Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 192 193 195 196 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149275 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
Ne šlihtaj Kin se nego lupi analizu : ))

Kinkel - Umereno neumeren, dvosmisleno nedvosmislen, neozbiljno ozbiljan pričljiv čovek..... Prilagodljiv svakoj situaciji, čak i svoju zbunjenost ili nezainteresovanost na jedan simpatičan način okrene u vid šale. Često ume da se uhvati za 'jednu slamku' i ne pušta dok ne uvidi da ista tone.... Drži konce u svojim rukama, čvrsto stoji na zemlji, ume da bude samokritičan, realan je i priznaje greške, ali na način da sagovornika ostavlja u nedoumici. Sa njim nikada nije dosadno jer će i u najkritičnijim situacijama optimistički sagledati situaciju i iz nje izvući najbolje rešenje i time i sebi i ljudima oko sebe izmamiti osmeh na licu.... I tako... mogla bih ja o Kinkelu još mnogo toga, ali, s obzizrom da mi je mnogo drag, verujem da bi i ovo izgledalo, da, da, kao jedan vid šlihtanja (da i ja zaradim čokoladu) ... E da.... izuzetno kulturan, pažljiv i iskren... pa kud god ga ta iskrenost odvela...


... takodje ... dobra analiza ... iznenadila si me ...  Smile ... bice i za tebe cokolade .. 100%

------------------

.. ja bas neznam da analiziram ljude ... zapravo znam ... ali neznam kako to da napisem ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pa smisli pocetak posle ide samo od sebe Smile

Tipa Kinkel je porodican covek koji se na taj zivot i nije najbolje navikao jos uvek. Voli zezanje ali na njegov nacin i voli da zeza ljude oko sebe ponekad sa merom ponekad ne, ali u globalu ume da nasmeje i ima smisla za humor. Ima pravu rec za svakog coveka ! Ako pokusas da mu skrenes paznju na neku njegovu gresku ili na nesto sto ti smatras greskom odreagovace sa dostojanstvom odnostno nece se povuci u sebe i mrmljati sebi u bradu nego ce reci sta misli. Ima dobar odnos za zenama i iste mu veruju  Smile Smile

to je onako bez pripreme  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
"Ako pokusas da mu skrenes paznju na neku njegovu gresku ili na nesto sto ti smatras greskom odreagovace sa dostojanstvom odnostno nece se povuci u sebe i mrmljati sebi u bradu nego ce reci sta misli. Ima dobar odnos za zenama i iste mu veruju"

eto... Orfa i ja se dopunjujemo : ))  Sa ovim se apsolutno slažem : )) (posebno poslednja rečenica)
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Kin gotov si, sad će tvoju sliku staviti na zid kafane i rezervisati ti sto.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kinkel- Bistar, kritičar drugih, duhovit, simpatičan sagovornik, požrtvovan muž i otac. Ozbiljniji nego što bi morao da bude. Strog prema sebi ali i prema drugima podjednako. Ume da se šali na onaj grubi način momaka sa asvalta i da prihvati takvu šalu, ali nije neodmeren. Kad je izazvan ne odstupa ni za pedalj. Drži reč.
Zvuci kao posmrtno slovo  Smile pu pu daleko bilo  Smile
"Pepeo pepelu, prah prahu"  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Sony xperia
Kinkel- Bistar, kritičar drugih, duhovit, simpatičan sagovornik, požrtvovan muž i otac. Ozbiljniji nego što bi morao da bude. Strog prema sebi ali i prema drugima podjednako. Ume da se šali na onaj grubi način momaka sa asvalta i da prihvati takvu šalu, ali nije neodmeren. Kad je izazvan ne odstupa ni za pedalj. Drži reč.
Zvuci kao posmrtno slovo  Smile pu pu daleko bilo  Smile
"Pepeo pepelu, prah prahu"  Smile Smile Smile Smile
Smile

Kada ste tuzni, ili nesto ne ide, procitajte Raznosacev komentar,
veselost i radost ce doci, kao sa neba dar.
 Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ajd' reci da ne zvuci tako? Znas ono kad neko baci kashiku, pa pre nego sto ga pokopaju, citaju fore tipa "o pokojniku sve najlepse"  Smile Smile Smile
Koliko puta sam morao da izadjem iz crkve, jer nisam mogao da obuzdam smeh  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Sony xperia
Ma idi begaj,  Smile jos se kikocem.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Malo ozbiljnosti nije na odmet.... Dve moje analize.... makar pokušaji... : ))


Žena zarobljena u svojoj mladosti, ili, žena koja vođena parolom ’nikad nije kasno’ pokušava nadomestiti propuste iz svog ranijeg života. Kako ja vidim Sim?
Sedi za kompom, smeška se nekim komentarima, i u glavi smišlja kako da odgovori... ne ide joj u skladu sa godinama da bude previše neozbiljna, a opet ne želi da zvuči i kao neka tetka... Neko se pojavljuje iza nje, ona besna što je u mislima prekida (bilo ko, pa makar to bila i mačka) odmahuje rukom, možda i drekne (a o telefonu da ne pričam, verujem da je nervozna ko zna koliko puta došla u iskušenje da ga baci)... dakle, nastavlja...pažljivim odabirom reči dolazi do načina da svakoga ispoštuje, pomogne, i ne uvredi... prilagodi se sagovorniku.... Prija joj neobavezna šala, ali, nikada nije dovoljno opuštena čak joj i smeta (što nikada neće priznati) kad neki (a ja sam naišla na par takvih, zapravo, dvoje) na nju gledaju kao na mamu, učiteljicu ili onu stariju komšinicu sa kojom samo što ne počnu na Vi, no ona u skladu sa njihovim ponašanjem i za njih pronađe savršenu reč... i nakon što je dala odgovor, smireno i opušteno se okreće i prijatnim glasom upita (onog ko se pojavio) ’šta ti treba?’ Ako može da pomogne, ustaće i učiniti šta je u njenoj moći, ako ne... ’idi snalazi se’ ... Realno sagledava svet, čak toliko realno da počinju ozbiljno da je plaše globalno zagrevanje, crna rupa, nova stranka Tome N. I tako dalje.... Inače, izuzetno jaka i stabilna žena, pretpostavljam i jako dobar prijatelj onima koji zaslužuju njeno prijateljstvo...  Dakle, ovo je slika koju ja vidim kad ispod Simijon plavo svetli ’prisutan’ ... Možda nisam pogodila ili potrefila ništa... Ali, jedno je sigurno – Sim, po meni, jedan od tri najupečatljivija  lika na forumu...   Smile

Drugi.... Izuzetno bistra i inteligentna devojčica sa velikim potencijalom. Ispod maske buntovne i hladnokrvne devojke krije se veliki emotivac, ponekad nesigurna u sebe, ali, realna i hrabra cura. Ne otvara se previše, ne pokazuje često svoje emocije, ubeđena je da je to baš ono što je ispravno, a veliku količinu osećanja potiskuje u sebi... Naravno, kao i svaki nadareni, talentovani umetnik... Šala je njen vid života, odgovoriće na provokaciju, ne žesti se zbog neprikladnih izjava (možda ponekad) i guraće do kraja... Ipak, kad shvati da je preterala ona će se lagano i neprimetno povući... bez ’izvini’ ... Iz nje zrači vedrina, i verujem da je u njenom društvu jako zabavno i opušteno... Svoju pozitivnu energiju će preneti na sve oko sebe, a kad padne noć, kad se spuste zavese, kad padnu maske... zagledaće se u jednu tačku, i duboko uzdahnuti, opterećena raznim razmišljanjima... Tada će se posvetiti svojoj najvećoj ljubavi i kroz nju izbaciti sve svoje emocije... Emocije, koje ostaju na papiru u vidu raznoraznih slika..... Znam, znam, Osma.... sad će tvoj komentar (ako ga bude bilo) biti ’buahahaha’ sa sve onim zelenim smajlijem... ali, pomislićeš ’u jbt, je li ova vidovita ili šta’ : ))    Smile

etoooo...... Za sl. priliku jedno muško...... Pozdraaaaaav
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
zanimljivo vidjenje Wink

ne kazem da se slazem ali je zanimljivo u svakom slucaju Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 192 193 195 196 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.