Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:36:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gruziji se crno piše?  (Pročitano 12772 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Nismo mi nista goru od njih .   Smile

Gruzija je zrela za disoluciju i raspad po svim savovima .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Pa naravno da ce Osetija i Abhazija uci u sastav Rusije .  Smile
А нешто касније ћемо и ми. Smile Smile

Kad na vrbi rodi grožđe. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Ericsson T28
Koji će Hag da procesuira nevine žrtve iz toga kratkog rata?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Koji će Hag da procesuira nevine žrtve iz toga kratkog rata?  Smile

Nesto dokaza su sakupili Kandicka ...  i Vekaric ( napokon je uz hrvatsko dobio i srpsko drzavljhnastvo, cestitamo  Smile) .. i Kovacevicka .... i ostala bagra... Mislim da Putin i ruski generali  ne spavaju mirno .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 521
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
  Smile) .. i Kovacevicka .... i ostala bagra... Mislim da Putin i ruski generali  ne spavaju mirno .  Smile
Рогозин нешто покушава преко своје жене Српкиње да одобровољи ону дропљу Кандићку да их више не прогања. Smile
IP sačuvana
social share
Не дајем никакве  информације о  Ђенералу Младићу и осталим прогоњеним српским херојима.
Не дајем интервјуе ни аутограме.
Презирем скоројевићку нацију преко велике баре.
Волим Русију и Путина.
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Medvedev: Sve odluke u ratu sa Gruzijom doneo sam sam
Autor: Beta, AFP | Foto:Reuters | 07.08.2009. - 13:42

Ruski predsednik Dmitrij Medvedev rekao je da je sam doneo sve odluke tokom rata sa Gruzijom u Južnoj Osetiji u avgustu prošle godine.



"Ja sam jedini donosio odluke", rekao je Medvedev u intervjuu za rusku televiziju NTV, koji će večeras biti emitovan. Delove intervjua objavio je danas Kremlj, na prvu godišnjicu početka rusko-gruzijskog rata.
On je dodao da se "ni sa kim nije konsultovao" već da je dobijao "informacije od ministra odbrane, razmatrao ih i donosio odluke".
Medvedev nije pomenuo ruskog premijera i svog mentora Vladimira Putina, u čijim rukama je, prema oceni stručnjaka, koncentrisana vlast u Rusiji.
Ruski predsednik, koji je stupio na dužnost nekoliko nedelja pre početka sukoba u Južnoj Osetiji, ocenio je da "konsultacije ne olakšavaju" posao, pošto je "samo jedna osoba, predsednik, jedini odgovoran za sve preduzete mere".
On je dodao da je protivnapad Rusije, kao odgovor na gruzijsku ofanzivu koja je počela u noći između 7. i 8. avgusta 2008. godine, bila "najteža odluka".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 521
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
Medvedev: Sve odluke u ratu sa Gruzijom doneo sam sam
Autor: Beta, AFP | Foto:Reuters | 07.08.2009. - 13:42

Ruski predsednik Dmitrij Medvedev rekao je da je sam doneo sve odluke tokom rata sa Gruzijom u Južnoj Osetiji u avgustu prošle godine.



"Ja sam jedini donosio odluke", rekao je Medvedev u intervjuu za rusku televiziju NTV, koji će večeras biti emitovan. Delove intervjua objavio je danas Kremlj, na prvu godišnjicu početka rusko-gruzijskog rata.
On je dodao da se "ni sa kim nije konsultovao" već da je dobijao "informacije od ministra odbrane, razmatrao ih i donosio odluke".
Medvedev nije pomenuo ruskog premijera i svog mentora Vladimira Putina, u čijim rukama je, prema oceni stručnjaka, koncentrisana vlast u Rusiji.
Ruski predsednik, koji je stupio na dužnost nekoliko nedelja pre početka sukoba u Južnoj Osetiji, ocenio je da "konsultacije ne olakšavaju" posao, pošto je "samo jedna osoba, predsednik, jedini odgovoran za sve preduzete mere".
On je dodao da je protivnapad Rusije, kao odgovor na gruzijsku ofanzivu koja je počela u noći između 7. i 8. avgusta 2008. godine, bila "najteža odluka".

Izvor: Blic

Свака част Медведеву.

Рат 08.08.08.изменио Русију
16:17 / 06.08.2009
http://www.dni.ru/polit/2009/8/6/172225.html
Глеб Павловский. Фото: Дни.Ру/Эвелина Гигуль

После догађаја 8. августа 2008. године, Русија је први пут у историји ушла у светску политику у улози самосталног играча, изјавио је у интервјуу Интернет - ТВ каналу Русија -Ру познати руски политиколог Глеб Павловски. По његовом мишљењу, земљи предстоји да поново уи да се професионално држи у тој великој игри, посебно у условима вероватног наставка руско-грузијског конфликта .

IP sačuvana
social share
Не дајем никакве  информације о  Ђенералу Младићу и осталим прогоњеним српским херојима.
Не дајем интервјуе ни аутограме.
Презирем скоројевићку нацију преко велике баре.
Волим Русију и Путина.
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Bre, ko kaze da cemo mi malo kasnije? Mi vec jesmo hvala Bogu.
Da Bog da potpisu i eps Rusima. Sad je momenat. Kada Medjed doje.
I ja bi otvorim firmu: shtavljena maloruska kozha. Redovno mazana Putinizmom, maloruskim pecinskim uljem.
Da Bog da sto vise komsomolskih burzhuja ovde. Dosadili mi Misko, Peca, Beko. A tek ciganin iz Peci. Smile Smile Smile

Onaj idiot Shkashvili je za jednu americku chokoladu uvalio jadne Gruzijce u nevidjenu krizu.
Trebao je pogledati kako i balije se udruzuju sa Rusima za zajednicko trziste nafte i gasa.
Sto puta vise koristi bi imao da je igrao rusku zicu.

A tek rublja kad ojacaaaaaa? Uh!
Da i ja brisem malo bulju zelembacima, ne samo chervenim rubljama. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung Galaxy II
pozdrav Srbi i mali rusi   Smile doduse elitni deo malih rusa je na hladjenju u gulagu u sibiru,pa evo toplih pozdrava  Smile
nego,kakve mi na kraju imamo vajde sto su se dve pravoslavne zemlje poklale oko preobracenih muslimana u tunguziji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Ericsson T28
Kažu na TV u svijetu vlada kriza, a jedna Gruzija upumpala 2.5 milijardi $ u svoju vojnu industriju, ko zna čije pare.

Pa kada bi meni dali 10 milijardi $, ja opet ne bih imao muda da napadnem Rusiju. Sakašvili je ili izuzetno hrabar ili izuzetno glup? Rusi se opet drže svojih principa inače bi oni te ljude davno pustili niz vodu.

Pade mi na pamet rat u Čečeniji, zemlja površine BiH, a 3 puta više stanovnika, rat počeo kada se završio ovaj u BiH. Međutim toliko je malo stizalo informacija, da kada danas gledam slike tamo je bilo gore nego kada se saberu svi ratovi na Blakanu.

U ova moderna vremena svako može priuštiti mobilni sa kamerom, vidjeli smo na ovom Rusko-Gruzijskom ratu i sada svako može da snima, ni budući ratovi neće biti kao što su bili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:36:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.