Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 148 149 151 152 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149787 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
E ja sam obecao pre par meseci da cu pokusati da odradim neku ozbiljniju analizu, pa reko' da odrzim rec.
Za analizu sam odabrao Simijon.

- Osoba zenskog pola, srednjih godina, Srpkinja po nacionalnosti, Hriscanin po veroispovesti, u braku, sa decom, emotivno ostvarena,  zivi u porodicnoj zajednici.
- Prosecnog drustveno-ekonomskog statusa kao dete.
- Prosecnog drustveno-ekonomskog statusa kao odrasla osoba.
- Religiozna, tradicionalista, ponosan na svoje poreklo.
- Poznavalac drustveno-ekonomsko-politickih prilika sto kod nas, sto u svetu.
- Maniri obracanja na forumu svedeni na formalni oblik, bez intimnih premisa u komunikaciji, pa cak i kad je davanje saveta u pitanju, sa jasnim, bistrim pojmonvnim objasnjenjima bez uopstavanja.
- Postuje pravila pravopisa Srpskog jezika, i znake interpunkcije.
- Bez navika u ponavljanju misli, recenica, i gotovo zanemarljivo koriscenje uzrecica, retko kontradiktorna, takoreci zdravorazumna osoba.
- Prosecnog nivoa formalnog obrazovanja
- Izuzetne opste elokvencije, poznavanje medicinskog - uze psihijatrijskog- terminoloskog instrumentarijuma, izdvajam.
- Bez omiljene izreke.
- Izuzetno tolerantna, i racionalna osoba, sa objektivnom obradom i rezonom konkretnih situacija.
- Prosecne opste inteligencije
- Sa  izrazenom intelektualnom radozlanoscu, reperkutovanom u pogledu konstantne zainteresovanosti za svakodnevicu.
- Bez evidentnih psihickih oboljenja, i prishopatoloskih produkcija
- Bez agresivnih tendencija, i evidentnih tezih depresivnih stanja.
- Ujednacena motorika.
- Bez narcisoidnih tendencija.
- Bez suicidnih ideja.
- Kritican odnos prema sebi, izrazen vise u podsvesti.
- Sa primesama autoritarnog pogleda na svet ( ne u celini)
- Sa nekoliko manifestacija latentno-inhibicionih zapazanja u okviru teme.
- Zadovoljavajuceg opsteg zdravstvenog stanja.
- Sa izrazenim stecenim zivotnim iskustvima, i njihovom primenom na kratkorocne ciljeve u zivotu
- Mali broj dugorocnih zivotnih ciljeva, kao posledica opste drustvene klime, ali i konkretni zivotni planovi.
- Osoba sa savremenim aspektom na okolinu, istovremeno vezana za proslost.
- Po prirodi persona koja ne podnosi guzvu, ali nije tipican usamljenik.
- Izuzetno ozbiljna osoba, ne gubi vreme na banalne debate, uz pretpostavku da je u post-pubertetskom periodu prosla kroz specifican i napet period formiranja licnosti sa naglaskom na dijadu sa majkom kao personom koja zadovoljava i usmerava intelektualne potencijale, za koju je bila izuzetno vezana, a ciju je smrt tesko podnela.
- Karakterise je  nepretencioznost i perfekcionizam u analizi i tumacenju materije koja je zanima, kao posledica autenticne licnosti. Emancipovana, prisebna, izgradjena licnost.
- Karakterise je jos i pasionirana sklonost ka pruzanju pomoci, kao i fleksibilnost u okviru iste.
- Pozitivan odnos prema razlikovanju ( sto ljudi u pogledu boje, vere, nacije, sto u pogledu neslaganja misljenja, i nesaglasenim idejama)
- Persona sa povezanim opstim karakteristikama licnosti koje ukazuju na izostanak krize identiteta.
- Sklonost ka analiziranju neuspeha, postepeno prihvatanje neuspeha, ili neocekivanog ( polovnog) uspeha.
- Persona osetljivog ega, i gotovo neprimetne impulsivnosti.
- Dobrog opsteg kucnog vaspitanja.
- Sa izrazenim vestinama komunikacije, rekao bih kao da je bila u kabinetu na mom faksu kad je profesor govorio zlatno pravilo komunikacije - da je kljuc poverenje, i da se pre upustanja u razgovor sa nekim, i teoretisanje o nekom problemu moramo o istom dobro obavestiti. Zaista retka osobina.
- Pretpostavljam, izuzetna majka, i supruga.
- Persona koja "javno" ne voli da sudi o drugima.
- Primetio sam izvestan osecaj prisnosti sa nekoliko mladjih osoba sa foruma koje je zovu "tetkica", sto bi moglo da ukaze na neku patronatsku virtuelnu ulogu "zastitnika".
- Primetio sam i izrazenu zabrinutnost kada je doslo do nestanka kucnog ljubimca, sto opet ukazuje na odredjen stepen tmotivne nezasicenosti, ali i ljubavi i briznosti ka zivotinjama.
- Generalno ljubazna osoba.

Elem, da bi se analizirao i utvrdio neki tip licnosti ( pa bar i amaterski - ja sam to uradio ajde da kazem polu profesionalno) potrebno je mnogo toga pocev od zanimanja, prebivalista, porodicnih prilika, primanja, redosleda rodjenja u odnosu na bracu i sestre, odnosa sa supruznikom, odnosa sa bracom i sestrama, odnosa sa sirom porodicom, struktura primarne licnosti i dominacije u istoj, posedovani talenti, vestine, sposobnosti u vezama sa ljudima, navike, hobiji, nacini govora, ogranicenja, stil, heteroamnesticki podaci, vidjenje samog sebe, opis samog sebe, analiza samouverenosti, upravljanje emocijama, kontrola logike, strahovi, itd itd, a ja u stvari ni ne znam kako se subjekat zove, pa bih rekao da je ovo samo  jedan deo analize Simijon, a drugi bih dodao kad nadjem malo vise vremena.
Sve u svemu, to bi bilo to.

Prvo da ti se zahvalim što si smatrao mene zanimljivom osobom za analizu. To smatram posebnim komplimentom, naročito u ovako detaljnoj analizi. Obzirom na to da nismo imali prilike da razgovaramo na pp ili se upoznamo lično oduševljena sam količinom detalja i ispravnih zapažanja koja si izneo.

Smatram da sam malo agresivnija i konfliktnija osoba nego što se to preko tastature može zapaziti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
 Smile Jeeee, stvarno svaka cast na analizi Dare Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

sve u svemu, dare se jako lepo 'oduzio' temi Smile
i opseznoscu analize, i time sto nije pretio analizama uzalud ... svaka cast  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Fortes fortuna iuvat!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 402
Zastava Negde iznad duge.......je sreća
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 2700
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
PlayBoss
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Postuje pravila pravopisa Srpskog jezika, i znake interpunkcije.

kahm...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ne razumem  Smile
uvek sam imao keca iz srpskog  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mob
Apple iPhone SE 2020
to je danas moderno... upliv germanskih jezika u srpski...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
A kako cemo to da uradimo? Ima li pitanja ili tako nesto?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nema pitanja  Smile jednostavno izaberes odredjenog clana i analiziras ga  Smile
s obzirom da ti je ovo tek prvi post...  Smile tesko ce ti to poci za rukom Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
LG 4X HD
Evo jedne male analize,daklem...

Oblachak

To vam je jedna mLogo opasna cura  Smile britka kao sablja ali po potrebi prema onima koji zasluzuju mekana kao dzemper opran  Lenorom.
AmbiciJozna do zla Boga,direktorka u najavi,kad vam kazem,just wait and see  Smile
Chesto svraca do nekog Tome,ali nikome nece da otkrije tajnu gde se to skrovishte najboljih rol virshlica na svetu nalazi. Smile
Stroga je prema drugima ponekad ali je josh strozija prema sebi.
Nemam josh mnogo toga da dodam a to je zato shto je ona misteriozna jedna osoba koja drzi do svoje priFatnosti.

toliko zasad  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 148 149 151 152 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.