Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:40:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grb Srbije kao logo američke kompanije  (Pročitano 19981 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
ljudi , vi gledate taj grb a propustili ste chinjenicu da oni razgovaraju o privatizaciji zatvora i zatvorske industrije .....  Smile Smile Smiley 1 Smile
to postoji odavno, a i kod nas razmatra. Država resocjalizuje, a privatnik zarađuje na radnom delu boravka zatvorenika. Inače svake godine sve više zatvorenika, što znači da s druš. nešto gadno nije kako treba! Smile
To je nešto koa savremeni konc logor, radni naravno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Bosch pumpa
ne samo penologija je svugde pukla, pa smatraju da je jedini način da resocijalizuju zatvorenika preko rada!
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
ne samo penologija je svugde pukla, pa smatraju da je jedini način da resocijalizuju zatvorenika preko rada!

To je ok, ali kod nas govore o nekom društvenokorisnom radu, u nekoj državnoj firmi. Znaši da svi od toga imaju koristi. Bar sam ja tako shvatio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ljudi , vi gledate taj grb a propustili ste chinjenicu da oni razgovaraju o privatizaciji zatvora i zatvorske industrije .....  Smile Smile Smiley 1 Smile
to postoji odavno, a i kod nas razmatra. Država resocjalizuje, a privatnik zarađuje na radnom delu boravka zatvorenika. Inače svake godine sve više zatvorenika, što znači da s druš. nešto gadno nije kako treba! Smile
To je nešto koa savremeni konc logor, radni naravno?

to je neshto kao robovlasnishtvo ,jer zatvorenik vishe nije pod kontrolom drzave vec privatne kompanije .... ochigledan znak da judeo-liberalizam otkriva svoje pravo lice i da se vishe ne sklanja iza smokvinog lista "demokratije"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Bosch pumpa
I jedino rešenje za to je ovo! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
dobri stari amerikanci...
svideo im se grb,pa aj da ga ukradu.ko veli-ja sam amerikanac,sta me briga.
a i verovatno su ga videli na internetu,i videli da je to grb neke tamo Srbije,ali su verovatno mislili da je to Srbija neki okrug u Pensilvaniji.
a da vlast ima i trunku mozga,sutra bi se zalila dobrim samaricanima UNa da se taj grb povuce zbog kradje autorskih prava.ili ako ni zbog cega drugog,zbog kaljanja i vredjanja drzavnog obelezja,posto je za svakog Srbina uvreda i sramota da se grb njegove zemlje nadje na beretci i uniformi jednog americkog rednecka.
a sto se tice privatizacije zatvora,i nisam toliko iznenadjen.bilo je vec reci o tome.ali,najveci razlog sto nisam iznenadjen,jeste naravno,sto se radi o amerikancima,jer oni profitiraju zatvaranjem ljudi.
inace,ovo mi  je privuklo paznju...
Citat
Advokat APF-a Maziar Mafi  opisao je APF kao nedavno formiranu ispostavu mnogo veće kompanije, osnovane 1984, koja se takođe bavi poslovima bezbednosti
  Smile
naravno,ne shvatam to ozbiljno,nego samo kazem...
zabole me i za amere,i za 1984.,nego samo kazem sta sam primetio.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2009, 22:40:36 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Hahaha ne verujem, ladno isti grb ko na nasoj zastavi.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
bas me zivo zanima sta li bi se desilo kada bi Srbi bili toliko supljoglavi i arogantni da stave na primer grb americkih morzeva  Smile (FOKA  Smile ) kao grb neke od bezbednosnih agencija...
ja mislim da bi vec dan posto bi se to objavilo u novinama americka ambasada pokrenula ne molbu,vec tuzbu direktno toj agenciji da u roku od 2 dana zamene grb.
a mi...mi mozemo da se u najboljem slucaju nadamo da ce mozda jedna sekretarica u vladi mozda videti ovo,i mozda se setiti da kaze jos nekome,i da ce se onda mozda neko od politicara setiti da mozda uputi molbu americkoj ambasadi,a ako nam se posreci,mozda ta molba i stigne do Amerike.  Smile i to je nesto.  Smile
ostalo bi vec bilo previse.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Okt 2009, 22:45:41 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Bice ovo tema narednih dana u srpskoj politici... Smiley
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Advokat APF-a Maziar Mafi  opisao je APF kao nedavno formiranu ispostavu mnogo veće kompanije, osnovane 1984, koja se takođe bavi poslovima bezbednosti
  Smile
naravno,ne shvatam to ozbiljno,nego samo kazem...
zabole me i za amere,i za 1984.,nego samo kazem sta sam primetio.

Ma cista slucajnost, koincidencija, ko i to sa grbom  Smile

Koja perverzija.To liči na Amerikance, privtni zatvor.

Pa to ako mu ne platis, istera te napolje  Smile

Hehe, sad imamo parapoliciju u Americi, eto nas uskoro u Milvokiju. Ispostavilo se da je vlasnik firme izgleda naturalizovan amerikanac poreklom iz CG, neki Michael Hilton, tj. Miodrag Ilija Đoković ili tako nešto.

Ustvari, ozbiljno, ovo je početak okupacije SAD.

Ovo su neki preostali Arkanovci, mozda su iz Arkanzasa

Salu na stranu, mislim da su ovo neki Srbi smislili koji su resili da zezaju Amere i da se vozaju naoruzani sa srpskim grbom po Americi  Smile
Nista, sad neki privatni sikjuriti u Srbiji nek uzme americki grb pa smo kvita  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:40:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.