Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:04:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gun?  (Pročitano 10092 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
cz 99 nema sigurnosnu kocnicu,jer mu i ne treba,(tetka ima dve,a i bereta je slicna ako se ne varam),nema suvisnih delova,ubedljivo je najjednostavniji pistolj za rasklapanje i odrzavanje na planeti,preciznost mu je solidna i ako ti treba obican,bezbedan pistolj koji uvek moze brzo da se upotrebi,a nije upadljiv i ne gubi se dragoceno vreme na "otkocivanje" mislim da boljeg nema.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Vecina savremenih pistolja neme "suvisnih" delova, kvalitetnije izrade su od CZ-a i daleko zgodniji za nosenje a pri tom su malo skuplji od CZ-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
zgodniji jesu ali zato je izmisljena futrola,a sto se kvaliteta tice pitanje je da li je uopste potreban veci od onog koji pruza CZ.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Sto se futrole tice naravno da sam mislio da se pistolj nosi u futroli a ne u gacama a da je CZ nezgodan za nosenje ako nemas prilike uzivo proveri na netu gabarite GLOCK-a 19 i Ceske Zbrojevke 75 pa ces videti. Od kvalitetnih delova na CZ-u spisak se zavrsava na cevi. Ovo ostalo je blagi uzas a mislim na finis ("farbu") i sve moguce poluge i opruge koje ce da popucaju posle 2000-3000 ispaljenih metaka pa ces morati kod puskara da menjas( iz fabrike ne salju delove).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
evo bas sam uzeo CZ u ruku da ga "premerim" i uopste mi se ne cini preveliki,to je mozda zato sto nisam rukovao sa mnogo pistolja a i oni sa kojima sam dolazio u kontakt su uglavnom bili veci od njega.
bilo kako bilo ja ipak ne mislim da je CZ bas nesto glomazan,ima manjih ali i on je prihvatljive velicine.
ne pratim bas toliko te karakteristike,ali znam neke ljude koji su dosta godina koristili taj pistolj bez nekih problema,ne bih ulazio u to koliko su metaka ispalili.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Probaj neke od onih koje sam naveo pa ces videti. I meni je CZ bio gotivan dok nisam probao bolje a boljih ima mnoogo veruj mi i to za samo malo vise para od CZ. Ok patriotizam ali kvalitet je za mene presudan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
A da zaboravih: ako vec posedujes pistolj normalno je da ces ici u streljanu u zavisnosti od mogucnosti jer dzebana nije jeftina pa ce s vremenom doci do pucanja poluga i opruga pa ces videti. Nadam se da pod koriscenjem ne smatras samo setanje pistolja  bez odlaska na gadjanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
o.k zakljucak je da je C.Z njesra.
aj da ti verujem.
ne podrazumevam "setanje" pistolja pod koriscenje,samo kazem da nisam siguran koliko su ga ljudi koje poznajem koristili.
kad smo vec kod streljane,koliko to u stvari kosta?
posto sam precizan ko nilski konj koji gadja kolibrija pa se mislim malo to da popravim,inace pucam samo kad imam obavezno gadjanje,nikad nisam sam otisao i nemam svoj pistolj,pa me zanima koliko kosta gadjanje i iznajmljivanje pistolja.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Pricam za Bgd. Imas nekoliko streljana da valjaju i to je MUS na N.Bgd i C. Cuprija kod hipodroma i ona je na otvorenom. Nekima se svidja i Partizan ali meni je nekako klaustrofobicno. E sad u nekima se placa godisnja clanarina u nekima zakup mesta. Metak je oko 40 din a iznajmljivanje ne znam jer imam svoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Bg me i zanima,a znas li mozda koliko je zakup,posto mi se bas i ne uclanjuje..jer vrlo verovatno da ce brzo da me smori a ovamo dao za dinu dana.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:04:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.