Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 199 200 202 203 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149480 puta)
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Pica Raznosac:

Prilicno bistar, ali ne i pametan. Jer bistar plus iskusan je pametan. Svoje stavove braniti argumentima. To je redak slucaj u ovoj nasoj zemlji. Takodje je i prilicno tolerantan, sto je takodje retkost kod pripadnika politicke opcije koju on zastupa, i pored toga sto je bas oni zagovaraju. Takodje bi zeleo da mu se izvinim za nesto sto sam napisao ne jednom drugom forumu. Opravdanja nemam, ali objasnjenje je da sam bio nervozan.   
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Vako za moju prvu analizu odobracu jednog very special boya - LaserXP:

vako prvo idemo na dobre osobine - momak je dobrodushan i prijateljski nastrojen. Zna se smejat drugima, al prihvata malo teze shale na svoj rachun. Takodje je vrlo kompetativna osoba - mora da se takmichi pa makar znachlo boravit na kompu non stop. Shto me dovodi do onog glavnog - previshe je za kompom. To dosta utiche na neke njegove osobine - gubi pouzdanost, preovladava mu nesigurnost i stiche negativan kompleks o sebi. Dosta mu je bitno shta drugi misle, al trudi se borit protiv toga. Ima smisla za humor, ali boji ga se pokazati u javnom zivotu. Takodje mu utiche i na nesigurnost kod cura. Ako nastavi tako - zatvorit ce se u sebe i zavrshice u samosazaljevanju. Laseru izadji napolje and show them who is the men! Nadam se da se ne ljutsh na ovoj analizi - ovo ti govorim za tvoje dobro i kao drug. Smile

I da - chovjeka smetaju formati slika previshe Smile
« Poslednja izmena: 03. Okt 2008, 15:11:25 od Dzuksi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Simijon  ( kao jedna od najupecatljivijih  osoba na forumu ) ;

-zena u zrelim godinama sa  energijom  devojke od dvadesetak .mislim da ce uvek biti mlada duhom , sta god da joj se desi u zivotu , izborice se
  odmahnuti rukom ,vratiti u  telo i dusu  devojcice - ''hajde deco , gde smo stali ''?     
-primetila sam da je muzicki obrazovana , jeste da je njen m.pravac meni  nepoznat ali oseca se koliko  uziva u  dobroj pesmi  Smile
-jedna realna zena koja svakom problemu prilazi  detaljnom analizom (tipicno za device )
-osoba kojoj uvek mozes da se obratis za pomoc i koja ce ti svojim savetima sigurno pomoci
-mislim da je  dosta  temeperamentnije naravi u realnom zivotu i da se na forumu trudi da bude stalozena i pribrana , mada je mnogi nerviraju , to
zadrzava za sebe
-mislim da je jako zadovoljna izborom  svog zivotnog partnera jer ne zvuci kao zena nezadovoljna  brakom
-veliki je gurman i to ne voli kod sebe
-ima bujnu mastu i  na temi ''kafana'' uvek daje najkreativnije odgovore ,koje smisli u trenutku
- mislim da je jako dobari pravican roditelj , povremeno strog ali opet  emotivan ( mada to i nesto preterano ne voli kod sebe )

nadam se da sam uspela  da koliko toliko  procenim simijon ( mada , ne mogu da se pohvalim da u realnom zivotu  imam zavidnu moc  procenjiavanja
ljudi , pogotovu onih  losih )
Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Lolana simpatična devojka koja se javlja na forumu u talasima. Nekad je vrlo aktivna, nekad malo manje. Iz gornje karakterizacije moje malenkosti vidi se da dobro prati i pamtiono što drugi pričaju i rade na forumu.

Dobronamerna je u svojim kritikama, zato je protivljenje nervira. Ne odstupa od svojih stavova nego se bori da pokaže kako je u pravu. Voli sebe i važno joj je šta o njoj misle drugi.

Komunikativna je ali se zadržava na konkretnim temama. Vrlo je ozbiljna.

Veruje u ljude, u dobrotu i ispravnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



 hahah, pa hvala Simijon, ima dosta istine tu  Smile

 sto se tice moje analize , odabrala sam bas tebe jer sam te odmah primetila i izdvojila  po uclanjenju na forum . u principu , i danas mesam neke
 osobe i nikako ne mogu da ih zapamtim i  karakterisem ( naravno , neci imenovati nikoga ). Smile
 
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Veoma si me dobro procenila. Drago mi je da sam ti upečatljiva.

U stvari volim što sam gurman, ne volim posledicu a to je gojenje i dijeta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Next victim:

Orfanelin

ovo je chista verzija veseljaka, trudi se da zivi od jutra do sutra.Mnogo je racionalan i snalazljiv shto se tice odgovora. Vidi se da voli da pomogne ljudima i da dobre savjete, ali vece mu je zadovoljstvo zajebavanje istih (ne mogu da ga krivim Smile). Desi se da mu se to odbije i od glavu, ali prihvata to. Imam osjecaj da svakom moze i zna spustit, ali iz nekog shazaljenja ne radi to Smile Strastveni navijach, koji nece tako olako napustit drustvo. Voli shvasta i otvoren je za nova iskustva. Inteligencija mu je jacha strana ali ne voli se razbacivat njom, osim u sluchaju zajebancije. Za njega su zenske posebna tema - i na njih bi mogo da potrosi dosta kvalitetnog vremena za ono shto planira (bilo da je zajebavanje, udvaranje ili neshto trece).....
« Poslednja izmena: 05. Okt 2008, 14:29:42 od Dzuksi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 Smile i am the best Smile

fala na lepim recima Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
A sad malo jaaaaaa...  Smile
Sledi analiza određenog broja članova, pretnje na pp primam prepodne, banove uveče, hvala.  Smile
Analize su u polu-šaljivom tonu, ali stojim iza svega napisanog.
Dodala sam svakom članu alternativni nick - on bi, po mom mišljenju, najkraće mogao opisati datu osobu.
Da ne filozofiram mnogo u uvodu, da krenemo:

osma_putnica:

Umetnička duša, izrazito emotivna, to nevešto krije simpatičnim smislom za humor. Izrazito vedra, ponekad ne ume sasvim da iskulira i ume da padne na prvu loptu, to jest, da se iznervira. Pomalo živi u nekom svom svetu, ali ima i te kako dodir sa realnošću. Ima svoje kriterijume stvarnosti kojima se vodi, a u teškim situacijama spas nalazi u sopstvenom svetu. Ne opterećuje se banalnim stvarima, prilično je otvorena i iskrena. Nikada ne napada prva, ali ume da uzvrati, i te kako. Ko je sa njom dobar, može da računa na nju uvek, a onaj ko nije - neće mu poklanjati posebnu pažnju, ali isto tako neće propustiti da ga tu i tamo 'opauči'. Komunikativna je i vesela, brbljiva, u simpatičnom smislu.  Smile
Alternativni nick: Zvrk

simijon:

Simijon svoj duh čuva mladim, takođe je iskrena i neposredna, ponekad i previše. Ponekad ume da bude zlopamtilo i ne libi se suprotstavljanju drugima. Ima oko sebe svoje sledbenike ( Smile ), koje je svojim mladalačim sklonostima oborila sa mogu. Veliko znanje i iskustvo, dobri saveti i komentari na mestu. Ako misli da je u pravu, nema sile koja će je pokolebati. Mislim da voli tračarenje, onako uz kaficu. Ne trpi autoritet, te verujem da je pravi demokrata u duši. Ponekad je nefleksibilna, mada ume da popusti ako oceni da bitka nema svrhu. Izgrađena osoba, društvena, sa kojom se uvek nađe tema za razgovor. Beži od proseka, mada ne ide do ekstrema. Najčešće zaštitnički nastrojena, ljubazna, ali nezgoda ukoliko ugrozite njenu slobodu na bilo koji način.
Alternativni nick: Forum_mama

Fahrenheit:
Za njega imam samo jedan komentar: trebalo bi ga klonirati u 3.000.000 primeraka.  Smile
Alternativni nick: Znalac-intelektualac

Mrgec:
Mrgi je pravi drugar, iskren i spreman da pomogne kad god je potrebno onome ko to zaslužuje. Onima koji ga nerviraju odgovara ironijom, ponekad ih ismeva. Ponekad se lako naljuti, ali i odljuti. Zabavan je, i sa njim se uvek može o nečemu pričati. Poštuje žene i smatra da ih treba sluštati (5 bambija za Mrgija ood mene  Smile ); nije sklon konfliktima, ali jaoj vama ako ga slučajno nagazite, a tek namerno - bolje bežite što pre i što dalje. I kad je u problemima, to se neće videti po njemu, jer uvek ima određenu dozu humora sačuvanu uz sebe, 'za crne dane'.  Smile Bistar je, nije rob predrasuda i ali ponekad zna biti prilično zadrt.  Smile
Alternativni nick: nema alternativnog, on je mrgec, i tačka.  Smile

Anea:
I njena analiza je odrađena, samo bih dodala da mi se čini da je u prirodi stidljivija i povučenija nego ovde.  Smile Kuva odličan nes, koliko se sećam.  Smile Ume da se šali, ali i da vidi kada pretera; ovde je ili vole ili ne, retko ko je na nju ravnodušan, i sa time se ona odlično nosi. Opet da ponovim: načitana, informisana i obrazovana, te inteligentna, tako da teško može ostati bez argumenata. Ipak, postoje stvari koje su joj svetinja, i u njih ako neko dirne, u stanju je da se s pravom razgoropadi.
Alternativni nick: Kontorverzna_ličnost_Burek_foruma

SerbianFighter:

To vam je, jednom rečju, gazda.  Smile Elem, energičan je i sposoban, ali ponekad nestrpljiv i netolerantan, ali nikad bez razloga. Ipak, nije zlopamtilo, i ako ga baš niste razbesneli (a to ćete najlakše uspeti glupošću ili neodmerenošću), pružiće vam drugu šansu. Sa njegovim strpljenjem ne treba se igrati, nikako, jer ako u njemu stvorite neprijatelja, tu nema 'leba - nema nazad. Veoma je emotivan (što teško pokazuje, ali se vidi). Lako upoznaje ljude, ima urnebesan smisao za humor i obožava malo represivnije metode za rešavanje problema.  Smile Ako vam trebaju časovi diplomatije, a pritom niste iritantni, slobodno mu se obratite.  Smile Osoba od poverenja, veoma rano je sazreo, i ume da oprosti, ukoliko smatra da je ta osoba vredna oproštaja.
Alternativni nick: TheGodfather  Smile

WhiteGoa:

Simpatično i inteligentno, mlado momče, koji mnogo vidi i mnogo zna za svoje godine.  Smile Odličan sagovornik, bilo da pričate sa njim o smrtno ozbiljnim temama, ili se samo zezate. Smisao za humor mu je vrlo interesantan, a u raspravama veoooma argumentovan. Ne podnosi površnost kod ljudi i često je ismeva. Još je mlad, pa mu ne mogu zameriti što nosi roze majice  Smile . Mislim da je odgovoran, ali takođe emotivan i empatičan, kad hoće.  Smile Sviđa mi se to što zna da se zeza sa ljudima, a da je to sa ukusom i bez zle namere.
Alternativni nick: Dečko_koji_obećava  Smile

RaznosacPica:
Maltene celom forumu zadaje glavobolje, na ovaj ili onaj način. Obožava da se zeza i sprda sa ljudima, delom zato što je elitista. Zna vrlo dobro gde je granica i namerno je prelazi. Voli da izvrgava ruglu ljude koji su 'zatucani', ali i fanatike svih vrsta. Iza njegove urnebesne pojave krije se pametan dečko, ozbiljan, simpatičan, samo to nerado pokazuje.  Smile Smisao za humor mu je ponekad na granici sa ukusom (što mu ne umanjuje urnebesnost  Smile ), i celo ovo forumsko bivstvovanje shvata kao veliku šalu. Liberalan i tolerantan, do krajnjih granica.
Alternativni nick: Aladin  Smile

Kraj prvog dela...
« Poslednja izmena: 09. Okt 2008, 22:24:24 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
mob
Tel.Me Your.Number
Ja tek sad video "opise" Smile

Vako za moju prvu analizu odobracu jednog very special boya - LaserXP:

...al prihvata malo teze shale na svoj rachun.
....
 Nadam se da se ne ljutsh na ovoj analizi - ovo ti govorim za tvoje dobro i kao drug. Smile

To je jedino što si pogrešio... možda nisi video komentar za onu fotku Smile Smile

Ima smisla za humor, ali boji ga se pokazati u javnom zivotu.

Jbg... kad moram da objašnjavam fazon Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 199 200 202 203 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.