Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Гробари - Јужна трибина Бурека  (Pročitano 606989 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Citat
Ja sam mislio da se na utakmice ide zbog fudbala, igraca, golova, PARTIZANA, znas to je onaj klub sto se nalazi na stadionu PARTIZANA, u Humskoj 1. Taj klub ima grb koji se nalazi na levoj strani dresa svakog njegovog igraca.

...i eto ti odgovora zasto je sve manje ljudi na stadionu JNA.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
SonyEricsson 
Cekaj, cekaj, malo sam karikirao sa zvucnikom, tj sprdam se za trenutnom atmosferom na tribini   Smile

Ne moras da mi objasnjavas sta je Partizan, gde je Humska i koje boje su nam dresovi  Smile kada jednom pustis suzu zbog Partizana postaje Grobar za ceo zivot.

Da ti objasnim zasto ne idem na utakmice partizana, pre godinu dana mozda i vise, prvenstvena utakmica na jugu, grobari vracar su razapeli zastavu iznad jednog od ulaza na jug, sada kada uzlazis na stadion kroz taj ulaz moras malo da pomeris zastavu koja visi da bi usao, kada neko pomeri zastavu da bi usao nadrogirani klinci iz te grupe pocinju da maltretiraju ljude koji ulaze kroz taj ulaz zato sto im diraju zastavu :!:To nije moj JUG!

Dugo posle toga nisam otisao na fudbalski utrakmicu, pa se odlucih da odem na poslednja dva derbija u kupu.

Prvi na marakani je bio ok, bio sam na jugu, U jednom trenutku na dovikivanje zabranjenih spontano smo poceli zajedno da pevamo, osetilo se nesto na jugu u tom trenutku, ponovno zajednistvo, svi su otvorili grla....

Revans na JNA cu ti opisati ovako: Jug pun, zabranjeni pokusavaju dovikivanje sa zapada, vodja preko zvucnika vodi navijanje na jugu (sad da ne udjemo u pricu o katrofalnom vodji na zvucniku, losim odabirom pesama, losem tajmingu itd...),kasni vec cujem cigane kako pevaju jebi grobare...eeee cujem cigane na jugu, zatim mentolski vojda se dere u zvunik i kresti kako ne moze da slusa cigane, ee ko da se nama slusaju cigani, zatim zabranjeni krecu onu cuvenu Uprava napolje, onda skoro ceo jug pocinje uprava napolje osim klnaca i ljudi iz prvih redova duz celog juga, koji se okrecu i celom jugu se deru : "cutite ne pevajte to"
E ti uzivaj na takvom jugu, a ja cu da volim partizan malo od kuce! A znam dosta drugara koji iz ovih (pogotovo ovog drugog ne idu na Partzian) !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
mob
HTC One M8
Citat
Ja sam mislio da se na utakmice ide zbog fudbala, igraca, golova, PARTIZANA, znas to je onaj klub sto se nalazi na stadionu PARTIZANA, u Humskoj 1. Taj klub ima grb koji se nalazi na levoj strani dresa svakog njegovog igraca.

...i eto ti odgovora zasto je sve manje ljudi na stadionu JNA.


Znaci, vise nista od toga ne postoji? Ne bih se slozio... Jesu li sad ovi ljudi sto idu na stadion idioti i glupani, a oni koji sede kuci i nalaze neke glupe razloge pametni? Dodji, podrzi, pljuj, zvizdi, pevaj, skandiraj, radi sta god hoces, samo dodji i pokazi da ti je stalo do kluba koji volis, ako ga volis. (ne obracam se tebi tribiani, nego uopsteno pisem :[115]Smiley Ali ne, onaj ko ne dolazi cele godine, dodje na jednu evropsku i da sebi za pravo da zvizdi igracima u 12. minutu utakmice pri rezultatu 0:0. E, neka se napusi kurca svaki takav.


Sto se tice "zabranjenih" i "agenata" i nekog straha, ja zaista ne znam slucaj da su jedni ili drugi napali nekog neduznog na tribini. Evo sad protiv Slobode, otisao sam na istok, usao sa sezonskom za jug najnormalnije...imao sam nekih problema sa nogom i nisam hteo da idem na jug, jer ne volim tamo da dodjem i sedim, a video sam da je dosta ljudi i na jugu sedelo i niko im nista rekao nije. Na istoku bili zabranjeni, brdo neke decurlije, devojaka i matoraca. I niko nije imao nikakav problem. Mozda neki momci iz zabranjenih izgledaju malo opasnije, ali to su sve grobari, koji su dosli da podrze Partizan i niko od njih nece dirati decu, zene i matorce sigurno, narocito ne navijace svog kluba pobogu.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2012, 18:18:36 od Mountain king »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
HTC 
Jebace vas Misa Tumbas!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8178
Zastava Коралово
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.9
mob
Samsung S21 Ultra
Људи, замолио бих вас за малу помоћ. Smiley

Мондо редакција поклања дресове свима који пошаљу на њихов мејл одговор на питање: Зашто волим Партизан?

И пошто је мој одговор ушао у ужи избор замолио бих све да гласају за мој одговор на њиховој ФБ страници.

Мој одговор је: Zato što je dovoljno 0.6 sekundi da mi izmami osmeh.

Хвала свима унапред!  Smile

П.С. Надам се да ми модератори неће ово обрисати. И надам се да не кршим правила форума са овом молбом. Smile
« Poslednja izmena: 27. Sep 2012, 15:41:00 od 1vaN. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.79
 Smile
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8178
Zastava Коралово
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.9
mob
Samsung S21 Ultra
Јел' ми се чини или си гласао? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Glasao jer ti je dobar odgovor. Drugi si trenutno mada prvi ti bas bezi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8178
Zastava Коралово
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.9
mob
Samsung S21 Ultra
Glasao jer ti je dobar odgovor. Drugi si trenutno mada prvi ti bas bezi.

Хвала!  Smile

Ма знам, тај је позвао армију ''другова'' са ФБ-а да гласа...а ја немам ФБ, играм фер. Smile

EDIT: Прва два одговора добијају дрес са највише гласова.
« Poslednja izmena: 27. Sep 2012, 15:58:43 od 1vaN. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.