Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 12:36:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Guglizam kao nova religija  (Pročitano 22695 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Meni je zanimljivo ko sve pljuje ovu stvar na temi...
Sve "open-minded" ljudi...  Smile
Komentar koji je obeležio ovu temu... Smile (pored chelavog)  Smile
Da bi zatim nasledio ovaj...
Gulizam smeta svima koji nisu sigurni u svoju veru Smiley
... fenomenalno!  Smile Čitaš mi misli. [sup] (svestan sam da ću uskoro biti optužen za šlihtanje u nedostatku boljih argumenata
o google majko Anea molim ti se daj mu status moderatora da se vise ne slihta ovako ljigavo. google majko Anea odavno nismo imali smaraca koji opominje druge clanove. daj mu status moderatora kako bi ublazila nase muke. Amin.
Citat
Odakle tebi pravo da mi govoriš da razaram narod?!!
vidis kod vas vojnih osiguranika je problem sto ste navikli da se pitate za nesto. vojska je unistena, tako da nemate pravo glasa.  Smile
Citat
...bla ... bla ... truc ... vidite me kako sam pametan ... ja sam skolovan ...bla ...
ok. u redu je. skolovan si. znam puno ljudi koji su na uniformu zavrsavali svasta.  Smile
Citat
(al zato se dobro razumeju u patike.
moja sucut. sigurno se stidis sto si Srbin. nije ti lako.
Citat
Imaš čitavu jednu generaciju koja veruje da je dovoljno ponavljanje neke mantre da bi se ona obistinila, Kosova je Srbija i ti fazoni,
Smile izgleda da pocinje da ti se javlja jezik predaka kada se uzbudis.  Smiley
Citat
Organizovana religija je prevara i štaka za ljude slabog uma kojima je potrebna snaga u brojnosti.
bravo! ovaku komunisticku propagandu nisam cuo od "48.
Citat
Ja razaram narod? Treba bre da te bude sramota i da se stidiš što braniš tu religiju i teraš ljude još više u mrak.
da! ti i tebi slicni razarate ovu drzavu od koje ste dobili sve! ziveli ste kao paraziti pa vam krivo sto vise nikada necete.
Citat
Ja više dobra učinim tako što poklonim jedan bukvar
stipso!
Citat
nego ti pet biblija.
tudje necemo, svoje ne damo.
ps. sta je to biblija ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Citat
Light?
Ozbiljna religija?
Ko je rek'o ozbiljna ??  Smile 

Citat
Eeeej Light... parody religions!  Smile
Kakva crna manipulacija, reklama, zarada i slično... to je oruđe velikih ustaljenih religija. Kao i zaplašivanje, cenzurisanje itd.
Ne zabravi da i google moze lako biti necije orudje.



Nego nesto drugo me zanima ?? Sta je ovo na zadnjih dve strane ?? Nasta to lici ?? Ljudi koji razmisljaju, samosvesni, ... a ovamo se vrte oko jednog te istog i vredjaju li vredjaju.

Pa jel' Vam tako nesto prilici ??

« Poslednja izmena: 04. Feb 2009, 16:16:14 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Nego nesto drugo me zanima ?? Sta je ovo na zadnjih dve strane ?? Nasta to lici ??
eto malo da ozivimo temu.   Smiley
Citat
Ljudi koji razmisljaju, samosvesni, ...
odkud ti to ?!    Smile   "... i neka za nas drugi misle, mi sposobni za to nismo!"  
Citat
... a ovamo se vrte oko jednog te istog i vredjaju li vredjaju.
ma nema veze  Smile   Hriscani smo. oprosticemo im.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Wildfire S
@gottago
Od Igora sam mogao očekivati onakav post. Od tebe ne.
Iskreno, razočarao sam se. Smile Umeš ti i bolje.

Uozbilji se pa ćemo normalno diskutovati.


U suprotnom... bez off-a molim Smile
Citat
Light?
Ozbiljna religija?
Ko je rek'o ozbiljna ??  Smile 
Mislio sam da potenciraš da je ozbiljna, tako mi je zvučalo.  Smile
Ne zabravi da i google moze lako biti necije orudje.
I to veoma moćno.
Ali ono je na raspolaganju i zavisi od osobe koja ga koristi.
Pištolj u rukama manijaka može neopravdano da ubije, ali taj isti pištolj u rukama savesnog policajca može da štiti i čuva.
Nego nesto drugo me zanima ?? Sta je ovo na zadnjih dve strane ?? Nasta to lici ?? Ljudi koji razmisljaju, samosvesni, ... a ovamo se vrte oko jednog te istog i vredjaju li vredjaju.

Pa jel' Vam tako nesto prilici ??
Izvinjavam se ako sam ja u pitanju.   Smile
Skreni mi pažnju i briši šta misliš da je za brisanje.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Verujte nisam ni na koga odredjeno mislio. Vec me pogadja jedna stvar. Citajuci Vase post-ove, stekao sam odredjeno misljenje, koje uopste nije nisko. Vec nasuprot tome, da ste osobe koje umeju razmisljati, visperne, koje u nekoj obicnoj sitnici umeju naci zrno znacajnosti, pronicljive, .... a onda se iskerebecite sa tolikom ogranicenoscu u nekim stvarima, da je to neverovatno. I onda, videci kakvi ste i kakvi mozete jos biti, i kako Vam samo malo fali da dozvolite sebi da krenete u jos suptilniju nadogradnju svojih licnosti, najednom tako padnete, sapletete se na nekim stvarima, ... da mi dodje da Vas istucem ko majka dete.
A da brisem, necu nista. Pogledajte sami na sta umete da spadnete, a onda procitajte sta ste drugo nesto pisali, na cemu Vam mogu mnogi pozavideti.

Citat
Mislio sam da potenciraš da je ozbiljna, tako mi je zvučalo.
Ma kakvi, samo sto nisam izdasan u smajlima, pa ne stavih zelenka.  Smile

Citat
I to veoma moćno.
Zato sam i napisao ono o nastanku Islama. Stvaranje i koriscenje necega za svoje ciljeve.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
Smatram te manjim Srbinom od mene i kraj...  Smile

Pali.  Smile


veliki Srbine šta si se napalio

Citat
a šta ti kenjaš majke ti,pa meni je otac doktor nauka

Moje iskreno saucesce gospodinu tati...
  ne treba da izjavljuješ saučešće,ako si administrator ne znači da možeš da zezaš svakoga,a kada vama neko nešto kaže pretite banom.
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
@gottago
Od Igora sam mogao očekivati onakav post. Od tebe ne.
Iskreno, razočarao sam se. Smile Umeš ti i bolje.

igor jos nema dovoljno iskustva. znam da umem bolje, no cekam da ti prvi napravis taj korak  Smile
Citat
U suprotnom... bez off-a molim  Smile
evo ga opet  Smile Smile
Citat
ali taj isti pištolj u rukama savesnog policajca može da štiti i čuva.
samo ako si na vlasti.            



Citat
najednom tako padnete, sapletete se na nekim stvarima, ...
pa neka malo. bolje i to nego da se drogiramo. bolje i ovako nego da nekoga na ulici ubijemo zbog 100 dinara.

Citat
ako si administrator ne znači da možeš da zezaš svakoga
ja mislim drugacije   Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21970
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
crkva je jedno...pa sad...da l` hriscanska, islamska, googlisticka...crkva je ustanova...
vera...vera je nesto drugo, i tu nema raspravljanja...svako veruje u ono sta hoce...to postujem...
ali...verovati u nesto u sta si naucen da verujes, a o svemu tome namas blage veze...e to mi je tuzno...i glupo ( mislim da je to glupo, a ne da su svi vernici glupi)
voleo bih da sve veliko vernici koji ovde brane hriscanstvo odgovore na tri pitanja:
1. da li hriscanstvo jedno-bozacka religija?
2. da li je isus originalan, ili su sve njegove bozanske moci uzete od drugih bogova?
3. u koliko se jevandjelja zapravo navodi da je isus od majke device(bezgresno zacet)?

...uopste ne zelim da ispadne da sam protiv hriscanstva...i sam sam hriscanin pravoslavac,samo me jako nervira kada svi po komandi stanu u odbranu necega u sta veruju, samo zato sto se pojavilo drugacije razmisljanje...
da je to pravilo hriscanstvo nikada ne bi postojalo...

ako hocu da budem googlista, dzedaista (bambi vidimo se na tamnoj strani), sajentolog, jehovin svedok, budista, kauboj, vanzemaljac...ma bicu i to mi niko ne moze uskratiti...to je moje verovanje i mozete me mrzeti zbog toga!!! e to je vera i to treba postovati...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
chelavi1  vidim da si gledao Zeitgeist
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
ako hocu da budem googlista, dzedaista (bambi vidimo se na tamnoj strani), sajentolog, jehovin svedok, budista, kauboj, vanzemaljac...ma bicu i to mi niko ne moze uskratiti...to je moje verovanje i mozete me mrzeti zbog toga!!! e to je vera i to treba postovati...
Cekamo te!  Smile Smile

Sad ozbiljno, ako je covek vec, je l' te, slobodan da misli i veruje u sta mu drago, onda ne vidim problem ako Pera, Mika i Laza veruju u Isusa, Marko i Janko u Alaha, Jova u kazan za rakiju, a Petar u luster, kao vrhovno bozanstvo. Smiley
Zivi i pusti druge da zive.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 12:36:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.