Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 213 214 216 217 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142959 puta)
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
Ne znam da li postoji neko na ovom forumu ko nije makar jednom pokucao na vrata nase mile i uvek spremne da pomogne Sim Smile ...
Ova zenica, uziva veliko poverenje mnogih forumasa jer ga zaista i zasluzuje. I onda kada ne znate kome da se obratite za savet, pomoc ili vam jednostavno treba rame za plakanje...ona je tu i cini vam se da je poznajete stotinu godina. Iskrena, pronicljiva i vrlo direktna ipak ne zeli da vam stvara iluzije koje ce se rasprsiti ukoliko se grcevito drzite istih.
Vrlo je nacitana i opste obrazovanje joj je na zavidnom nivou ! Ona drzi do svojih stavova i naravno brani ih svom silinom. U politiku se vrlo dobor razume (sto me poprilicno odusevljava   Smile ) ali ponekad dozvoli  (sto je takodje jako simpaticno  Smile ) da je izjave nekih drskih clanova isteraju iz takta i ondaK...hm nije vise ona mirna i stalozena zenica, vec...lavica... Smile
Nije tipican prijatelj foruma koji je uvek rezervisan i ne drzi niciju stranu, jer ona kaze to sto misli ali stvarno (mislim da je zbog toga ljudi cene jos vise  Smile ).
I naravno tu su stvari koje nam je sama rekla o sebi a koje ne zelim da ponavljam jer su ih mnogi pre mene rekli... Smile

Toliko od mene za prvu analizu, sledi nastavak uskoro... Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Idi  Smile

Skroz si me nahvalila i sad sam se uobrazila. Imam ja i veće mane u životu.

Hajde da vidimo Nel@ kakva si ti. Bistra žena, nežna i strpljiva, ozbiljna i brižna, možda nekad depresivna i povredljiva.  Emotivna i otvorena, prostodušna, iskrena, dobroćudna. Svoje probleme rešava junački sama, a ako baš osrti da joj treba prijateljsko mišljenje pažljivo bira pred kim će se otvoriti. Jako realna u stvarnom svetu, ali kad ostane sama sa sobom maštar sa puno želja i ideja koje bi volela da ostvari, nadam se da će jednog dana kad joj život to dozvoli uspeti da raširi krila i poleti onako visoko koliko to želi.  Dobar prijatelj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
 Smile  uf bre Sim 

Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
 Smile  opet ja

Nakostreseni mali lepi devojcurak  Smile  Osma
Umetnicka dusa naravno, inteligentna takodje. Vrlo orjentisana prema svemu sto je irsko  Smile   to svi znaju...Hm ono sto je mozda manje poznato je da se iza te ponekad odbojne i odbrambeno postavljene spoljasnjosti krije jako osetljiva i osecajna devojka, ali koja vrlo dobro zna sta zeli. Jako je romanticna ( nece to da prizna za zivu glavu  Smile  ali mislim da je tako). Mladost joj dozvoljava da bude vesela, skakutava i jezicasta... (to mi se svidja  Smile ) Ume tacno da proceni i oceni kakva je ko osoba i da ponekad tvrdoglavo ostane pri svojoj proceni  Smile
Hm, nadam se da ce nastaviti da bude moj prijatelj i posle ove analize.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
pa ako nisi videla da kaze da voli romantiku  onda nisi pricala sa njom Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 :mrgreen:   u pravu si. . . sve sama fantazija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
a ti si ? Smile


IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile   Urosh    Smile

A ti? Veliki mag?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Dobrodosao Urose  Smile Smile
Mozes slobodno preci u kafanu za cavrljanje ovo je tema za analiziranje Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
pa ako nisi videla da kaze da voli romantiku onda nisi pricala sa njom Smile

 Smile  moguce...pa ne mogu ja bas sve da vidim...e sad da li sam pricala sa njom...ti sigurno jesi vise... Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 213 214 216 217 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.278 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.