Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 171 172 174 175 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149731 puta)
Svedok stvaranja istorije


* Provokator *

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 25950
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia C3
Curice / Decko ako bi stala malo i saslusala obojicu,mozda bi naucila nesto.
Jedan od njih dvojice ce ti pokazati mrak , pesimizam i optimizam  (Raven) a drugi svetlo,sunce i nebo  i prilicno dobro i trezveno razmisljanje (Taxtex) .

Ja bih analizirala par ljudi...doduse dve devojke.Ali to bi bilo isuvise surovo sa moje strane,tako da cu uraditi pass...

Ako zelite mozete mene da analizirate...Bas me interesuje. Smile
IP sačuvana
social share
"Everybody lies.The only variable is about what." 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Louis, beskrajno dobronamerna osoba.Pozitivna i optimistična  Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2008, 00:26:30 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Smile jbg  Smile
 Opravljeno  Smile

 Lighsoft-Informisan-upućen samo tako u neke stvari,načitan,veseo i šaljivdžija Smiley
  Pomalo konzervativan al jbg  Smile .Dosta pametnih stvari sam čuo od njega  Smile

 Sirkan Isto informisan i informiše  Smile
   Pravičan,pošten,pozitivan  Smile
 
 Nek se pripreme Mrgec i Rinaka,RavenDark i Dulisha giga mega car  Smile
 
   Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2008, 00:33:51 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia e72 + 6630
meni je bambina rekla da ce da me analizira odavno, ali nista od toga  Smile Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
 Smile Smile

ja imam dve analize i ne treba mi vishe Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Бамбина је ових дана сакупљала материјал.  Smile Па, да почнемо...

lightsoft - прва ствар која ми је код њега запала за око јесте његова мудрост. Човек који је напола скептик а напола верник, увек на невероватан начин погоди мету објективности. Има смисао за хумор и цени га код других људи; тако и налази истомишљенике. Према онима са којима се не слаже не показује агресију, нити је склон импулсивним и наглим реакцијама. Међутим, уколико се осети нападнуто, зна да одреагује у секунди. Убрзо схвати своју грешку, па се на време повуче. Образован и информисан, у складу са својим духовним бићем, и стално отворен ка новим искуствима и сазнањима. Лично сам се уверила у његову спремност да помогне кад год може; цени колегијалност и увек је спреман на нормалну комуникацију са људима, без обзира на претходна искуства са њима. Све у свему, веома пријатан и посве културан саговорник.

sailor - оне је вероватно од оних особа које се другима увлаче под кожу, својом спонтаношћу и непосредношћу. Спреман на шалу у сваком облику, па и на свој рачун. Међутим, у тешким ситуацијама склон је повлачењу у себе. Другар и велики боем, који само наизглед живот схвата олако. Позитивна личност, са којом би био грех свађати се, јер је неконфликтан и миран по приороди. Можда мало и лењ, али у оној мери у којој га то ни најмање не угрожава. Воли забаву и шалу, али, као што рекох, опет у оној мери у којој њему одговара. Једном речју, прави Бик у хороскопу.  Smile Са њим вероватно нећете разговарати о глобалном загревању, али ћете се сити исмејати и добро орасположити.

yourtoiletpaper - и долазимо до "контроверзне личности". Откад сам на форуму знам за његов лик и дело. Он је особа која је веома рационална, и имам утисак да све проблеме решава управо својим разумом и изоштреним умом, те не допушта емоцијама да га понесу. Није нарочито конфликтан, али на туђе опаске усмерене на њега реагујуе хумором, који често има увредљив карактер (лично проверила  Smile ). Међутим, пошто није злопамтило али ни склон неким дубљим конликтима (ни на форуму, а мислим и у стварном животу), убрзо са њим креће "нови лист" у ком имате могућност упознавања једне зреле, уметничке душе. Уколико му се неко дебело замери и повреди га (овде опет мислим на рил лајф), његово име само прецрта са своје листе и одмах креће даље. Сматра да не вреди губити време на површне људе, иако не пропушта прилику да их "жацне" неком својом опаском, коју они често и не схвате. Ипак, понекад је "тежак" као црна земља, и то сугерише о скривеној, али ипак присутној црти тврдоглавости у његовом карактеру.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ytp je zlopamtilo kakvog nema  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Suti, ne pricaj, ja jos uvijek imam tikove kad ga vidim da je prisutan na forumu  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ili sam precenjen ili mi je upravo laskano.  Smile

Ces me zna... samo sto me mrzi da zlopamtim pa zlopisem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
А шта ћу кад у свим људима видим само добро.  Smile То је мој механизам одбране. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 171 172 174 175 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.