Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 165 166 168 169 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142866 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam zavrsila ... skupljam podatke o ucesnicima diskusija. Kasnije cu da napravim pravi boom. Raspameticu vas, jer to mora da valja ... analiza.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Yourtojletpejpr
Napaljen, dete. Misli da na zapadu nema nista novo.

Stalno...jesam bogme mlad junac... voleo bih da posetim Norvesku... hvala na detaljnoj analizi... pozdrav bratic. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Farenhajt (ovako se pise na srpskom  Smile )
Odvazan, filozof, precizan, vidi di tera, ima jednog, ali vrednog ortaka (neku macku), otvoren za razgovor, kaze kratko, ali obicno raspameti ceo forum ...

bf (ima jos nesto):
Napaljeni Rom, vrslja po forumu i truje, dakle on je trovach, obozava onaj klip "Lepo u g-grad ... ima zenski, ima sve ...". Kad je bio mali, zeleo je da se zove Hans Ditrih Majer, ali mu je keva pojasnila da to nije lepo ime, s obzirom na njegovo poreklo, pa su ga nazvali Ruzdija ... i sta da vam pricam  Smile

Bombina
sve je jasnija i jasnija .. ranije nisam kapirala njen fazon, ali pocinjem da kontam celu tu pricu. Pametna devojcica, ne truje, bavi se psihologijom i ide joj od ruke, radi ono sto voli ... mislim da vidi di tera.


IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
aj mene neka neko ispljuje.. Smile Sto vise to bolje (analiza, ne pljuvanja Smile )
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
evo ga glavic poceo je da daje malo dublje analize Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Hhahahahahahahahaa

Grl, ti si kralj  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
aj mene neka neko ispljuje.. Smile Sto vise to bolje (analiza, ne pljuvanja Smile )

Pa evo ... da pokusamo, posto te znam jos od ranije  Smile (sa foruma). Ali bicu otvorena, nemoj posle da popijem ban Smile

Po nadimku bih rekla da je smarac ... "kokota", pa 'ajte molim vas (jedino korisnik "pidzoja" ima pacerskiji nik od tebe Smile ) ... ali nije. I kako to obicno biva, na kraju se ispostavi da je co'ek skroz cool iako je Supermod. Vatreni je obozavalac saut-parka, voli slobodu i nije ga briga u vezi bilo cije veroispovesti, sex. opredeljenja i te fore ... Ima svoje drustvance koje gotivi, voli Exit i zurke uopste.

IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
aj mene neka neko ispljuje.. Smile Sto vise to bolje (analiza, ne pljuvanja Smile )

Pa evo ... da pokusamo, posto te znam jos od ranije  Smile (sa foruma). Ali bicu otvorena, nemoj posle da popijem ban Smile

Po nadimku bih rekla da je smarac ... "kokota", pa 'ajte molim vas (jedino korisnik "pidzoja" ima pacerskiji nik od tebe Smile ) ... ali nije. I kako to obicno biva, na kraju se ispostavi da je co'ek skroz cool iako je Supermod. Vatreni je obozavalac saut-parka, voli slobodu i nije ga briga u vezi bilo cije veroispovesti, sex. opredeljenja i te fore ... Ima svoje drustvance koje gotivi, voli Exit i zurke uopste.

Pogodila, pogodila.. Smile Jedino sto sam se nadao da sam bar negde u rangu sa pidzojom Smile ..

 Ali za analizu bf-a imas pice od mene Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
@kokota

Dosta temeljan lik voli da sve obavi(uradi) kako treba. Pokusava sa vecinom ljudi da ostane u dobrom odnosu i da ne ulazi u konflikte a kada se to desi pokusava da se izvuce(to je neki moj utisak). Po mom misljenju previse liberalan po nekim stavovima lici na LDP-ovca Smile ... Vatreni Grobar u dusi cini mi se da nije redovan posetilac utakmica ali je uvek dobro obavesten sta i kako o Partizanu.... Imao je pristu pay delu nekog sportskog sajta ne mogu se setim imena tako da je moguce da se bavi(ili planira da se bavi) sportskim novinarstvom Smile . Voli dobru muziku, dobar provod i upoznavanje sa ljudima....


evo malo sam nalupao neke gluposti ipak te ne znam dovoljno dobro ne znam ni da li smo ikad pricali na forumu Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
@kokota

Dosta temeljan lik voli da sve obavi(uradi) kako treba. Pokusava sa vecinom ljudi da ostane u dobrom odnosu i da ne ulazi u konflikte a kada se to desi pokusava da se izvuce(to je neki moj utisak). Po mom misljenju previse liberalan po nekim stavovima lici na LDP-ovca Smile ... Vatreni Grobar u dusi cini mi se da nije redovan posetilac utakmica ali je uvek dobro obavesten sta i kako o Partizanu.... Imao je pristu pay delu nekog sportskog sajta ne mogu se setim imena tako da je moguce da se bavi(ili planira da se bavi) sportskim novinarstvom Smile . Voli dobru muziku, dobar provod i upoznavanje sa ljudima....


evo malo sam nalupao neke gluposti ipak te ne znam dovoljno dobro ne znam ni da li smo ikad pricali na forumu Smile Smile

S obzirom da skoro nismo imali nekog znacajnijeg kontakta na forumu, moram da priznam da sam zapanjen kako si skoro sve pogodio Smile .. I za izvlacenje, i za liberalnost i za posecivanje utakmica... a posebno za onaj deo za novinarstvo, posto mi je u uzem izboru za faks ostala zurnalistika Smile
Jedino za onu prvu recenicu nisam u potpunosti siguran.. ne znam koliko sam temeljan, prilicno me je tesko naterati da uradim nesto... a ako mi to ne znaci preterano, imam naviku da otaljavam.. Smile .. Ali zaista si me provalio skroz Smile Smile Smile Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 165 166 168 169 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.