Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1148553 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
@Oblachak

Ti to meni ...  ccc
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
CC pa u kratkim crtama  Smile

dionzije

- potpuno umeren
- interesantna je cinjenica da uvek ima svoj "tajming" za odlicno procenjivanje situacije
- komentari su mu uvek "na mestu", pa makar ostavio i neki smile kao svoj komentar
- veoma romanticna i senzibilna persona
- veliki ljubitelj zdravog humora
- mislim da u privatnom zivotu izusti veoma malo, ali da pazljivi slusalac moze odlicnu pouku da izvuce iz njegovih reci
- takodje, na forumu komentarise kratko, ali je bez obzira na tu "kratkocu" sazeto napisao sve sto je zeleo da kaze
- privlaci ga nepoznato i spreman je, pa makar i rizikom, da pronadje/odnosno dodje do istine svojih vec izgradjenih zakljucaka
- retko gresi u proceni


krouli

- najumerenija osoba na ovim prostorima
- zna sta zeli od zivota, sto navodi da je i ona u ekipi "cvrsto prikovanih za tlo"
- bilo sta da kaze, uradi to sa stilom koji je zaista za postovanje
- njeni prijatelji su veoma srecni sto je imaju u svom okruzenju
- ja sam, takodje srecna sto je na ovom forumu, odnosno sto sam imala tu cast da je ovde sretnem
- ona je jedna jaka licnost u svakom pogledu
- misljenja sam da je veoma realna


koma32

- ume da bude veoma brzoplet
- ume da bude veoma tvrdoglav
- ume da bude i namcorast
- cesto izusti sto ne misli, srecom te se "ugrize" za jezik... medjutim, to se dogadja iskljucivo ukoliko mu je teritorija ugrozena
- ponosan i gord, ali mekog srca
- ume da masta, sto se dalo procitati u njegovoj bajci
- bez obzira na brzopletost (odbicu mu to zbog horoskopskog znaka  Smile) zivotni stavovi su mu na zavidnom nivou
- romantican je i osecajan
- obraca paznju i na sitnice, sto ga svrstava u grupu temeljnih osoba, sto je po meni za svaku pohvalu
- ima smisla za humor
- odlicno zna sta zeli od zivota, ali mu ne smeta da ga, potkrepljenim cinjenicama, neko ubedi da gresi
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4399
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dodje mi da se sam sa sobom smuvam, kako sam divan...  Smile
Shta da ti kazem, osecam se "razgoliceno" ovako.  Smile
Stoji sve...
Shta da ti kazem...
Taj sam!  Smile

PS. Apsolutno se slazem za Krouli, ona je za mene personifikacija odmerenosti i stila
PS2.Al' mi se najvishe svidja Dionzijev profil  Smile Da nemash njegov br tel?  Smile
« Poslednja izmena: 04. Apr 2006, 17:50:57 od koma32 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Nemoj da mi se zahvaljujes, ako sam dobro razumela analiziramo se medjusobno na osnovu svojih zapazanja/misljenja... a ja te tako "vidim" upravo kako sam napisala  Smile Mogla bih da detaljisem, ali je mozda bolje da to bude u kratkim crtama Smile
Da, naravno...samo nigde ne pise da je obavezna ozbiljnost. Mislim, pozeljna je u iznosenju analize, ali ne obavezno i u komentarisanju iste. S' toga, imas jedan "opustajuci" poljubac.   :hug:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
komo, pa to nije dionzijev profil, vec moje sagledavanje njegove malenkosti  Smile za broj telefona se snadji sam  Smile snalazljiv si ti i to ti spada u vrline  Smile

vrcomm  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4399
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hocu da mi dopishesh da sam snalazljiv!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Mislim da imam nesto "materijala" za nasu Machkicu...
Necu navoditi ocigledne karakteristike kao sto su inteligencija, obrazovanost, elokvencija...dakle:
- mudra
- lepog fizickog izgleda
- mastovita
- romanticna
- svoja i nicija vise
- cesto sebicna
- dise svoj zivot punim plucima
- izuzetno jakog karaktera
- izuzetno je srecan i vredan onaj koji zasluzi njenu iskrenu ljubav  jer nije lako skrenuti njenu paznju sa nje same
- ne staj joj na put jer ces biti pregazen bez razmisljanja
- zadobiti njeno puno poverenje znaci isto sto i dobiti sedmicu na lotou
- zivot ju je mnogo toga naucio iako je tek u kasnim 20-im ili ranim 30-im
- bila bi odlican psiholog
- avanturista
- realista
- sama ispunjava svoje zelje
- druzi se samo sa odabranim osobama
- na nju bih smeo da se oslonim u svakom trenutku
- ako nije, bice dobra supruga i jos bolja majka, i u pravom smislu reci - stub porodice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Oblachak, iznenadi me analizom svojom, u smislu da je nisam ocekivala (posto se nisam prijavila jel' te)

uh... sta sad da kazem nakon ovih reci...
Smile

koma, takodje
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Vise me je ono za basket pogodilo, a ono za "ortake" on govori zato sto je ziveo tu kod mene, pa mozda misli da me je on tukao...... Smile
ja nekoga tukao??
ma idi begaj,meni je oduvek hobi bio dobijanje batina Smiley

@vrconm
masala rodjace,djidash,djidas ha,ha,ha
ne bih se bas slozio no dobro
porocima nisam sklon definitivno
a sad...za ovo ostalo,takodje se ne bih slozio...ali ko ce ga znati

p.s.
ne radim za vikend ovaj,pa ko zeli nesto da mi prica o basketu...nek se javi Smile

@oblacak

pu majku mu...nisam znao da zvucim kao da me sve smara Smile
« Poslednja izmena: 06. Apr 2006, 09:52:27 od kombinezon »
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
nemam pojma od koga bih mogla da pocnem..ali hajde da napisem po koju rec o Crowz, (kud svi Turci tu i mali Mujo)  Smile  Smile
Sala na stranu, Crowz deluje kao jedna dobricina sto ustvari i jeste.  Ja sam ga na pocetku videla kao namrgodjenom lika kojem nikad u zivotu necu moci da pridjem, a ustvari se ispostavilo da je divan mladic, pomalo povucen, nesiguran, a opet tvrdoglav i uporan.Prilicno razocaran u mnoge stvari, ali ne odustaje. Sport sluzi za istresanje negativne energije, ne bas za razvijanje zdravog duha u zdravom telu  Smile Pokusava da bude grub, kako ga ljudi ne bi previse ispitivali i davili, a u sebi krije osobu koja je mnogo bolja od pojedinih koji na sav glas govore o sebi, prijateljstvu i lepim stvarima. Provesti vreme sa njim, znaci uzivati u neprekidnom razgovoru, bez glupog cutanja i suvisnihkomentara. Ako nema sta da kaze, radije ce precutati nego reci nesto tek da bi rekao. Naidju mu trenutci kad bi se najradije izolovao od sveta( no zar svima nama ne naidju isti   Smile  ?) Inace je strahovito inteligentan i skroman  decko, samo rekla bih malo po prirodi nervozan i nestrpljvi..
Crowz ne zameri ako sam u bilo cemu pogresila Smile  Smile  Smile
i da definitivno, jeste predmet interesovanja mnogih devojcica na formu, u to mogu da se kladim Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.