Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 214 215 217 218 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142948 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
WhiteGoa
Mudar LIK, vrlo solidno "mentalno" gradjen u najboljem smislu. Balansiran u svojem razmisljanju i argumentovanju. Ko da mi je mladji brat, koji poneki put pridje mracnoj strani. Duhovit i mastovit. Precizan i umeren, retko kada zeli "otvorenu vatru" a kada dodje do rasprave, udara u talasima.
Sifra Baja do jaja.


Laser
Posebna licnost za sebe, sa karakteristicnim smislom za humor. Rasejan ali kada se usresredi moze svasta da postigne. Uvek oran za razgovor, ali lako se smori. U vecini slucajeva koncentracija mu opada da kuca sta god mu padne na pamet, ishodi su uvek tipa HA? Dobar gamer i pointdexter.
Sifra Da ti si PC.


Orfanelin
Muvator i zajebant, voli da se sali i da se zajebava. Opusteniji od opustenoga. Alkoholoh i zene su njegov prioritet a sve ostale ko jebe. Koristi svoju pamet da zavuce kada ima pravu priliku, voli da bude svuda i da bude primecen. Nezodan kada ustreba, retko kada popusta.   
Sifra Opiceni Kazanova

Dzuksi
Vrlo komukativan i lezeran lik. Mozes pricati o bilo cemu sa njim, vredja se samo kada ga zoves Dzukac. Edukovan i vodi svoju politiku po principu zivim kako mi se zivi. Ima svoj humor, i svoj stil sto ga izdvaja od vecine. Drug i ko stariji rodjak nama na netu  Smile
Sifra Zivim za sebe, tebe ko jebe

Simijon
Razborita i duhovita zena koja odmeri svakoga po zasluzi. Nebrojeno iskustvo i draz koju samo ona ume da ispolji. Dobar prijatelj, zajeban neprijatelj. Tezi da bude bez dlake na jeziku kada zagusti. Otvorena i plemenita dusha sa mladim duhom i srdacnim prisustvom.
Sifra Total Tetka

To be continued
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20080829
mob
Nokia 
Nela...znas vec  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Orfanelin
Muvator i zajebant, voli da se sali i da se zajebava. Opusteniji od opustenoga. Alkoholoh i zene su njegov prioritet a sve ostale ko jebe. Koristi svoju pamet da zavuce kada ima pravu priliku, voli da bude svuda i da bude primecen. Nezodan kada ustreba, retko kada popusta.   
Sifra Opiceni Kazanova

hvala na lepim recima   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
WhiteGoa
Mudar LIK, vrlo solidno "mentalno" gradjen u najboljem smislu. Balansiran u svojem razmisljanju i argumentovanju. Ko da mi je mladji brat, koji poneki put pridje mracnoj strani. Duhovit i mastovit. Precizan i umeren, retko kada zeli "otvorenu vatru" a kada dodje do rasprave, udara u talasima.
Sifra Baja do jaja.

Buraz  Smile  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Citat
Simijon
Razborita i duhovita zena koja odmeri svakoga po zasluzi. Nebrojeno iskustvo i draz koju samo ona ume da ispolji. Dobar prijatelj, zajeban neprijatelj. Tezi da bude bez dlake na jeziku kada zagusti. Otvorena i plemenita dusha sa mladim duhom i srdacnim prisustvom.
Sifra Total Tetka

Raven Dark

Izuzetno inteligentan, duhovit, misli brzo i ne okoliši da brani svoje mišljenje. Ima stav o životu koji deluje zastrašujuće i provokativno na prvi pogled, ali čim ga neko bolje upozna sve to dobija sasvim drugu formu. U stvarnosti je prijatelj kakvog samo možeš poželeti, uvek  tu kad treba i ne pita treba li pomoć. Mrzi samosažaljevanje i svaku vrstu hipokrizije, tada mu se otkači kontrola i kljuje oči da izvadi. Toliko mu je stoke u životu prešlo preko noge da nikom ništa ne toleriše.

Sve u svemu moje Tetkinče
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ja cu da se zahvalim u ime svih, da ne morate da spamujete sa pismenim zahvalnicama, sa sve cvecem Smile

U ime svih palih boraca NOB-a, ovim putem zelim da se zahvalim svima i u svacije ime. Zivili mi, zivio drug Tito, zivio udruzeni rad!  Smile

Ljudi, ajmo malo realnije analize ... pa nisu svi na forumu Ajnastajni i Andzeline Dzoli  Smile ... to je vazno skontati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ajde analiziraj me Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajde analiziraj me Wink
Skini gace.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Raznosaču znaš kad si uvredio neke svojim analizama. E pa većina nas se ne bavi ljudima koji im nisu simpatiočni, a ove druge analizirati i vređati nije baš neka fora.

Znam, znam, ti baš voliš da nekog malo pričepiš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ajde analiziraj me Wink
Skini gace.  Smile
koliko puta moram da ponovim da nisam zainteresovan Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 214 215 217 218 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.148 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.