Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 893 894 896 897 ... 925
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Гробари - Јужна трибина Бурека  (Pročitano 275114 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia ispo iz modu
Au sta sve necu cuti ovde. . .

Navijacki poraz?

Pa pazi, provaljen vam je trans... To bas i nije pohvalno za vasu grupu...


Немој тако њима је то изгледа за сваку похвалу. Ионако никад нису имали образа.


Nije provaljen, nego dojavljen Smile, a i mogli ste nesto kreativnije da smislite. . .


Сасвим адекватан одговор, слоган је морао да буде такав да би се јасно видело да сте проваљени, а то што сте пичкетине нисмо вам ми криви.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
provaljen, dojavljen skoro pa isto...

Imate "tastera" u grupi...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Sto volim kad se razmecete tim recima picketine i sl. . .

Ja ne znam dal sam jednom za vasu grupu rekao tako nesto. ..

Ali twice je junak u odnosu na celu nasu ekipu, pa moze da daje nazive picektine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson w810i
Ej; ja priznajem da je to njihov uspeh; saznali od nekih smrdljivih drukara i zajebali nas!

Ali twice; cuveni internet huliganu; od svih likova '85, '86 koji su u BBRS-u...... koji su mi u parku priznali da smo vas juce ubili (sto naravno nisam doziveo od svojih ortaka '92 koji su tvrdili suprotno)....ali ti imas smelosti da napises navijacki poraz....?! Imas smelosti....svaka ti cast.....tvoj post stavljam u sig kao svako pobijanje ciganske objektivnosti....zahvalite se drugu Deliji zvjeri sa sevjera na ovome, cigancici  Smile Smile Smile !
« Poslednja izmena: 30. Sep 2007, 15:23:34 od Obi_1_Kenobi »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia ispo iz modu
Sto volim kad se razmecete tim recima picketine i sl. . .

Ja ne znam dal sam jednom za vasu grupu rekao tako nesto. ..

Ali twice je junak u odnosu na celu nasu ekipu, pa moze da daje nazive picektine.


На све могуће начине ћеш покушати да умањиш пораз око проваљивања пароле... Прво нисмо креативни, сад ми вас тако не називамо... Поента приче је да је вама парола проваљена и да је то у навијачком свету за једну озбиљну групу каквом ви себе сматрате и називате велики пораз.  Smile


Ej; ja priznajem da je to njihov uspeh; saznali od nekih smrdljivih drukara i zajebali nas!

Ali twice; cuveni internet huliganu; od svih likova '85, '86 koji su u BBRS-u...... koji su mi u parku priznali da smo vas juce ubili (sto naravno nisam doziveo od svojih ortaka '92 koji su tvrdili suprotno)....ali ti imas smelosti da napises navijacki poraz....?! Imas smelosti....svaka ti cast.....tvoj post stavljam u sig kao svako pobijanje ciganske objektivnosti....zahvalite se drugu Deliji zvjeri sa sevjera na ovome, cigancici  Smile Smile Smile !


Па шта хоћеш да кажеш да проваљивање пароле у навијачком смислу није пораз?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
@ twice

Naravno, da nije prijatno sto ste nam "provalil" parolu, ali nacin na koji ste je "provalili" me tesi. ..

Napad je najbolja odbrana, ti si od svega juce samo parolu izdvojio, a to sto se sa celu utakmicu 2 uta niste culi to nije bitno.. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
e bre partizan,nemoj kao dete da upadas u te price,pa seti se na marakani koliko puta ste bili manji od mahovog zrna.To su sve prolazne price,kad se to desavalo na marakani ja nikad nisam vas zbog toga prozivao,nego sam komentarisao ono na travi sto se desavalo,tako da opusteno nije ovo zadnji derbi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia ispo iz modu
@ twice

Naravno, da nije prijatno sto ste nam "provalil" parolu, ali nacin na koji ste je "provalili" me tesi. ..

Napad je najbolja odbrana, ti si od svega juce samo parolu izdvojio, a to sto se sa celu utakmicu 2 uta niste culi to nije bitno.. . .


Можемо и о томе да полемишемо, да сте већи део утакмице били гласнији, а да сте најгласнији наравно кад изједначите, али можемо да полемишемо и о начину продаје карата, о томе како су наводно карте за север биле распродате, о томе како су се карте за север продавале на југу, о томе како сте на југ улазили са картама за север, исток, запад, о томе како се улазило са запада и истока на југ... и наравно били сте бројнији. О свему можемо да полемишемо, али да ми паламудите како проваљивање пароле није поразно то је заиста смешно.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
pa mozda je provaljivanje parole porazno ali odgovor kao da je smisljalo dete od 5 godine Smile
zar niste mogli bar malo bolje  Smile
« Poslednja izmena: 30. Sep 2007, 15:37:09 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia ispo iz modu
pa mozda je provaljivanje parole porazno ali odgovor kao da je smisljalo dete od 5 godine Smile
zar niste mogli bar malo bolje  Smile


Можда је поразно?  Smile Таман и да је паролу смишљало дете од 5 ''годинЕ'' она је сасвим добро одрађена и погодила је тачно где треба. Шта би ти да вам напишемо ''провалили смо вам паролу нисте ви понос Београда''?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 893 894 896 897 ... 925
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.