Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 220 221 223 224 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149490 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson K610i
Kako nazvati zadnjih nekoliko strana: "Kad' golupcici gugucu"  Smile Cccc...





 Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2008, 12:40:32 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Posto nisam bas omiljena licnost (ne mogu da kazem da mi to ne godi), neki me fixiraju Smile na forumu, preokupirani su mnome  Smile , ja cu analizirati, ali cu se truditi da budem fin, jer ste vi to trazili Smile

Od koga da pocnem ....

--lightsoft--   (posto je nastariji (bar ja mislim) deran na forumu, pa kao neki znak uvazavanja bla bla bla)
Iskusan momak, ne da se zbuniti. Imam utisak da svakog clana foruma poznaje dosta dobro (jedino samnom se dvoumi Smile ). Okacio je neke slike na forum i ne svidja mi se njegova frizura (lici na Bugara), sto nije cool. Ja znam da je co'ek ozenjen i da mu izlgled mozda vise i nije toliko bitan, ali treba malo da koriguje friz Smile To mu ja prijateljski savetujem. Malo mi je lighsoft neobican. Imam utisak da nekad neverovatno brzo promeni raspolozenje i utisak/misljenje o nekom/nekima. Voli posao koji radi, tj da brise potove, sa zenskim delom foruma je dosta pristojan (sto pozdravljam). Gledam mu u soljicu i predvidjam svetlu buducnost. Sta njegov nik znaci, to samo on zna!? Kontraverzna licnost Smile Ponekad se uzivi u ulogu super-extra-vizora, pa pocne da brise postove koji imaju vezu sa temom. Treba ga prijaviti SF-u Smile

--WhiteGoa-- strastven pushach Smile (ne znam sto me tako gledate?) Ako mu neko prebaci to sto pushi, spreman je da vas savata na forumu, da vam isproziva familiju i sve po spisku ... dakle, on se uzbudi, ako mu kazes da je pushach  Smile Smile (ko ne bi Smile ). Ne znam sta znacio ono "Goa". Kada bih znao, mozda bih skontao nesto vise o nasem Goi. Cenim da je mladji deran, ne zna ni on sam na koju stranu da se svrsta, posto ga cesto u'vatim da su mu postovi dosta kontradiktorni. Nekad se trudi da odbrani neodbranjivo, dosta zrelo razmislja (valjda to dolazi sa godinama koje provedesh u pusenju Smile ). Ponekad zvuci cool, ali je uglavnom prosek, decko iz gomile  Smile Nije doneo nikakve novine na forum ... deja-vu.

--B@mbin@-- Nepresusan izvor informacija, inteligencije i tako toga. U svakom slucaju neobicna osoba. Ima "nos" za prepoznavanje kvaliteta. Radi ono sto voli, kasnije, kad poraste bice shrink, pa ce da leci dushe forumasa, koji ce pre toga da polude od RaznosacPica (tak'i zi'ot Smile ) (banujte ga na vreme Smile ). Dakle, mi radimo timski, zaradu delimo 49-51 u moju korist  Smile Ima decka, kojeg gotivi (  Smile ) , ne zali se na njega, sto znaci da decko zna znanje  Smile Zivi u NS (sto dosta govori), ima dozu bunta u sebi, ali onog pozitivnog. Pozitivna osoba, ne sece vene kada cuje turbofolk. Voli da "skokne" do kutka "samo za dame" i da pari oci ... ima dosta interesantnih komentara tamo Smile

--Orfanelin-- poznatiji kao Orf  Smile (kao marka fabrike koja pravi tostere  Smile ). Odlazi sa foruma 156 puta u toku dana i svaki put to najavi da mi znamo Smile Znaci, da je odgovoran. Obesio je neke slike na forum, koje nisu imale neki odjek na forumu Smile sto znaci da je sklon egzibicionizmu Smile(jedva sam napisao ovu rec) ... elem, Orf je tipican predstavnik sa Juga Srbije. Voli da galami, dere se i nepristojan je Smile , deluje dosta impulsivno, kad mu kazes "5" on kaze "6" ... sto nikako nije cool  Smile Zelja mu je da kad poraste, vozi traktor ili neki kamion. Voli teroije zavera, to ga zabavlja.

....




Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
moje slike nisu imale odjek Smile Smile Smile

Lepo si me nasmejao mogu ti reci  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
 Smile Hahahha, posteno me nasmeja. Bugarin, haha  Smile dobro de, svakog nesto na nesto asocira.

Citat
Ponekad se uzivi u ulogu super-extra-vizora, pa pocne da brise postove koji imaju vezu sa temom
Ovo si totalno omanuo. Vidi se da me ne poznajes dovoljno. Naravno i kako bi.

Vidis stvar je u tome, da i to zvanje super-extra-vizora,  Smile extra, ... koristim i korsticu i nadalje za jednu svrhu, sve dok me ne banuju sa foruma. Da li si ti ili bilo ko drugi u pitanju, kada dodjes ovde trebas se osecati prijatno, lagodno, saznati nesto, nauciti, zezati se, razmeniti misljenja, ... Za sve to je potrebna podloga, plodno tle, gde ce sve to uspevati. Naravno da u svakom zitu ima i korova. Ne unistavajuci korov, zito bi ostalo uguseno.
Meni je do toga stalo. Da ti mozes reci kako volis da vodis ljubav sa ovime ili onime, sa onom ili ovom, da te niko ne osudjuje zbog toga, da te bolje razumeju u svojim nastojanjima, iskazanim zeljama, prohtevima, ... Nekoliko puta sam bio protiv ovoga ili onoga, ali ljudima ne ospravam mogucnost da to i kazu. Sto sam ja protiv toga, jednostavno, to u tom trenutku ili do tada nisam razumeo, shvatao, te porive ili tu vrstu zelje. Ali ne bezim od tih stvari, jer samim bezanjem i dalje ce ostati sve to u meni nerazjasnjeno. Samim tim sto o necemu nemam predstavu, ne znaci da to ne dozvolim da drugi iskazu.
Samim iskazivanjem tog drugog misljenja imam priliku se bolje upoznati i stvoriti sliku i predstavo o tome. A pokusajem stavljanja u tu poziciju, i gledanja na taj nacin dolazim do kompletnijeg razumevanja necega.
Da bi i drugi mogli tako nesto imati, i osecati se kao ljudska bica, sa svim implikacijama sto to nosi, i dalje cu orati njivu foruma i spemati je za sve moguce useve.
Naravno, ponavljam, sve dok me ne izbace.

A ti mi budi ziv i zdrav.  Smile

« Poslednja izmena: 11. Nov 2008, 14:43:24 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako ti nisi skontao da se zezam, onda stvarno .... Smile

Svidja mi s eovo tvoje razmisljanje u postu iznad  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
--lightsoft--   (posto je nastariji (bar ja mislim) deran na forumu, pa kao neki znak uvazavanja bla bla bla)
Iskusan momak, ne da se zbuniti. Imam utisak da svakog clana foruma poznaje dosta dobro (jedino samnom se dvoumi Smile ). Okacio je neke slike na forum i ne svidja mi se njegova frizura (lici na Bugara), sto nije cool. Ja znam da je co'ek ozenjen i da mu izlgled mozda vise i nije toliko bitan, ali treba malo da koriguje friz Smile To mu ja prijateljski savetujem. Malo mi je lighsoft neobican. Imam utisak da nekad neverovatno brzo promeni raspolozenje i utisak/misljenje o nekom/nekima. Voli posao koji radi, tj da brise potove, sa zenskim delom foruma je dosta pristojan (sto pozdravljam). Gledam mu u soljicu i predvidjam svetlu buducnost. Sta njegov nik znaci, to samo on zna!? Kontraverzna licnost Smile Ponekad se uzivi u ulogu super-extra-vizora, pa pocne da brise postove koji imaju vezu sa temom. Treba ga prijaviti SF-u Smile

Sto se tice Lightsoft-a mislim da nisi naveo ono glavno. Iskreno. Smile Smatram da je zdravorazumski najtolerantniji na forumu. (To je ona famozna rech na koju svaki put ovlazish kad neko spomene...)  Smile

--WhiteGoa-- strastven pushach Smile (ne znam sto me tako gledate?) Ako mu neko prebaci to sto pushi, spreman je da vas savata na forumu, da vam isproziva familiju i sve po spisku ... dakle, on se uzbudi, ako mu kazes da je pushach  Smile Smile (ko ne bi Smile ). Ne znam sta znacio ono "Goa". Kada bih znao, mozda bih skontao nesto vise o nasem Goi. Cenim da je mladji deran, ne zna ni on sam na koju stranu da se svrsta, posto ga cesto u'vatim da su mu postovi dosta kontradiktorni. Nekad se trudi da odbrani neodbranjivo, dosta zrelo razmislja (valjda to dolazi sa godinama koje provedesh u pusenju Smile ). Ponekad zvuci cool, ali je uglavnom prosek, decko iz gomile  Smile Nije doneo nikakve novine na forum ... deja-vu.

Ajde lepi mozes ti to i bolje, zdrav si, ne pusish, barem ne ovu nasu krdzu, vi iz obecane zemlje zasigurno imate i volite neke... ekoloske...   

 Smile

Ne znam sta znacio ono "Goa". Kada bih znao, mozda bih skontao nesto vise o nasem Goi.










Setih se pre neke 2, 3 nedelje Raznosaca dok sam bio na faxu. Mota se asistent oko mog stola. Ko curan paradira okolo i drzi govor. Mlad, lep decko, s jedne strane tolerantan s druge pun sebe smatrajuci nas sve ništarijama... sećam se samo da sam rekao sebi: "Ovaj me isto nervira!"   Smile

Dakle, RaznosachPica

Muskarac koji... ili zena koja... ...  Smile ... osoba koju morate da primetite na forumu. Morate jer kao sto je vec jednom saam/sama rekao/la (parafraziram): Nije bitno dal me spominju u dobru ili me spominju u zlu vazno je da me spominju. Potrudice se da ga spomenete Smile A hvala Bogu on/ona/ono ce uvek biti tu. Ne bitno kol'ko ga/je puta banovali on/ona/ono ce se uvek vracati. I to sa par fizickih modifikacija. Po tome mi se cini da privatno voli sado-mazo sa akcentom na mazo, pretpostavljam da voli da ga zena(muskarac, kucni ljubimac) shutira i shamara u krevetu.  Smile Sta god pricao, prija mu ova slava na forumu, prija mu skup slova i brojeva koji ga spominju i pricaju o njemu cak i kad je od strane nepoznatih virtualnih ljudi . Naizgled ume sa zenama, valjda ih lozi ta tajanstvenost  Smile a on ce vas zauzvrat bez pardona zvati kod obliznjeg stadiona ili nekog napustenog stana, hotela... po tome se vidi kol'ko doprinosi i kakve napore on ulaze zarad ovog foruma. Rado ce ciniti zenski deo foruma srecnim sve u svrhu sto bolje diskusije i posecenosti.
Ume da bude, povremeno, duhovit. Mislim da bih mogao s njim da izadjem da se izvristim na nekoj zurci, cenim da je dobar za provod. Ali nista preko toga. Jos uvek sam nevin na nekim delovima. I ne otvaraju mi se novi horizonti bar dok sam ziv i ona 2 sata dok se ne o'ladim.  Smile
Pokondirenost i hipokrizam mu prelazi sve granice, kao i poltronstvo. Rado ce podrzati fasizam, ugnjetavanje i popljuvati trogodisnju poginulu devojchicu ako ce mu to spasiti guzu. Nije puno dostojanstven i mislim da nema svoje JA, jesam mladji od njega ali smatram da je on jos topliji vosak i sklon je oblikovanju kome se kako ćefne. Na listi omiljenih forumasa, on mi je na samom vrhu i vara se kad kaze da nije medju omiljenima, ja volim anti-heroje, teraju me da vise ulazem u sebe i uocim sopstvene mane. Razbija monotoniju, raspiruje diskusiju i tera vas na razmisljanje.

Mogu jos dosta da pisem ali poenta je: hteli vi to ili ne, on je budućnost Srbije.  Smile Sve najbolje i da si nam jos dugo ovde!  Smile

Edit: mislim na forumu, ne u Srbiji, brinem se za tebe...  Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2008, 15:31:27 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
U glavi zena,u srcu devojchica

A u telu ribetina...  Smile

 Smile

Edit:  Smile

to troje kad sastavis - to biva idealna zemska

 Smile Smile


hvala generacijo po godinama i generacijice po zrelosti  Smile Smile


p.s. za ljubomorne devojke tj koleginice evo imam dobru volju da im pokazem par vezbica za savrseno oblikovano telo  Smile Smile


Citat
ali je uglavnom prosek, decko iz gomile 

jao , jao - ajde dobro sto za mene mislis da sam muskog pola (iskreno, ne spavam nocima zbog toga   Smile) ali sto bre Gou svrsta u gomilu ?? Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2008, 16:03:43 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Човек је постигао циљ, и то постиже ево сваким моментом овде.  Smile

Браво, браво...  Smile Ако ми икад буде требао стручњак за маркетинг, шаљем Разносачу пп.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Raznosaču svaka čast. Pažljivo si tražio čime da pecneš koga i uspeo si. Za onog Bugarina sam pala sa stolice. Mogu da zamislim Lajtovu kiselu facu kad je to pročitao. A tek Orf kako se primio za slike, baš ko što si rekao ti 5 on 6.  Smile

Goa je odmah zauzeo stav što se takođe želelo proizvesti i napisao kontru.

Bambina nije fer da na javno odgovaraš preko pp pa da mi ostali ne vidimo kako to majstorica sahranjuje pacere.
« Poslednja izmena: 11. Nov 2008, 17:04:10 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Citat
Ako ti nisi skontao da se zezam, onda stvarno ....
Da nisam , ne bih se ismejao iz srca.
Citat
Mogu da zamislim Lajtovu kiselu facu kad je to pročitao.
Uopste, nacerio sam se, a onda grohotan smeh.

A taj moj post. Jednostavno Raznosac mi je dao povoda da nesto u vezi toga kazem. To vec neko vreme zelim, al' nikako da sednem i ocukam. To bi mozda moglo biti pojasnjenje i za:
Citat
Човек је постигао циљ, и то постиже ево сваким моментом овде.

Ne terajte me da nastavim ...  Smile

« Poslednja izmena: 11. Nov 2008, 17:26:36 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 220 221 223 224 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.164 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.