Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:43:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gun?  (Pročitano 10042 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Jedno pitanje za SF kada se duplira poruka kako obrisati jednu poruku koja je visak? Ima samo edituj nema nigde totalno delete.
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Navigare necesse est, vivere non est necesse...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava tamo gde jos niko nije bio...
mob
Nokia N78
Ja ti mogu pokazati kako se cisti i rasklapa pistolj ali moras doci do mene!
IP sačuvana
social share
Dunave, Dunave moje more...

Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Ok. Bio sam na obuci, moralo je zbog dozvole... ali hvala na ponudi!
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
@ Saleboy
Hvala za informacije u vezi "Kruga", bio sam tamo daleke 1990.
Stvarno je mirno mjesto i zaista sam uzivao kad god bih otisao tamo. A vlasnik je bio super tip i brzo smo se sprijateljili. Bio sam redovan gost i on me zaista gotivio, mnogo puta mi nije dozvolio da platim tako da mi je nekada bilo i pomalo nezgodno zbog toga. Ako ikad ponovo dodjem u Zajecar "Krug" ce definitivno biti prvo mjesto gdje cu otici.
A onda Kraljevica, "vjesala", vasariste (jel' se tako zove ona livada izmedju Zajecara i Kraljevice gdje se odrzava gitarijada?), Vrska Cuka, Negotin, Knjazevac itd itd....

Sto se tice oruzja, bereta 92 FS je lijepa ali vjeruj mi, preglomazna je.
Koriste je ameri kao i jos neki i ja je vidjam na njima svaki dan.
Po mom misljenju CZ 99 je vise nego dobar , jednostavan za rukovanje i veoma pouzdan a po kvalitetu ni malo ne zaostaje za drugim markama oruzja.
Ja sam koristio razne modele (prije par dana sam pucao iz browingovih pistolja a par mjeseci ranije iz CZ 99, CZ 75, Glocka 17 i 19 i mnogih drugih) i vjeruj mi da mi se CZ 99 ucinio nekako najbolji (mozda zato sto sam navikao na njega).
A sto se kupovine tice to bi trebalo da za tebe bude veoma jednostavno.
Cim dobijes odobrenje za nabavku oruzja sjedi u auto i pravac Kragujevac, tamo CZ 99 (ako se odlucis za njega ili neki drugi pistolj iz programa "Zastave") mozes kupiti u fabrici po fabrickoj cijeni bez ikakvih problema (cuo sam da je mnogo ljudi iz Banjaluke islo tamo da kupuje oruzje).
Cijene su takodje prihvatljive (bar sam tako cuo) i mislim da se CZ 99 krece oko 300-400 evra (ako se ne varam jer sam davno prestao pratiti cijene).
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
A onda Kraljevica, "vjesala", vasariste (jel' se tako zove ona livada izmedju Zajecara i Kraljevice gdje se odrzava gitarijada?), Vrska Cuka, Negotin, Knjazevac itd itd....

Neznam kakva livada... Smile  To tamo ti je sve park suma kraljevica a kao sto znas kraljevica je dosta velika... A gitarijadu ne volim ni malo jer ne slusam tu vrstu muzike. A gitarijada se odrzava na stadionu... bar tako je bilo.
Ajde ko ima sliku CZ99 neka je stavi ovde ja nisam mogao da nadjem na netu nikako.

P.S. Nisi mi odgovorio zasto si bio u Za '90god. ili je to mozda tajna ako jeste ok, nemora da se zna Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
U Zajecaru sam sluzio redovan vojni rok (septembar 1990/septembar 1991).
Znam ja da je gitarijada odrzavana na stadionu a ona ogromna poljana gdje smo cesto izvodili obuku kao vojska se zvala vasariste cini mi se a odatle do vjesala na Kraljevici ima oko 500 metara.

Evo ti link do slika CZ 99 i drugih Zastavinih proizvoda

http://www.zastava-arms.co.yu/srpski/civilni.htm
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Hvala za link!
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
Ako te zanima oruzje, dodji na [spam] . Besplatan je...
« Poslednja izmena: 26. Feb 2006, 17:35:50 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Pogledaj prvu stranu ove teme ocigledno nisi citao evo ti copirano sa prve strane " a sajt oruzje.co.yu tu mozes samo uvod da vidis, da bilo sta drugo procitas treba da uplatis, gluposti nikad necu to da im platim".
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Zavisi za koju namenu kupujes pistolj, CZ 99 je ok odradjen pistolj za prosecnog korisnika kod nas a pod tim smatram da nece ispucati vise od 1000-2000 metaka i da ne namerava da ga nosi svaki dan. Beretta 92 je po meni vojni pistolj koji je zbog svoje velicine nepraktican za civilno nosenje. Od ostalih modela koji su kod nas u ponudi sasvim ok pistolji su CZ 75 i GLOCK 17 i 19 a i sa cenama su oko 700 jevreja sto se i isplati dati za takve pistolje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:43:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.