Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 198 199 201 202 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149020 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Razmazzena žena mačka u pravom smislu te reči. Sama je sebi najveći prijatelj. Stoji sa obe noge čvrsto na zemlji. Radi za novac, izlazi za svoje zadovoljstvo, novac troši na sebe. Investira u svoju buidućnost jer je svesna da joj mladost neće trajati za uvek, ali to ne znači da je zaboravila da živi sad. Tačno zna šta želi i šta ne želi. Svoje stavove izražava otvoreno čak i kad je svesna da će to izazvati sukob. Ne napada druge ali ne da ni na sebe. U tuđe probleme se ne petlja. Ima moje puno poštovanje.

100% pogodjeno. Svaka cast. Ali to je za ocekivati od tako inteligentne osobe kao sto si ti.
Hvala sim . Zaista mi znaci tvoje postovanje ...  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
'bes mi ma' ...Vi se necete smiriti, dok neko na forumu stvarno ne baci kashiku  Smile Pa ove hvala, hvalospeve, zahvalnice ... mis'im stavrno  Smile Pa ni da je rikn'o nosilac spomenice NOB-a, ne bi ga ovoliko hvalili  Smile
Ajmo mali realnije  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
ajde analiziraj me Wink ali smisleno necu se ljutiti  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Citat
Stoji sa obe noge čvrsto na zemlji.
Smile Jm, uvek ??  Smile Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
molicu lepo, bez off-a 
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Iako su mi preostale dve analize..... evo jedna vanredna...
Iz dana u dan, on gotovo da moli: ‘Nahranite me, umreću.... molim vas, analizirajte me...’ Odgovora nema...
Poslednjim atomima svoje snage pokušava: ‘Mogu li ja sam sebe da analiziram?’… Nije važno od koga, važno je da čuje bilo šta loše o sebi da bi mogao da preživi. Nema odgovora... On se gubi, nestaje... šapuće... ‘primetite me... dajte malo ‘kavge’.’ No… uzalud… Postaje senka, niko ga više ne primećuje, niko ne odgovara na njeguvu provokaciju… On izaziva… nema odgovora…
To ga kida…. Struže ga iznutra, postaje neprimetan… Hej, pa on stvarno nestaje!!! I... kako ga ne bismo izgubili (a to bi bila šteta) ... ja sam odlučila da nahranim njegovu dušu (iako sam mu obećala da neću) i da mu dam nadu da još uvek postoje ljudi koje direktno u srce udaraju njegove žalopojke... Dakle.... zašto je greota izgubiti Raznosača? Prvo.... širi pismenost... složićemo se da je jako teško kod njega naleteti na neku pravopisnu ili gramatičku grešku... Drugo... ovaj.. drugo... hmmmm... nema drugo, ali, i ovo prvo je od njega previše... S druge strane... premalo!! Izuzetno bistar momak, na žalost, svoju bistrinu pokazuje na pogrešan način. Dosetljiv i pametan, ali, ne dovoljno da pokaže svoje prave kvalitete i vrline. Voli da ga mrze.... Međutim, mržnja je suviše jako osećanje da bi se usmerilo ka nekome kao što je on, ili, makar na deo njega koji je nama servirao. Veliki provokator... nekad i realan... sa uvek dobro smišljenim odgovorom za svakoga... Željan dokazivanja i svestan da je mnogo načina za nešto takvo, on je odabrao ulogu ‘lošeg momka’ i igra po svojim pravilima... često ih nekome nametne i tada je srećan... a ako suparnički tim obrne pravila u svoju korist, on se povijenog repa povlači smišljajući tačku za novi nastup ili tražeći novu žrtvu...
Ispod njegovog lica... onoga što mi vidimo, zapravo je momak, čovek, žena, devojka, šta god.... koji, pored toga što trenira strpljenje drugih, trenira i sebe u igri – kako se istaći i prilagoditi u ‘surovom svetu’... Mislim, da svojim kvalitetima može dokazati da je daleko mudriji od ovoga što pokazuje...
Raznosač...
Rado bih ti stala na crtu.... ali, nekoliko je razloga zašto to neću uraditi... Prvo, plašim se da bih mogla postati ista kao ti, ja i tako imam afiniteta ka dokazivanju sebe same.... Drugo... ne verujem da si dovoljno hrabar za takav korak... i treće... stvarno mi je žao da se u potpunosti istrebi ta tvoja vrsta.... Ovo ti je dovoljan obrok za neko vreme... zato, ne troši kalorije na suvišne komentare, čuvaj snagu... Teška vremena će možda doći, a nikad se ne zna, možda će nam biti potreban vođa sa svim osobinama koje si ti naslikao na platnu svog postojanja.... Samo.... Teško da će iko poverovati da se ispod svih tih boja krije upravo takva i skica...
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
odlicna analiza Wink vise pesnicka nego psiholoska ali u svakom slucaju odlicna Smile stvarno si talentovana za procenjivanje ljudi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
.... da se nadovezem na ... analizu .. lepe ...


.. daklen ... sila koja koja usporava kretanje coveka napred je delimicno sila "trenja" , a delimicno je negativna .... da ilustrujem ... na primer ...  neznanje, glupost, imbecilnost to su "sile" cistog trenja ... s druge strane ... misticnost, ludilo, samounistenje ... su sile negativnog kretanja .. i deluju u odredjenim smerovima ... znamo sta fanatik moze da uradi ... i mozemo preduzeti preventivne mere ... mozemo ga prosvetiti, ubediti i mozda usmeriti ... pretvoriti njegov porok u vrlinu .. ali ne znamo sta divljak ili imbecil moze da uradi ... i sa njima se mora postupati kao s inertnom masom bez razuma ...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
o... hvala na dopuni  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Iako su mi preostale dve analize..... evo jedna vanredna...
Iz dana u dan, on gotovo da moli: ‘Nahranite me, umreću.... molim vas, analizirajte me...’ Odgovora nema...
Poslednjim atomima svoje snage pokušava: ‘Mogu li ja sam sebe da analiziram?’… Nije važno od koga, važno je da čuje bilo šta loše o sebi da bi mogao da preživi. Nema odgovora... On se gubi, nestaje... šapuće... ‘primetite me... dajte malo ‘kavge’.’ No… uzalud… Postaje senka, niko ga više ne primećuje, niko ne odgovara na njeguvu provokaciju… On izaziva… nema odgovora…
To ga kida…. Struže ga iznutra, postaje neprimetan… Hej, pa on stvarno nestaje!!! I... kako ga ne bismo izgubili (a to bi bila šteta) ... ja sam odlučila da nahranim njegovu dušu (iako sam mu obećala da neću) i da mu dam nadu da još uvek postoje ljudi koje direktno u srce udaraju njegove žalopojke... Dakle.... zašto je greota izgubiti Raznosača? Prvo.... širi pismenost... složićemo se da je jako teško kod njega naleteti na neku pravopisnu ili gramatičku grešku... Drugo... ovaj.. drugo... hmmmm... nema drugo, ali, i ovo prvo je od njega previše... S druge strane... premalo!! Izuzetno bistar momak, na žalost, svoju bistrinu pokazuje na pogrešan način. Dosetljiv i pametan, ali, ne dovoljno da pokaže svoje prave kvalitete i vrline. Voli da ga mrze.... Međutim, mržnja je suviše jako osećanje da bi se usmerilo ka nekome kao što je on, ili, makar na deo njega koji je nama servirao. Veliki provokator... nekad i realan... sa uvek dobro smišljenim odgovorom za svakoga... Željan dokazivanja i svestan da je mnogo načina za nešto takvo, on je odabrao ulogu ‘lošeg momka’ i igra po svojim pravilima... često ih nekome nametne i tada je srećan... a ako suparnički tim obrne pravila u svoju korist, on se povijenog repa povlači smišljajući tačku za novi nastup ili tražeći novu žrtvu...
Ispod njegovog lica... onoga što mi vidimo, zapravo je momak, čovek, žena, devojka, šta god.... koji, pored toga što trenira strpljenje drugih, trenira i sebe u igri – kako se istaći i prilagoditi u ‘surovom svetu’... Mislim, da svojim kvalitetima može dokazati da je daleko mudriji od ovoga što pokazuje...
Raznosač...
Rado bih ti stala na crtu.... ali, nekoliko je razloga zašto to neću uraditi... Prvo, plašim se da bih mogla postati ista kao ti, ja i tako imam afiniteta ka dokazivanju sebe same.... Drugo... ne verujem da si dovoljno hrabar za takav korak... i treće... stvarno mi je žao da se u potpunosti istrebi ta tvoja vrsta.... Ovo ti je dovoljan obrok za neko vreme... zato, ne troši kalorije na suvišne komentare, čuvaj snagu... Teška vremena će možda doći, a nikad se ne zna, možda će nam biti potreban vođa sa svim osobinama koje si ti naslikao na platnu svog postojanja.... Samo.... Teško da će iko poverovati da se ispod svih tih boja krije upravo takva i skica...

Poljubio bih te, onako drugarski (mada Smile ) u chelo. U svakom slucaju hvala, ubola si dosta toga. Ma i nisam ja bas tako pametan, kao sto se pravim  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 198 199 201 202 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.