisljao.  Smatram da moze da da odlicne savete. Malo smo popricali i o clanovima foruma (Lolana, Sesiricic... )

Nismo se dostakli tema oko kojih bismo se "sporili" pa vam ne mogu reci da li je tvrdoglav po pitanju cuvanja/branjenja stavova, ali je veliki "+" (zakljucak iz postova na forumu) sto je spreman da saslusa tudje misljenje i da promisli o njemu (nije u ko-te-smirgla fazonu  Smile).

Rekao je da je "mali" i da nam ljubav omogucava da nekoga sagledamo (tj. neciju velicinu). Ja bas tvrdim suprotno. Da je Silva veliki! I da bas oni ljudi koji ga vole (nadam se da ce ih takvih biti puno u njegovom zivotu) mogu da shvate da on nije "mali" vec veliki i kao takvog ga vole.

Ima tu jos par intimnih stvari koje cu da ostavim van foruma. Mislio sam da jos malo pricam istinu(znaci ne volim da dajem komplimente i lazno hvalim vec uvek gledam po mom misljenju objektivno stanje), ali se plasim da ce me Silavnus nakaciti da to nije istina, kako hvalim, itd.

Voleo bih da se sretnemo jos koji put (kako nam iskrsne prilika) jer je ovaj covek zasigurno "drug do groba".

Zivio Silvanuse  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
Citat
Ima tu jos par intimnih stvari koje cu da ostavim van foruma.
Vec na pola tvoje analize sam posumnjao da ste se na kraju smuvali  Smile

Shalim se naravno.

Silvanus je za svaku pohvalu iako se  ni u chemu ne slazem sa njime.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
Malo smo popricali i o clanovima foruma (Lolana, Sesiricic... )
Ccccc... neiskustvo.  Smile

Kada se u realnosti, u nevirtuelnom prostoru, sretnu forumaš A i forumaš B, oni će neminovno pričati o forumašima  C, D, E, F, G i H. Pravilo je: pomenuti forumaši nikada ne saznaju da su A i B o njima pričali.  Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 05. Dec 2009, 00:49:02 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
 Smile ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 242 243 245 246 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.