Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 208 209 211 212 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149540 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala, hvala, hvala  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


* Provokator *

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 25950
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia C3
Lous Lane
Jako dobra osoba, i jaka u svakom smislu. Pravi prijatelj i dobar slusac. Nije materijalista. Sledi svoje ciljeve, ne mari za tudja misljenja. Kod nje vazi parola : "ko je sa mnom super, ko je protiv mene , bezi i ne diraj me. Bice ti zao"  Smile Smile Jako vredna osoba i brizna. Uvek nasmejana i vedra. Uvek stoji iza onoga sto kaze i radi. Voli zivotinje ponekad vise nego ljude, ali boze moj.... Smile Ovo su neke od osobina koje se meni kod nje svidjaju.

Hvala cico...  Smile  Moram da se slozim sa svime jer je tacno... Smile 
Pogotovo ovo za zivotinje.   Smile
IP sačuvana
social share
"Everybody lies.The only variable is about what." 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Evo malo i mog viđenja pojedinih forumaša:

RaznosačPica: momak sa neverovatnim smislom za humor, mada na momente pomalo vulgaran, ali uspeva da to pretvori u dinamičnu provokaciju koja izaziva burne reakcije konzervativaca, mada mi se čini da mu je to upravo i cilj. Prema članovima se ophodi shodno njegovom viđenju njihovih osobina. Ne trpi predrasude, lažne moraliste i licemere, ima urođeni radar za takve osobe i zbog toga ih provocira, ne brinući o granicama "pristojnog".

Anea: devojka koja ima visoke ambicije, i spremna je da gazi sve pred sobom da bih ostvarila. Bez obzira na mnoge sukobe koje sam imala sa njom, ipak mislim da je prava Anea dobra, ali pomalo uplašena devojka. Voli da drži stvari pod kontrolom, i najviše se boji haosa i "anarhije", jer se tada oseća nesigurno. Ima dosta predrasuda koje je sputavaju, ponekad mi se čini da je zarobljena u kavezu malograđanštine, koja uopšte ne pristaje njenoj inteligenciji i obrazovanju, koje je očito.
Na momente voli da provocira druge da bi sebe uzdigla, ali to ne čini iz zle namere, već se tako oseća sigurnijom i zaštićenom. Anea, izađi iz tog gray mass kaveza.

Razzmazena: devojka koja je shvatila i prisvojila ono što možda ja i ostale nismo - atraktivna devojka = uspešna devojka. Dobar izgled i gvozdena vrata otvara. Ulaže u sebe, voli da se exponira i ističe tačno one kvalitete koje kod muškog roda imaju najveću prođu, što dokazuje da nije glupa. Tačno zna šta radi i zašto to radi. Na momente deluje naivno, ali to se može pripisati njenim godinama, mada ipak smatram da bi trebala da se malo opusti, jer nije pod svetlima reflektora.

Lolana: duša od čoveka, ali veoma uplašena. U njoj sve vri od želje da uradi nešto ekstremno zabavno, da prekorači granice koje joj je (pretpostavljam) okolina nametnula, ali nikako da skupi hrabrosti.

Rinaka: dobar čovek, zreo muškarac sa jasno definisanim stavovima, spreman da prihvati svakog ko mu se učini simpatičnim pa makar taj neko bio sušta suprotnost njemu. Stabilna ličnost i odan prijatelj, poštenje i iskrenost su osobine koje najviše ceni kod drugih.

Bambina: devojka zatvorena prema svemu što joj je nepoznato, nespremna da prihvati različite ljude i stavove, i to iz straha da ne izgubi sebe (ili makar viziju sebe). Nije iskvarena, jednostavno se samoproklamovala za kompetentnu osobu da sudi o drugim ljudima i njihovom načinu života, pa ako se to kosi sa njenim stavovima, spremna je da koristi neku vrstu negativne kritike koje neretko prerasta u pravu provokaciju.
Verujem da ume da bude anđeo, ali se boji da to pokaže iz straha da je neko ne povredi.

Nisam Frojd, možda su ovo obična lupetanja, ali to je moje subjektivno mišljenje. Sve što sam napisala iskreno mislim.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Lolana: duša od čoveka, ali veoma uplašena. U njoj sve vri od želje da uradi nešto ekstremno zabavno, da prekorači granice koje joj je (pretpostavljam) okolina nametnula, ali nikako da skupi hrabrosti.


 haha, pa hvala tarantulice za ovo prvo ( ja i ne mislim za sebe da sam narocito dobra  Smile)
 sto se tice ovog  drugog , moguce da je to - stege patrijarhalnog vaspitanja nikako da olabave malo  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240

To je bilo moje viđenje tebe i ostalih osoba koje sam ovde navela...verovatno sam u mnogim stvarima pogrešila, ali ne poznajemo se lično, ovo sam izvukla iz tvojih postova  Smile

A i uostalom, tvoj potpis govori da težiš ka dobroti, što je u svakom slučaju krajnje pozitivno.  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
devojka zatvorena prema svemu što joj je nepoznato, nespremna da prihvati različite ljude i stavove, i to iz straha da ne izgubi sebe (ili makar viziju sebe).
Apsolutno netačno, ali kad malo bolje razmislim, uvek sam, pukim slučajem, baš u diskusijama sa tobom pokazivala svoje ekstreme.  Smile Smile

Citat
Nije iskvarena, jednostavno se samoproklamovala za kompetentnu osobu da sudi o drugim ljudima i njihovom načinu života, pa ako se to kosi sa njenim stavovima, spremna je da koristi neku vrstu negativne kritike koje neretko prerasta u pravu provokaciju.
Odlično, zaista, ni ja ne bih ovo bolje rekla.  Smile Smile

Citat
Verujem da ume da bude anđeo, ali se boji da to pokaže iz straha da je neko ne povredi.
Još jedan pun pogodak. Samo što ona jeste anđeo, ali ti retko pokazuje.  Smile Smile

Nisi Frojd, ali ti odlično ide.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
tarantulica  - Izgleda mi veoma prijatna kao osoba koja voli da se druzi i koja voli da bude prijatelj sa osobama
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@mrgec Hvala  Smile
@tarantulice hvala Smile

ima neke istine i u jednom i u drugom postu ...

Oduzicu se obecavam ...  Smile

@SF  Smile Nemam ni zelju, ni volju da dalje sirim ovu raspravu ... Prosto mi nije zanimljivo ... (potrajalo bi)
 Ali ako insistiras ... Nije problem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Anea: devojka koja ima visoke ambicije, i spremna je da gazi sve pred sobom da bih ostvarila. Bez obzira na mnoge sukobe koje sam imala sa njom, ipak mislim da je prava Anea dobra, ali pomalo uplašena devojka. Voli da drži stvari pod kontrolom, i najviše se boji haosa i "anarhije", jer se tada oseća nesigurno. Ima dosta predrasuda koje je sputavaju, ponekad mi se čini da je zarobljena u kavezu malograđanštine, koja uopšte ne pristaje njenoj inteligenciji i obrazovanju, koje je očito.
Na momente voli da provocira druge da bi sebe uzdigla, ali to ne čini iz zle namere, već se tako oseća sigurnijom i zaštićenom. Anea, izađi iz tog gray mass kaveza.

Predrasude su nesto lose?

Hint: Grizzly Man...  Smile

Ali, hvala ti sto si svojim analizama pokazala da su moje predrasude i te kako utemeljene...  Smile

« Poslednja izmena: 21. Okt 2008, 07:28:37 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Pozdrav svima onima koji su moje "analiziranje" shvatili na način na koji sam i želela da shvate - kao moje mišljenje o njihovim vrlinama i manama, a ne kao olajavanje. Primetićete da u suštini, nemam loše mišljenje o vama, jer znam da u svakom čoveku postoji dobro/loše i da je stvar samo u balansiranju.

Bojan.c - hvala ti, što se toga dela tiče si u pravu, ali očekivala sam i neku negativnu kritiku  Smile

Naravno, Anea čak ni ovde nije bila kooperativna, mada me čudi kako osoba visokog obrazovanja može da ima predrasude (za koje smatra da nisu ništa loše Smile) i da tako slepo stoji iza njih. To je odlika zatucanih ljudi i malograđana. Kako god, Anea, ja ti se iskreno izvinjavam ako sam ti pogodila neku no-no žicu, ali to cinizmom nećeš rešiti. Jednog dana ćemo se verovatno upoznati i onda ćeš uvideti da ja nisam neki frenetični narkoman, provokator i generator krize ovog foruma, što će ti ljudi koji me zaista poznaju (i veruju) potvrditi.
Do tada pozdrav i sve najbolje.
« Poslednja izmena: 21. Okt 2008, 07:58:01 od tarantulica »
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 208 209 211 212 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.