Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 153 154 156 157 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149676 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Арлекин, лепо...  Smile

Мачко...  Smile  Smile

Даре... само полако... Буди врло пажљив у одабиру....  Smile Да ти се не обије о главу...  Smile
Шалим се, офкорс...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
@MunkaZe
-Jedan od najmisticnijih "likova" sa foruma ako mogu da tako da se izrazim... Veoma je dobro informisana i dobro obrazovana predpostavljam(ne mislim na skole), uvek je bez dlake na jeziku i i kaze svoje pa sta bude nek bude  Smile . Njeni komentari mogu ponekad da "povrede" neku osobu ali skoro uvek pogadjaju u srz problema! Misli da u zivotu nije postigla kolike su joj realne mogucnosti i zbog toga je malo razocarana ali ipak to je ne pretvara u namcora(moze se videti na slikama sa okupljanja). Na politickom forumu je se po malo plase jer nije bas tolerantna i voli da brise poruke Smile , ali sve to ide u rok sluzbe  Smile . U privatnom zivotu je dosta druzeljubivija nego na forumu.....

Hvala na analizi, prijatno sam iznenadjena  Smile
Posebno mi je drago sto si primetio taj moj momenat razocarenja oko nekih stvari vezanih za realne mogucnosti. Istina je da sam pomalo "bitter" sto se tice neuspeha u ostvarenju nekih ciljeva i odatle vucem taj cinizam i ponekad dvosmislenost, ali nikad namcorstvo, jer za sad uspesno kompenzujem nekim drugim stvarima koje me cine zadovoljnom. I tacno je da sam druzeljubivija u privatnom zivotu, jednostavno vise volim da gledam sagovorniku u oci.

Edit:

@Orfanelin

Prvo sto mi je padalo na pamet uz citanje nekih njegovih komentara u ranijem periodu je : ovaj covek ili ima krize identiteta, ili vrlo vesto balansira na relaciji old-soul/new-soul. Nesto kasnije zakljucila sam da nije folirant vec dozira pravu informaciju na nacin koji mu odgovara. Dakle vise vuce na odmerenost nego na ishitrenost, sa dozom humora ili nekog nehajnog sarma. Ipak zadrzava momenat detinjastog u komentarima, sto ponekad neke ozbiljne teme izvlaci iz njihovog pateticnog okvira. Njegova analiza mene i jos nekih ukazuje na to da voli da zagrebe dublje ispod povrsine onoga sto mu se prezentuje. Primetila sam ga na politickom forumu i neke njegove komentare, ali smatram da je bolje da se drzi psihologije  Smile To kazem jer ljudi poput njega vise paznje obracaju na uzroke i posledice nego na celokupni utisak. Bolje vidi i prozre pojedinca. Shuma drustva mu samo zatvara oci. Kao sto sam za Bambinu rekla da bi joj najvise lezala diplomatija, tako mislim da bi Orfu najvise lezao neki ekstremni avanturizam u prirodi, iscrpljivanje energije, ali i smena tipa jedan period iscrpljivanja fizicke snage, pa jedan miran period "pustinjastva" kad je manje vise sam sa svojim mislima.Tako i u drustvu, cini mi se da ima smenu perioda kada je veoma drustven i rastrzan na vise strana i periode kada se na neki nacin povlaci u neke mirnije vode, da se posveti sebi na bilo koji nacin. Takodje mislim da ima i periode potpune lenjosti, kad ga mrzi da uradi bilo sta sto zahteva fizicki napor, pa cak i da misli. Ali to brzo prodje. Cini mi se da nije toliko radoznao, koliko tezi da mu se nesto samo od sebe prikaze onakvim kakvim jeste. Radije ce cekati da nesto sazna i ugleda, nego da radoznaloscu prekine taj prirodni proces saznanja o necemu. Mislim da je samostalac i cesto "na svoju ruku", usled cega ga mnogi ne svare ili ne skapiraju na prvu loptu.   Ne potencira da bude u prvom planu, radije ce ostati iza zavese i u sebi analizirati situaciju.

Evo, za pocetak je dosta  Smile
« Poslednja izmena: 01. Mar 2008, 14:06:18 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Ja cak ne mogu da se setim nijedne teme na kojoj smo zajedno ucestvovali, razmenili misljenje... Ovo sto sam te "nahvalio" je samo na  osnovu mog voajerisanja po nekim temama, bez obracanja neke posebne paznje.
tacno tako, zato sam i bila strecnuta onim davnim komentarom koji sam vec pominjala, a upravo zbog toga sam i htela da ovde procitam tvoju analizu Smiley


Citat
Sorry if I disappointed you...   Smile
to niposto, hvala ti na posvecenom mi vremenu Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
@Orfanelin

Prvo sto mi je padalo na pamet uz citanje nekih njegovih komentara u ranijem periodu je : ovaj covek ili ima krize identiteta, ili vrlo vesto balansira na relaciji old-soul/new-soul. Nesto kasnije zakljucila sam da nije folirant vec dozira pravu informaciju na nacin koji mu odgovara. Dakle vise vuce na odmerenost nego na ishitrenost, sa dozom humora ili nekog nehajnog sarma. Ipak zadrzava momenat detinjastog u komentarima, sto ponekad neke ozbiljne teme izvlaci iz njihovog pateticnog okvira. Njegova analiza mene i jos nekih ukazuje na to da voli da zagrebe dublje ispod povrsine onoga sto mu se prezentuje. Primetila sam ga na politickom forumu i neke njegove komentare, ali smatram da je bolje da se drzi psihologije  Smile To kazem jer ljudi poput njega vise paznje obracaju na uzroke i posledice nego na celokupni utisak. Bolje vidi i prozre pojedinca. Shuma drustva mu samo zatvara oci. Kao sto sam za Bambinu rekla da bi joj najvise lezala diplomatija, tako mislim da bi Orfu najvise lezao neki ekstremni avanturizam u prirodi, iscrpljivanje energije, ali i smena tipa jedan period iscrpljivanja fizicke snage, pa jedan miran period "pustinjastva" kad je manje vise sam sa svojim mislima.Tako i u drustvu, cini mi se da ima smenu perioda kada je veoma drustven i rastrzan na vise strana i periode kada se na neki nacin povlaci u neke mirnije vode, da se posveti sebi na bilo koji nacin. Takodje mislim da ima i periode potpune lenjosti, kad ga mrzi da uradi bilo sta sto zahteva fizicki napor, pa cak i da misli. Ali to brzo prodje. Cini mi se da nije toliko radoznao, koliko tezi da mu se nesto samo od sebe prikaze onakvim kakvim jeste. Radije ce cekati da nesto sazna i ugleda, nego da radoznaloscu prekine taj prirodni proces saznanja o necemu. Mislim da je samostalac i cesto "na svoju ruku", usled cega ga mnogi ne svare ili ne skapiraju na prvu loptu.   Ne potencira da bude u prvom planu, radije ce ostati iza zavese i u sebi analizirati situaciju.

Evo, za pocetak je dosta  Smile
extra analiza posebno mi se svidja ovaj boldovani deo  Smile
mislim da si ti prva osoba koja je to primetila kod mene  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Baba Vanga je ubola  Smile
Ajmo zene, muzevi, deca, dlan za 100 dinare   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i

Mogu ja?Ja sam vec bio na analizi ali da vidim da li se nesto promenilo to jest da li sam se promenio.Kakvaje sad analiza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Joca

Cini mi se da nisi oduvek bio to sto si danas. Mislim da si u nekom periodu zivota doziveo neku prekretnicu i to te je nateralo da izmenis svoju svest u pravcu u kome danas zivis, radis i interesujes se. Cini mi se da si pre toga bio manje usredsredjen na veru, a vise na pravdu i svakodnevicu, pa si doziveo nekakvo razocarenje. Ziveci u okruzenju koje nije ulivalo nadu, resio si da tvoja nada bude permanentna i ukljucio veru i crkvu kao podsticaj sebi da ne posustanes u zelji za pravdom. Ponekad mislim da si "zastranio",a ponekad (pogotovo kad smo se upoznali i drugi put kad smo nesto i razgovarali) mi se ucini da si jednostavno samo borac. Imas umetnicku crtu u sebi, tvoje fotografije nisu samo reportaza, to sam zakljucila kad sam te videla kako trcis da snimis neki kadar koji si smatrao veoma bitnim, tebi i drugima. Zelis da preneses poruku ljudima, nebitno da li je u pitanju fotografija ili tekst. Mislim da podredjujes svoje potrebe u odnosu na potrebe drugih ili u odnosu na neki cilj koji ti smatras visim. Nekad se pitam o toj kontradiktornosti. Ako je Bog i crkva ono sto nas neminovno vodi i pokazuje nam put, njegove su zelje konacne i neosporive, dakle vera je ta koja nas na neki nacin odrzava. Pitam se zasto se onda toliko trudis kao pojedinac za dobru svrhu. Nije samo vera u pitanju. Odatle mislim da zelis da budes deo resenja, zato i ne mislim da si verski fanatik.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Богами, МункаЗе је очито промашила професију...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Cini mi se da nisi oduvek bio to sto si danas.
i nisam.

Citat
Cini mi se da si pre toga bio manje usredsredjen na veru, a vise na pravdu i svakodnevicu, pa si doziveo nekakvo razocarenje.
Vise bi se moglo reci ocarenje
Ali sve u svemu dosta si pogodilaImas

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia e72 + 6630
posto su psiholozi u elementu, ocel neko da se okusa sa evaluacijom moje psihe?  Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 153 154 156 157 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.