Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 185 186 188 189 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146468 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Neko reče pre jedno 5-6 stranica da je beba voleo bi da mu Mačkaz bude mama a to kažem i ja samo bih dodao i Oblačak i Pahuljica-prava medena srca foruma.Vrlo zaštitnički nastrojene,tople i mile devojke,nikad zlonamerne.
 
  Simijon,žena sa dosta životnog iskustva.Ume da bude preozbiljna bez potrebe.Dobro srce.
 Što se tiče te "preozbiljnosti", nekad treba pustiti stvari,baš kao u pesmi Lennon-a: "Let it be" jer neke stvari se ne menjaju ili su takve kakve su-loše ali Simi kao pravi entuzijasta želi da učini sve što je u njenoj moći što joj oduzima dragocenu energiju. Let it be Sim  Smile Smile
 
  U suštini moj predlog je - malo se i glupirati,biti neozbiljan i šegačiti se kad god je moguće u pozitivnom kontextu umesto vodjenja teških razgovora sa teškim ljudima (uglavnom na politici) jer je okretanje na šalu odličan borac protiv stresa.
  Mala opaska,ništa loše Sim Smile
------------------------------------------------------------
 Niko79
Šta reći o ovom kralju  Smile
 Dodje i zapečati temu kad počne virtuelno klanje i ostavi cenjene "učesnike foruma" bez texta i šokirane što im je uskratio mogutjnos' nastavka pljuvačine  Smile
 Oštrouman,zezator,šegadžija,provokator,voli ljude i život,pravi kafanski čovek u najpozitivnijem smislu.
--------------------------------------------------------------
Duh Sekire
 Skoncentrisan,realan ali neobjektivan i pristrasan.Dobronameran,prašta i zaboravlja kad se pokači s nekim na forumu.Neće da gubi vreme na gluposti,pametan čovek.
 E sad,s jedne strane sve te lepe i pozitivne osobine a sa druge pristrasnost i rovoska bitka tipa "mi smo ovde-oni tamo - udri!" što gasi lepotu svake dobre rasprave iz koje svi izlaze manje više zadovoljni i gde niko nije ni izgubio,ni pobedio..
 Dakle,nedostaje mudrosti i flexibilnosti a u svojoj prirodi jedan vrlo dobar lik.
----------------------------------------------------------------
 Orfanelin
 Ah,šta reći  Smile Smile Kralj,gotivac bureka,vrlo veliki dobrica i volim da čitam sve što piše.Uglavnom je Sim sve rekla sem što bih dodao da mu fali više odmerenosti.
  Poruka: Tvrdoglava samouverenost je često put u ćorsokak   Smile
 Više otvoriti oči,slušati,biti strpljiv.Odgovori dolaze uvek,pre ili kasnije  Smile
-----------------------------------------------------------------
WhiteGoa
 Dobar momak sa smislom za humor.Šaljivdžija samo nekad bi bilo dobro odvojiti šalu od "šale"  Smile
  Nema potrebe prikrivati ljutnju,agresija je bezveze-ljutnja je ok.
 Neiskusan (jbg,godina proizvodnje),nestrpljiv,preterano samopouzdan  Smile
 Kod njega mi se dopada što nije zlopamtilo,prašta i želi da stvari budu dobre.
-----------------------------------------------------------------


 Ima dosta ljudi koje želim da proanaliziram al ajde,da ne davim više  Smile (drugi put)
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
I tako svi ispadoshe super, daj neke prljavstine Tax, sunce mu!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
taxtex zvucis prilicno gay  Smile Smile
Dobar si momak, ali malo tezi oko nekih stvari ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
  Smile
 Zvuči Gay jer pričam pozitivnije stvari od negativnih kakve ti trebaju da bi se osećao živim Smile

 J'bo negativnost-šta da se hranimo time jbt  Smile
 
 U vezi toga a što nije tema-spremite se za nešto što ću da postavim uskoro na youtube,shvatićete i sami što je negativnost obični bedak  Smile
----------------------------------------------------------------
 Eh,a sada Raznosač pica A.K.A. : "Pa raznesi je sine"

 Prvo-moram odma da kažem da nemam pojma da li je istina da je čova i "Malecka" i "Maleckaa" itd ali evo da gi ocenim  Smile
 Čovek voli da se sprda i zavitlava ciljanu grupu patriotski nastrojenih forumaša ( Smile Smile Smile) i polazi od toga da ne misli ništa zlo u tom zavitlavanju pa ko se upeca kad se proziva s'njim i počne da divlja-to nije njegova krivica iako uživa sve u 16   Smile
 Nepažljiv i pomalo nesavestan u odnosima s' ljudima (boli ga uvo za posledice) ali dobar za zezanje,otporan je na udarce i gura po svome kao rogonja potpuno neoštećen.
 Neobjektivan što se tiče svetskih zbivanja (vidi Usa kao pravednike samo zato što su najača sila),neistrajan sagovornik,preteruje sa okretanjem na šalu.
 U svakom slučaju zabavan,inteligentan i sa odredjenom dozom mudrosti.
-----------------------------------------------------------------------
Osma Putnica
Umetnička duša,veliki plus od mene što voli Irski mjuz.Moguća jako dobra karijera u umetničkoj fotografiji-talenat se vidi,nema šta a dolaze vremena kada umetnost postaje ponovo cenjena.
  Nemam nekih kritika,to je tako kad se analizira neko mlad,sa manje životnog iskustva pa nema smisla tražiti mane.
  Još nešto da kažem..Osma,mnogo se brate oblačiš u crno.Da li znaš da boja koju nosimo odražava naše raspoloženje?Ne bih ti pričao ovo da i sam nisam teglio crninu u vremenu kad sam se osećao mračno.
  Imam drugaricu koja je recimo bila u tom fazonu i onda našla dečka sa kojim joj je mnogo dobro.Nije ni primetila da je počela da nosi svetlije boje.Kad sam joj to rekao rekla mi da joj je došlo da malo promeni...
 ...
--------------------------------------------------------------
   
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Po Tax-u ovde su andjeli na forumu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
tax
Hvala, hvala (poceo sam ko neka seka persa  Smile Smile ). Ko tebe kamenom, ti njega hlebom.  Smile

brate ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Evo recimo zamisli šta mi se desi na youtube sinoć?Jedna riba postavila video gde je bila arogantna i pokazuje srednji prst..Kao u fazonu-poručuje muškarcima da mogu da ga bacaju samo i sl.nebuloze i ja joj napišem par gadosti i ona mi odgovori na peplay nešto skroz pozitivno-nigde agresije,ništa.Čak nije ni obrisala poruku?Onda mi je bilo krivo.
 Ko tebe kamenom-ti njega hlebom.To je najbolje za obe strane  Smile
Po Tax-u ovde su andjeli na forumu.  Smile
A jbg,treba favorizovati dobre strane kod ljudi  Smile Smile
 
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
taxtex, ti si brate drugi Gandi. Gotivis taj fazon  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Smile A jbg  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Citat
Simijon,žena sa dosta životnog iskustva.Ume da bude preozbiljna bez potrebe.Dobro srce.
 Što se tiče te "preozbiljnosti", nekad treba pustiti stvari,baš kao u pesmi Lennon-a: "Let it be" jer neke stvari se ne menjaju ili su takve kakve su-loše ali Simi kao pravi entuzijasta želi da učini sve što je u njenoj moći što joj oduzima dragocenu energiju. Let it be Sim  Smile Smile
 
  U suštini moj predlog je - malo se i glupirati,biti neozbiljan i šegačiti se kad god je moguće u pozitivnom kontextu umesto vodjenja teških razgovora sa teškim ljudima (uglavnom na politici) jer je okretanje na šalu odličan borac protiv stresa.
  Mala opaska,ništa loše Sim
Smile

Hvala Tax, ožeži malo i po manama slobodno. Nisam ja baš od stakla.

Ozbiljna sam na Politici, šalim se u kafanici. Nekad, pre više od godinu dana, pričala sam sa SF-om o kafani na politici, da se te tenzije tamo spuste, da postoji mesto za relaks i off. Njegova koncepcija politike je da bude ozbiljna. Zato je moj odnos na politici ozbiljan. E sad šta znači preozbiljan to nikad u životu nisam ukapirala.

E sad da ja kažem svoje (dršte se)

Taxtex- čovek živih očiju sa osmehom tinejdžera. Zanimljiv, svestran, neformalan, ne ljuti se na one koji bi očigledno da ga povrede. Menjao bi svet ali da ne bude mučno nikom.  Želela sam da ga upoznam lično ma ne da mi se nikako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 185 186 188 189 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.