Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146523 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 7
Osma putnica je jedno veselo čeljade, blede puti, pretežno tamne ili zelene odeće (nisam te video da nosiš roze, a i ne mogu da te zamislim u toj boji ne znam zašto xD), voli da buši. Da voli da buši, svoje uši ili šta je već pod rukom. Cena slobodnog prostora na njenom uhu se kreće ko kvadrat u Bellvillu, precenjeno, ali ipak lokacija je to. Ime joj odgovara (mislim na pravo a ne osmoputničko), jer je ko vilenjak sva, wiii wiiii wiii, nema šiljate uši, nije vilovnjačkog stasa da kažeš visoka i ne može da hoda po površini snega, više je ko Gimli, mislim tu malo više odokativno, nema bradu, ne voli sekire. Tok misli, tok misli sada ide zabole me za gramatiku i pravopis nemojte mi skretati pažnju sad na to. Zna da crta na nivou, koristi pretežno noge, ne, ne mislim na crtanje, nego ovako...noge ko noge što da hoda što da igra. Voli rebra bez pasulja i obožava da sluša Ćanu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
Dobro bre, za gradju nije ni bitno, jel smo ishta ostalo pogodili?

ajd ovako da kazhem. jesam chesto antiprotivan, lai nisam neprilagodjen. odlichno se prilagodjavam inache bih umro verovatno, ali razumeo sam shta si hteo da kazhesh.

iako mi se emocije meshaju u odluke, na kraju ipak surovo razum odluchi. to nije uvek dobro.

dobro si primaetio da se povlachim, ali ne zato shto ne vladam situacijom, vec iz pristojnosti, kad se raspravljam sa ovim nashim devojkama, ili jer me mrzi, kad sam na politici ili naci forumu.  Smile

Vid' shta mi Mos uradi od cerke ... alo bre, pushka ce da radi.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 4X HD
Citat
ajd ovako da kazhem. jesam chesto antiprotivan, lai nisam neprilagodjen. odlichno se prilagodjavam inache bih umro verovatno, ali razumeo sam shta si hteo da kazhesh.
da, nisam se bash najbolje Odrazio, ali bitno je da si skapirao na shta sam mislio.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
mora neko da tera kontru ... jebesh forum gde se svi slazhu  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
I ja sam mislio da je Fahr sitniji.  Smile



Vrlo je poraražavajuće kad me osoba koja me poznaje na forumu sat vremena, bolje izanalizira nego vi s kojima sam razmenio preko hiljadu post-ova. Vi, s kojima sam bio ovde i u dobru... i u zlu. Mada uglavnom u zlu. Bio sam tu za vas i kad ste raskidali, i kad vas je šutnula devojka, i kad ste dobili pedalu od dečka... i smejao sam se vašim problemima.... i uživao sam čitajući vaše muke bodreći se da ima i gorih od mene...
Cinično vam kažem - hvala vam drugari moji... baš vam hvala.  Smile Zar ovako da mi vraćate... uz sve što smo prošli zajedno.
Elem.
Ovo je verovatno najobjektivnija, najistinitija a opet, tako jednostavna, analiza mog lika i dela.... ikad.
http://forum.burek.com/t464523.html
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
Evo ja cu te analiziram.  Smile

Goa je kao ja kad sam bio mali. Ne kad sam bio sitan, nego kad sam bio mali u smislu mlad. Jedino shto je on egomanijak a ja sam to postao neshto kasnije.  Smile
Poshto je brz, cinichan i sarkastichan, verovatno ima problem sa preuranjenom ejakulacijom.
Hoce da pomogne nesrecnim dushama koje se zajebu pa od nas potrazhe savet, ali to koshta. Naplata je u tome shto u tri debela pasusa opishe koliki ste debil, pa u dva objasni koliki je shmeker, ali zato je u daljem tekstu suHo zlato.
Voli da pije rakiju i da igra PES. Mislim da je vitke gradje i tu nije povukao na mene. Ako Osma zheli brata, usvojicu ga.  Smile ... i Thug4ever-a, ali on nije tema, a iskreno me je strah da ga analiziram.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Poshto je brz, cinichan i sarkastichan, verovatno ima problem sa preuranjenom ejakulacijom.

Nope... čak napotiv... dobio sam pohvalu pre neko veče.  Smile


Hoce da pomogne nesrecnim dushama koje se zajebu pa od nas potrazhe savet, ali to koshta. Naplata je u tome shto u tri debela pasusa opishe koliki ste debil, pa u dva objasni koliki je shmeker, ali zato je u daljem tekstu suHo zlato.

 Smile


Volim rakiju (kajsiju) ... ne volim PES. Smile

Mislim da je vitke gradje i tu nije povukao na mene.

Trenutno ne... ugojio sam se.  Smile


Ali znaj da bi rado spičkao tvoju dedovinu... ako si voljan da me usvojiš.  Smile
Jel ostalo nešto od dedovine uopšte?  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
jeste ... al' za malo  Smile

i prestani da se samozavaravash za ejakulaciju. zhmurenje pred problemom ti nece pomoci.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 7
zavisi ko žmuri  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Brate Fahr jeste to brzo.... i jeste Fata, Fata... al' dvaput je dvaput.
Ne trošim ja obe komore odma'.

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.