Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa "No name" otputovala u Kijev  (Pročitano 13086 puta)
17. Maj 2005, 03:44:47
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Grupa "No name" otputovala u Kijev
Boje se pobede

Rodbina, prijatelji i navijači, uz taktove pesme "Zauvijek moja", ispratili su u nedelju grupu "No name", predstavnika Srbije i Crne Gore na Evropesmi 2005, za Kijev.

- Na sceni nećemo imati instrumente već ćemo igrati, a nastupaćemo u kostimima stiliste Slobodana Spasojevića iz Beograda - rekao je Marko Perić, član grupe.

Crnogorska delegacija broji trideset članova, a o događanjima u Kijevu javnost će izveštavati specijalno odabrana ekipa TV Crne Gore. Crnogorska grupa "No name", sudeći po on-line listama, kao predstavnici SCG, 21. maja ima velike šanse na visok plasman, a na zvaničnom sajtu Evrosonga nalaze se na prvom mestu sa osamdeset bodova. Na sajtu Kazahstana "bezimeni" se nalaze na 14. mestu, a njihova pesama proglašena folk rok numerom, a i spot im je loše ocenjen skoro na svim Internet anketama.

U svim crnogorskim anketama, sve su masovnije prognoze da će pesma "Zauvijek moja" pobedili sve konkurentne i iduće godine dovesti u Podgoricu ovo renomirano Evrovizijsko takmičenje. Ali, mnogi se toga i pribojavaju i postavljaju pitanje gde bi Podgorica ugostila učesnike.

Navijači podgoričkog fudbalskog kluba Budućnost - "varvari" dobiće uskoro sopstvenu navijačku himnu koju će snimiti grupa "No name". Tekst je već urađen i čim se momci vrate iz Kijeva, nezavisno od plasmana koji ostvare, ulaze u studio radi snimanja fudbalske himne, prve u istoriji Budućnosti.
D. St
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Po prognozama oni su negde oko desetog mesta!

Najveci favorit je Grcka ...

Ne znam samo na kom jeziku ce pevati, ali bolje na Srpskom (Maternjem) nego na Engleskom jer su reci pesme blagi uzas ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Sramota!
Pesma je užas Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Ehem, niste upuceni... kada su ih novinari pitali na kom ce jeziku pevati, kraljice su rekle: "na crnogorskom"... a cujem da novinarima u Kijevu dele promo materijal sa crnogorskim nacionalnim znamenjima... A i na njihovom web sajtu prilikom izbora jezika imate "english" i "montenegrin".... Cisto da znate sa kim imamo posla...
Steta sto ove godine Srbija nema predstavnika...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Snimite ovo, sa sajta www.esctoday.com...

No Serbia at this year's contest?
The boyband No Name, that represents Serbia & Montenegro at this year's Eurovision Song Contest, announced itself as the "Montenegrin representatives". A sensitive political issue, as they officially represent Serbia & Montenegro...
   
      

   
      

   
The 'Montenegrin' delegation spread tourism information about Montenegro and printed shirts with 'Montenegro' on it. Later this week, the 'Montenegrin' party will take place.

One of the journalists at the press conference asked of Serbia or Montenegro would host the next Eurovision Song Contest if they would win. "Well, the guys are from Montenegro so I’m sure we’ll see you all there next year", the Head of Delegation said.

Apart from this political issue, the delegation was happy with the first stage rehearsal. The present journalists and fans were less impressed. "The choreography of the boys looks chaotic and incomplete", a group of journalists present at the rehearsals said.

...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Ma kad smo mi majmuni. Sva TV prava za ovu manifestaciju u nasoj zemlji placa RTS, odnosno mi koji zivimo u Srbiji, ali posto smo kreteni kao i uvek sve delimo sa "bracom crnogorcima" i uvek izvucemo deblji kraj ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ja sam još uvek iznerviran oko svega toga što se izdešavalo da se plašim da ću postati veliki nacionalista i šovinista ako nastavim da razmišljam o tome  Smile

Zato kad smo ga već ispušili ove godine, pamet u glavu za sledeću  Smile

p.s. ovo je najmanji komentar  koji je  moguć a da ne počnem da vređam naše susede crnogorce zbog ove i milion drugih nepravdi  icon_censored
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm.. vratice se oni... isprebijace ih neko  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Mislim da bi Jelena Tomašević bila ''pun pogodak''. Devojka ima izuzetan i poseban glas!Šteta Smile
Crnogorci...obrukaće se,pazite šta vam kažem!
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Nece nazalost!

Ima mnogo nasih ljudi u inostranstvu a sa obzirom na sistem glasanja proci ce dobro ipak ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.