Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:16:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 70 71 73 74 75
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Guns N' Roses  (Pročitano 242606 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi , srpska kultura ce za 30 godina da nestane. Svako pametan zna da ce u globalnom svetu jedina karakteristicna stvar, a samim tim i egzistencija zavisiti od kulture. Koliko je ljudi zaista procitalo Ivu Andrica u svetu, uopste koliko mi imamo Nobelovaca? Ej, u muzici na globalnom nivou mi smo jedna neprimetna tacka. Da li je Bregovic ili bilo ko zaista izmenio nesto, da li je srpska muzika imala ikakav uticaj na svetu, srpska kultura.Guns-i pravi primer traga u istoriji. Zato ajmo da zaboravimo tu Karleusu, ok cucemo je na nekoj zurci, ali svi koji se bave muzikom trebaju ozbiljno da razmisle o ovome sto sam otkucao. Izvodjaci stvorite nesto...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat: Live_And_Let_Die link=topic=23928. msg3158964#msg3158964 date=1178726831
Citat
On Friday, May 4 at approximately midnight CET, studio mixes of new GUNS N' ROSES songs "The Blues", "Chinese Democracy", "I. R. S. " & "T. W. A. T. " were leaked onto the Internet.  All tracks are rumored to be set for inclusion on GUNS N' ROSES' upcoming album "Chinese Democracy".

"Chinese Democracy" is the first GUNS N' ROSES album since the 1993 covers collection "The Spaghetti Incident".  In the ensuing decade, the group has lost every original member besides singer Axl Rose and burned through a reported $13 million in recording expenses.

Ako nekom trebaju ove pesme nek mi se obrati preko PP Wink.
meni trebaju! kako bi mogao da mi ih prosledis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Novi album Guns N' Roses u februaru?            

Prema još uvek ne potvrđenim informacijama novi album Guns N' Roses u prodaji bi trebalo da se nađe 11. februara 2008. godine.  Ovo su još ne potvrđene informacije koje su se pojavile u novinarskim krugovima. Ranije je bilo najavljeno da će album biti u prodaji u novembru ove godine ali je Axl Rose ponovo pomerio objavljivanje albuma.

U februaru ove godine Axl Rose je objavio da će novi album sastava Guns N' Roses konačno biti objavljen 6. marta 2007. godine ali je izdavanje albuma ponovo odloženo. U zvaničnoj izjavi koju je bend tada objavio na svom sajtu navodilo se da je album gotov ali da je u procesu finalne postprodukcije. Album 'Chinese Democracy' je u produkciji skoro deset godina a procenjuje se da je njegovo stvaranja do sada koštalo 15 miliona dolara, što ga čini najskupljim albumom ikada.

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
jaoo, u usta ih j... kad vidim ove release date(s), popizdim, ovaj manijak ko da mora onda namerno da prolongira izlazak, sad kad bude trebao da izadje, odjednom nece da mu se svidi omot albuma pa ce i na njega da potrosi jod 15 miliona i na kraju ce dizajnera da uvrsti u zvanicnu postavku benda i na kraju ce da ih skupi njih 26.. da ne zaboravim da nije dugo dao otkaz nekome, pa ce i to da ga pogodi, pa ce morati neko osamnaesti da presnimi sve sto je taj radio itd itd..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Guns N' Roses forever

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2920
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
I gues we ll have to wait and see..... Smile
IP sačuvana
social share
"All men betray, All lose heart! I don't want to lose heart!......I want to believe"

"Music is subjective, GNR are more than just music. Those who have been riding along may know that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Duff ready to hook up with Axl again


VELVET Revolver's bass guitarist Duff says he's open to hooking up with Guns 'N' Roses again and, of course, Axl Rose - as as long as it's not too chaotic.

And he intends seeing Australia on a Harley-Davidson when his band tours next month.

Speaking to Qconfidential from a beachside bar in Maui where he ordered a cocktail during the interview, Duff said he and Slash had discussed a possible Guns 'N' Roses show.

"It would be a lot of fun as long as it was on a fun level and say just 10 shows to huge crowds," Duff said.

"But we're not really hanging around for a call or with our breath held."

Duff's more immediate focus is Velvet Revolver's show on December at the Brisbane Convention Centre.

The band has visas for their visit Down Under, unlike their tour of Japan which had to be cancelled because they were denied visas.

He was last here with the band a couple of years ago and surprised a number of locals, especially a three-piece cover band, when they turned up at the Victory Hotel on a Sunday night.

"Brisbane's an awesome place and I remember that pub and the people were really friendly," Duff said.

"Anywhere where there's sunshine and palm trees people are happy."

As for his love of Harleys: "We're going to get a couple of bikes and on our days off tour around country. It's better than staying in your hotel room."

izvor: news.com




ok, Duff je tu, Izzy je vec nastupao sa Axlom prosle i ove godine, Steven je voljan.. come on Slash Smile
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


RHCP IS THE BEST!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola pebl u6
ja sam tek pocela da ih slusam a najvise mi se svidela pesma; sweet child of mine. da li mozete mejlom da mi posaljete njihovu diskografiju i ko je sve u bendu?  unapred hvala!                                                                                                              maja3rhcp.maja@gmail.com
IP sačuvana
social share
rhcp is the best!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K700i
meni se sviđa ta takođe, pa, pošaljite maji, a ona će meni!! Smile
IP sačuvana
social share
The Red Hot Chili Peppers

BEST!!!!!!

And a Kiss, Forever...

The my love.....
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


RHCP IS THE BEST!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola pebl u6
izgleda da mi nece poslati Smile a dobar ti je i spot za cry!!! Smile
IP sačuvana
social share
rhcp is the best!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia onaj veliki
Sta ima ko da ti salje... Okreni na prvu stranu i imas kompletnu biografiju i diskografiju... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 70 71 73 74 75
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:16:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.